Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 04:32

Головна » 2015 » Вересень » 1 » Готовність педколективу до початку нового навчального року
Готовність педколективу до початку нового навчального року

28 серпня у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбулося засідання педагогічної ради, на якому з​ аналізом роботи педагогічного колективу за минулий навчальний рік та завданнями на 2015/16 навчальний рік по удосконаленню навчально-виховного процесу виступив директор закладу С. Д. Сторчаус. Перед початком офіційної частини Сергій Дмитрович та колеги тепло привітали педагогів, які за підсумками атестації були відзначені органами управління освіти.
   За заслуги в реалізації державної політики в галузі національної освіти і науки, високий професіоналізм, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого виховання почесною грамотою департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА нагороджено вчителя історії Ольгу Миколаївну Стрижак.
   За сумлінну працю, високий професійний рівень, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління грамотою управління освіти нагороджено вчителя української мови Ольгу Євгенівну Шапаренко, вчителя початкових класів Олену Вікторівну Клочкову, вихователів Людмилу Валеріанівну Коренівську та Людмилу Василівну Сергеєву.
   За сумлінну працю, високий професійний рівень, вагомий внесок у справу навчання і виховання підростаючого покоління грамотою управління освіти нагороджено вихователя Тетяну Борисівну Пономаренко. Вітаємо!
   Також вчителі отримали вітання профспілки закладу із ювілейними датами, що припали на період літніх канікул.

За порядком денним педради було розглянуто питання:
    1.​ Про підвищення вимог до виконання Закону України «Про охорону праці, збереження життя і здоров’я дітей» (заступник директора школи з ВР О. А. Чорна).
    2.​ Про структуру 2015/16 навчального року (заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко).
    3.​ Затвердження річного плану роботи школи, планів роботи структурних підрозділів на 2015/16 навчальний рік (заступник директора школи з НВР В. В. Бреус).
    4.​ Про оцінювання навчальних досягнень учнів 2 класу (заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко).
    5.​ Розгляд заходів щодо реалізації Концепції державної мовної політики на 2011–2015 рр. (заступник директора школи з НВР В. В. Бреус).
    6.​ Охоплення учнів 10-11 класів профільним навчанням (директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус).
    7.​ Комплектування навчального закладу педкадрами (директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус).
    8.​ Про хід впровадження нового Державного стандарту початкової школи, базової загальної середньої освіти (заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко).
    9.​ Розгляд заходів щодо реалізації Програми розвитку освіти міста Кіровограда на 2015-2025 рр. (заступник директора школи з НВР В. В. Бреус).
   10.​ Про переведення учнів (заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко).
   11.​ Про організацію індивідуального навчання (заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко).
   12.​ Ознайомлення педагогічного колективу з Концепцією національно патріотичного виховання дітей і молоді (заступник директора школи з ВР Н. В. Мілентій).
   13.​ Впровадження Google Apps for Education в навчальному закладі (заступник директора школи з НВР Т. М. Біденко).
Переглядів: 447 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »