Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 19:49

Головна » 2017 » Січень » 26 » Інтелектуальні змагання юних істориків
Інтелектуальні змагання юних істориків

Триває Тиждень історії в школі. Сьогодні учні 5В класу разом з вчителем Н. В. Мінченко мандрували стежками козацької слави. Під час уроку-подорожі «Українське козацтво в битвах і походах» діти дізнались, хто такі козаки, які їх традиції, устрій, клейноди, чому вони з’явились на території України і як вони Запорізьку Січ.

Учні 9-х класів змагалися з правознавства під час брейн-рингу. В заході брали участь дві команди: «Феміда», 9А, капітан Анастасія Мирза та «Інтер-право», 9Б, капітан Владислав Жабко. Оцінювало гру журі у складі вчителів історії О. М. Стрижак та педагога-організатора І. Л. Суховенко. Організатор гри Н. В. Мінченко запропонувала учасникам змагань 8 конкурсів: «Шифрувальник», «Правознавча бліц-розминка», «Інтелектуальний штурм», «Чорний ящик», «Юридична математика», «Юридичний марафон», «Права та обов’язки», «Юридична консультація».

Обидві команди виявили активність та велике бажання перемогти, проте звитягу здобула команда «Феміда». Організатори вітають дівчат та відзначають достойну гру кадетів і високий рівень знань учнів з правознавства. До участі у грі було залучено і глядачів, які прийшли підтримати команди. Вони відповідали на запитання, намагались розв’язати правові ситуації, визначали права і обов’язки.
   Впродовж Тижня відбулося чимало й інших цікавих та змістовних заходів. Учні 5-х класів з великим інтересом подорожували в козацьку добу. Кадети 6Б класу під час інтелектуальної гри «Розквіт Афінської демократії» вдосконалювалися з ораторського мистецтва. Учитель О. М. Стрижак запропонувала учням завдання з історії Стародавньо Греції у цікавій формі, а кращими знавцем виявився Станіслав Яценко.
    Десятикласники активно і аргументовано висловлювали свої думки на уроці-конференції з нагоди Дня соборності України. Учні 8В класу з великим інтересом підготували віртуальну екскурсію до доби Відродження. Цікавими доповідями супроводжували свої презентації Анастасія Кашпуренко, Максим Малина, Назар Плітко. Впродовж Тижня учні відгадували кросворди, ребуси історичної тематики, брали участь у вікторинах, отримували нову інформацію та цікаві знання.

Переглядів: 306 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Січень 2017  »