Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 10:18

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2019 » Апрель » 2 » Філологічний тиждень
Філологічний тиждень

Майстерність вчителя досягається у постійному пошуку та обміні досвідом. 15 березня вчитель зарубіжної літератури Л. М. Піхуля брала участь у відкритому засіданні Міжрегіональної творчої групи учителів-словесників «Подорож у текст». Творча група була започаткована 2016 року як захід, що збирає для обміну досвідом учителів-переможців Всеукраїнського конкурсу «Учитель року» у номінаціях «Зарубіжна література», «Українська мова і література».
   Цього разу на засідання були запрошені педагоги з Києва, Полтави, Львова, Одеси, Черкас, Кіровоградської області та міста Кропивницький. Учасники працювали в тренінговому центрі гімназії імені Тараса Шевченка з теми «Сучасна література в старшій школі: нові підходи, методика, інтерпретації», а також відвідали народний музей «Визволення Кіровоградщини», побували на екскурсії «За лаштунками» в обласному академічному драматичному театрі імені Марка Кропивницького та переглянули виставу «Наталка - Полтавка».

Ця подія стала святом професійного спілкування та довела, що філологи міста працюють творчо, креативно, вміють донести до сердець учнів любов до літератури. Її логічним продовженням став предметний Тиждень зарубіжної літератури та російської мови, що відбувся у навчальному закладі 18-22 березня. До уваги учнів була створена цікава інформаційна дошка з матеріалами «Доля відомих письменників (О. Пушкіна, А. Фета, В. Бикова, О. Тарковського) в історії нашого краю», «Зарубіжні письменники і Україна», «Найкрасивіші бібліотеки світу», «Рейтинг 11 книг, цікавих сучасній молоді».
   Впродовж тижня були проведені відкриті уроки та позакласні заходи. У методичній скарбничці Л. М. Піхуля вже традиційними є подорожі до онлайнового сервісу LearningApps з учнями 6-9-х класів; цього разу з можливостями ресурсу познайомлися п’ятикласники. Учні 8-х класів створювали та презентували проекти «Дон Кіхот» Сервантеса в різних видах мистецтва» та «Подорожі Вероною Шекспіра». Серед найкращих авторів вчитель відзначила Андрія Семенова, Вікторію Царенко, Софію Сторчаус.
   19 березня відома українська письменниця-шістдесятниця Ліна Костенко відзначила свій день народження. О. Є. Шапаренко залучила одинадцятикласників до літературного флешмобу #вітаю_ліну_костенко.
   Т. О. Герасимова-Молчан організувала перегляд десятикласниками художнього фільму «Злочин і кара» за романом Ф. М. Достоєвського з його обговоренням, а конкурс «Літературний лабіринт» став логічним продовженням вивчення жанру літературного детектива.
   О. А. Чорна провела для 6А та 7А класів вікторину «Казка йде у гості», а учні 9А та 10А класів брали участь у брейн-рингу «Найвідоміші закохані».
Переглядів: 247 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2019  »