Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 19.01.2021, 11:12

Yulia

Головна » 2012 » Грудень » 24 » Foreign Languages Week
Foreign Languages Week

Підбито підсумки Тижня іноземних мов, який проходив у школі-інтернаті з 17 по 21 грудня. Протягом Тижня всі вчителі кафедри іноземних мов провели відкриті уроки, цікаві позакласні заходи, а розпочався він за традицією виставкою кращих учнівських творчих робіт – постерів, буклетів, есе, віршів. Журі визнало кращими постер «Стилі одягу» Оксани Нєлєпи (6 кл.), спільну роботу «Телебачення в нашому житті» дев'ятикласниць Наталії Вакуленко, Анастасії Сінченко, Наталії Прозоровської, колективну роботу 6 кл. «Традиційні блюда британців».

Учні 11 кл. Іван Шеремет та Марина Нирян підготували презентацію «Сучасні молодіжні субкультури», Світлана Мошак та Руслана Похилко – «Різдвяні традиції». Яскравим і радісним вийшов плакат «Сонечко друзів», створений учнями початкової школи за активної участі 1Б (класовод Ю. П. Гребенюк). «Здорова і корисна їжа» була темою відкритого уроку, який провела в 7-х класах учитель німецької мови О. М. Морозова, а потім для юних знавців англійської мови відбувся позакласний захід «Весела перерва». Урок-свято з елементами театралізації та використанням інтерактивних технологій  «Традиції і символи святкування Дня народження» провела в 4Б учитель англійської мови Т. В. Гупало.

П'ятикласники «Правила вуличного руху» англійською мовою вивчали з учителем Т. О. Ільяшенко за допомогою ІКТ. Мультимедійні засоби використовував під час відкритого уроку англійської мови «Людина. Риси характеру людини» (6 кл.) і Я. В. Семенченко. А ще шестикласники із задоволенням подивилися улюблені вітчизняні мультики «Малюк і Карлссон», «Вінні-Пух», озвучені англійською, а також стали учасниками позакласного заходу «Британці запрошують на чашечку чаю» (Т. В. Гупало, Я. В. Семенченко). В останній день Тижня члени методоб’єднання провели змагання-вікторину «Різдвяні традиції англомовних країн» для учнів 10-11 класів та віртуальну подорож «Гаррі Поттер запрошує до Британії» для учнів 9-х класів. За підсумками Тижня оформлено бюлетень та відзначено найактивніших учасників.

Також учні школи стали активними учасниками Третього Всеукраїнського конкурсу з англійської мови «ГРИНВІЧ» та Другого Всеукраїнського конкурсу з німецької мови «Орлятко», які Центр творчих ініціатив "Клєвєр” та Донбаський державний педагогічний університет проводили 12 грудня. Сподіваємося на добрі результати!
Переглядів: 608 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »