Неділя, 18.08.2019, 07:55

Головна » 2013 » Квітень » 24 » "Allegro" приймає привітання!
"Allegro" приймає привітання!

Яскраве і радісне дійство відбулося 23 квітня в чудовій затишній залі Кіровоградської обласної філармонії. З трепетом у серці, з щирими почуттями та гарним весняним настроєм учасники хореографічного ансамблю «Алегро» приймали друзів і гостей, батьків і співробітників школи-інтернату на святковому концерті з нагоди присвоєння почесного звання «Зразковий художній колектив».

Гармонію рухів та мелодії, стилю і костюмів побачили гості свята, які оплесками та оваціями зустрічали хореографічні номери у виконанні «алегрівців»: «Кантрі» і «Польку», «Барбарики» і «Веселих жабенят», «Smooth criminal» і «Російський перепляс», румунський і молдавський танці. Кожна постановка – то справжнє плетиво краси, адже динамічність, темп, витонченість рухів – це обличчя ансамблю, його візитна картка.

Розділити з «Алегро» радість визнання і успіху прийшли колеги – зразкові хореографічні ансамблі, з якими колектив протягом багатьох років підтримує дружні стосунки. Вітанням від друзів стали танцювальні композиції: «Дощик» від ЗХК «Вікторія», «Русалки» від ЗХК «АнютА», «Донецька кадриль» від ЗХК «Світанок», танець у латиноамериканських ритмах від ЗХК «Надія». Керівники колективів Вікторія Кахно, Анна Ніжнікова, Максим Печененко, Тетяна Мутнова тепло привітали Наталію і Юрія Мілентіїв, побажали й далі дарувати красу і прагнути успіху та вручили сертифікат на нові костюми.

Ми вдячні всім нашим добрим друзям. І окрема подяка директору філармонії Миколі Івановичу Кравченку, який ініціював проведення урочистостей на головній сцені області. Це і відповідально, і символічно, адже багато років тому перший (і переможний!) виступ колективу відбувся саме тут: учні стали лауреатами дитячого фестивалю-конкурсу хореографічного мистецтва «У вихорі танцю». Своє високопрофесійне мистецтво гостям свята подарували солісти установи Олена Фурманова та Іванна Неділенко. Глядачі мали змогу насолодитися «Чардашем Монті» на скрипці та чарівним виконанням пісні «Карпати».

Багато щирих теплих слів на адресу своїх вихователів висловили випускниці-«алегрівки» Інна Герасименко та Альона Ситник, а Ольга К-а ще й виступила з танцювальним номером у складі народного ансамблю циганської пісні і танцю «Ягорі».

Керівників та учасників ансамблю привітали, висловлюючи захоплення від майстерності колективу та творчих задумів, гості свята: заступник начальника управління освіти Кіровоградської міської ради Т. О. Єременко, професор А. Є. Коротков – директор Кіровоградського обласного загальноосвітнього навчально-виховного комплексу гуманітарно-естетичного профілю, художній керівник народного хореографічного ансамблю «Пролісок»; завідувач навчально-методичним кабінетом виховної роботи і шкільних бібліотек КОІППО ім. Василя Сухомлинського Ю. В. Міцай.

Підготовка концерту стала справжньою колективною справою центру позашкільного виховання «Оріон». Засновники та керівники ансамблю Наталія Володимирівна та Юрій Васильович Мілентій зі своїми вихованцями відновлювали кращі номери з репертуару ансамблю та готували шикарну прем'єру – розкішний «Російський перепляс», який глядачі нагородили шквалом оплесків. Смаком і витонченістю вирізняються костюми, що з любов'ю реставрувала та шила до свята костюмер Людмила Борисівна Кравченко. Акомпаніатор Станіслав Вікторович Табунченко не тільки допомагав учням відчути справжні ритми народного та класичного танцю під час репетицій, а й порадував глядачів виконанням на акордеоні вальсу «Под небом Парижа». Працівники центру Ірина Миколаївна Бойко та Ярослав Ілліч Стас піснею «Река судьбы» разом з «алегрівцями» розпочали святкову програму і своєю високою майстерністю приємно здивували тих гостей, хто почув їх вперше. Юлія Анатоліївна Кононенко розробляла оголошення та запрошення, керівник центру Олена Леонідівна Балинська та педагог-організатор Світлана Олександрівна Стас працювали над сценарієм та організацією заходу. Не випадково у своєму вітальному слові директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» Сергій Дмитрович Сторчаус дав високу оцінку організаторам дійства і назвав його по-справжньому сімейним! Бажаними його гостями були педагоги-ветерани С. М. Метельова, В. В. Починок, С. П. Пономаренко, славетна партизанка М. П. Майданюк. А останнім сюрпризом для  «іменинників» став святковий торт – подарунок обласної  благодійної організації «Час посмішок».
    Дякуємо всім, хто доклав зусиль, аби зробити цей вечір незабутнім!

Фотозвіт та телесюжет про урочистості з нагоди присвоєння ансамблю "Алегро" почесного звання "Зразковий художній колектив"

Відеоверсія концерту доступна на файлообміннику протягом 3 місяців з 10 травня 2013 р.
Переглядів: 492 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Квітень 2013  »