Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Среда, 30.11.2022, 12:58

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2011 » Май » 2 » Фестиваль «Таланти багатодітної родини»
Фестиваль «Таланти багатодітної родини»

30 квітня в артеківському Палаці Спорту відбулося урочисте відкриття VIII Всеукраїнського конкурсу-фестивалю «Таланти багатодітної родини». У конкурсі-фестивалі беруть участь 800 талановитих дітей з багатодітних сімей у віці від 9 до 16 років у восьми номінаціях: «вокальне мистецтво», «патріотична пісня», «хореографія», «образотворче мистецтво», «музичне виконання», «художнє і авторське читання», «оригінальний жанр», «декоративно-прикладне мистецтво».
   Конкурс проводиться з 2004 року за ініціативою Всеукраїнського Союзу жінок-трудівниць «За майбутнє дітей України» за підтримкою Міністерства у справах сім'ї, молоді і спорту. Його мета - відродження, популяризація культурних і моральних цінностей сім'ї, збереження народних традицій і історичної спадщини, а також виявлення талановитих дітей і залучення уваги органів державної влади, місцевого самоврядування і громадських організацій до проблем багатодітних сімей. Нагадаємо, що в минулі роки переможцями конкурсу були учні школи-інтернату Вадим Корнійчук, Руслана Риженко.
   У складі цьогорічної делегації Кіровоградської області до «Артеку» вирушила наша вокалістка Даша Ніколаєва. Бажаємо їй вдалого виступу та приємного вiдпочинку. VIII Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Таланти багатодітної родини» назве своїх переможців 16 травня.
Переглядів: 547 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Май 2011  »