Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:54

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 20 » І розуму, і серцю
І розуму, і серцю

Учитель української мови О. Л. Тарас спонукає своїх учнів до заходів, що сприяють розвитку їх інтелекту та духовному зростанню. Напередодні поїздки на малу батьківщину Оксана Леонідівна запропонувала десятикласникам узяти участь у акції «Мирні гранати нашим солдатам». Зібрані ліцеїстами фрукти стали великоднім подарунком бійцям на блокпосту поблизу с. Авдіївка.

19 квітня учні 10 класу з педагогами О. Л. Тарас та К. О. Бахматом з метою якісної підготовки до ЗНО та підвищенню культурного рівня переглянули виставу «Дівчина з легенди», створену за мотивами історичного роману Лiни Костенко «Маруся Чурай». Життя легендарної Марусі та епоху Хмельниччини показали на сцені Кіровоградського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. М. Л. Кропивницького юні актори обласного ЦДЮТ - народний художній колектив України театр-студія «Маска» (кер. Надія Фільченкова).
   Дійство промайнуло на одному подиху: глядачі були заворожені майстерною акторською грою, яскравими декораціями та костюмами, грою світлотіні, вдало добраною музикою та відеорядом. Емоції та враження, отримані під час перегляду, зробили сюжет більш проникливим і зрозумілим підлітками. Щирими оплесками глядачі подякували талановитим акторам та їх педагогам.
Переглядів: 358 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »