Четвер, 12.12.2019, 09:37

Головна » 2017 » Лютий » 27 » Гуляй, Масляна, як треба!
Гуляй, Масляна, як треба!

22 лютого Кіровоградська обласна бібліотека для юнацтва для друзів, читачів та партнерів влаштувала гуляння на Масляну - гостинні, гучні, щирі, веселі, з піснями, танцями, забавами й частівками! Долучитися до святкування мали честь учні 9-х класів школи-інтернату. Відкрив святкову програму тематичною постановкою у народних традиціях молодіжний театр «Палата №6». Скоморохи, Масляна, Весна та Зима, Зять із Тещею майстерно розіграли веселу виставу та з радістю залучили до дійства гостей заходу.
   Імідж-центр «Ольга» презентував весняну колекцію одягу «Зерна Мокоші» з етнічними мотивами у стилі Трипілля. Своїм сольним співом порадували присутніх учень 5А класу Денис Каплунов та інші виконавці.

Впродовж заходу діяв благодійний розпродаж, організований бібліотекою спільно з Громадською ініціативою «Армія SOS» на підтримку військових на Сході України. В рамках акції продавалися картини, hand-made вироби, іграшки тощо, надані художницям Світланою Хавроненко та Аллою Горою. Волонтерам було передано чай, книжки для армії та 656 гривень на потреби військових.

Після концертної програми настав час розваг. Читачи на швидкість викушували дірочки у млинцях, командою заплітали стрічки, перетягували канат та танцювали «Ялиноньки-пеньочки». Багатьом до душі прийшлись весняні майстер-класи – виготовлення паперових гіацинтів та жайворонків. На завершення усі із задоволенням почастували запашний чай із млинці – головною стравою на Масляну, фотографувалися з Мореною та Колодієм, веселились та спілкувалися.

Дякуємо нашим друзям за затишну доброзичливу атмосферу свята, смачне пригощання, нагадування про українські традиції.
Переглядів: 236 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2017  »