Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:37

Головна » 2017 » Травень » 19 » IV шкільний фестиваль родинних талантів
IV шкільний фестиваль родинних талантів

18 травня у навчальному закладі вчетверте пройшов шкільний фестиваль «Таланти моєї родини». Кожного року шкільна громада відкриває нові талановиті родини, захоплюються їх майстерністю, шанує працелюбність і хист. От і цього року символічне дерево родинного таланту розпустило нове листячко. Першим привітати творчі родини учнів педагог-організатор І. Л. Суховенко запросила ансамбль «Даринка». Вихованці Т. В. Гаврилової виконали пісні «Мама» та «Старі фотографії».

Рукоділля на нашому святі презентували працьовиті, заповзяті умілиці. Людмила Вікторівна, мама учня 1А класу Івана Постика, продемонструвала глядачам вишиті бісером картини та «Дерева щастя», створені бабусею, а також власні поробки, у виготовленні яких брав участь Іван.
   Різноплановою майстерністю родини учня 2В класу Михайла Коцюбана захоплюються поціновувачі вже і за межами нашого закладу. Учасникам свята Михайло і його мама Наталія Юріївна повідали віршовану біографію своєї сім'ї, а також підготували виставку робіт у різних техніках виконання.

А Оксані Василівні, мамі учениці 2Б класу Марії Сторчак, для презентації знадобилася допомога майже десятка дівчат. Вони стали моделями для вишуканих в'язаних гачком виробів, створених майстринею, які із захватом стрічали глядачі.

Вокальне мистецтво на фестивалі було представлено родинними дуетами першокласників-кузенів Богдана Маслянки і Анастасії Кравченко (пісня «Бабусина скриня»), Аліни Кондратенко, 5В та її тітки Інни Михайлівни (пісня «Вишиваночка»), Софії Григорєвої, 6В і мами Наталії Юріївни (пісня «Як у нас на Україні»). Запальні веселі пісні у виконанні співочих родин підтримали піднесений настрій глядачів у залі.
   А про таланти сестричок Марії, 1В та Альбіни, 8В Петюренко з гордістю розповіла бабуся Жанна Леонідівна: і про перемоги на конкурсах інструменталістів, і про медалі, здобуті на змаганнях зі скелелазіння, і про успіхи у вивченні польської мови. Саме польською дівчата заспівали «Подай руку Україні».

Пропагандистом активного відпочинку, здорового способу життя, жаги пригод виступила неймовірно позитивна родина Романа Бондарова, 6В. Три її покоління захоплені туризмом, спортивним орієнтуванням, підйомами у гори, спусками гірськими річками та іншими видами екстремального дозвілля. Про свої пригоди вони створили відеокліп, який і представив Роман.
   У закладі, який пишається зразковим танцювальним колективом «Алегро», не може не бути прихильників хореографічного мистецтва. Тацювальною композицією «Ніжно» власної постановки здивували присутніх сестри Світлана та Олена Гебескул, 7В. А кузени Іван Вакуленко, 3Г та Ярослав Кравченко виконанням номера «Breakingboys» заслужили не тільки бурхливі оплески зала, а й похвалу свого тренера з брейкдансу десятикласниці Оксани Нєлєпи.
   На згадку про участь у чудовому дійстві та на знак визнання їх хисту і талантів директор навчального закладу С. Д. Сторчаус та заступник директора Н. В. Мілентій вручили родинам почесні дипломи. Щиро дякуємо всім учасникам свята та чекаємо нової зустрічі за рік.

Переглядів: 270 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »