Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 12:12

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 14 » IT-фестиваль
IT-фестиваль

12 квітня, у Всесвітній день авіації та космонавтики, в КЛА НАУ відбувся другий IT-фестиваль «ІТ-Альянс 4.0 - 2017». Його програму розпочав семінар для директорів шкіл «Можливості використання робототехнічних конструкторів для формування ключових компетентностей учнів». Найцікавішим був перехід він теорії до практики, коли демонструвалися проекти, створені з використанням роботизованих конструкторів.

Познайомитися з експозицією робототехніки, яку представили учні шкіл області, льотна академія, технічний та педагогічний університети, змогли учні 5Б та 6Б класів, наставники А. П. Цвик та О. В. Полуворченко. Діти із захопленням поринули у фантастичний світ роботів, віртуальних ігор, найрізноманітніших ІТ-проектів, створених руками юних науковців.

Діти спробували власноруч координувати дії роботів, дізналися про нові комп'ютерні ігри, винайдені під час Всесвітнього хакатону «Global Game Jam». Справжній захват хлопчаків викликали окуляри віртуальної реальності, що створювали повну ілюзію іншого середовища.

Окрему увагу привернули безпілотні літальні апарати, що літали, дзижчали, вели фотозйомку: спортивні, сільськогосподарського призначення тощо. Надзвичайно цікаву презентацію з використання дронів для поливу майбутнього врожаю влаштували на стадіоні «Ікар» компанії «Дрон UA» та «Fly Technology».

Ще одна цікава подія відбулася 12 квітня: оголошено імена переможців освітнього проекту «Авіатор 2017». Він тривав півроку, а участь у ньому брали 6 500 студентів технічних спеціальностей з 44 вищих навчальних закладів та коледжів України. Конкурсанти подолали п'ять етапів, серед яких були тести з теорії та історії авіації, точних наук і авіаційної англійської, розробка бізнес-плану і презентація власного інвестиційного проекту. І от експертне журі на чолі з легендарним авіаконструктором Дмитром Ківою визначило сто кращих студентів і серед них – курсант КЛА НАУ Іван Шеремет. Золотий медаліст, переможець чисельних конкурсів і олімпіад Іван, чиє ім’я занесено до видання «Обдарована молодь Кіровоградщини», а приклад варто наслідувати, був гордістю школи-інтернату. Тепер його нагородою від благодійного Фонду Бориса Колеснікова є поїздка на один з найпрестижніших авіафорумів світу Міжнародний авіасалон Ле Бурже. Пишаємося нашим випускником, бажаємо здійснення мрій і приємної подорожі!
Переглядів: 441 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »