Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 24.09.2021, 22:49

Головна » 2016 » Листопад » 23 » Фестиваль «Казкові мрії»
Фестиваль «Казкові мрії»

20 листопада в Олександрії відбувся започаткований київськими меценатами Всеукраїнський конкурс-фестиваль таланту та краси «Казкові мрії». Бути його учасниками та глядачами організатори запросили дітей з інвалідністю та їх батьків. В період підготовки для дітей-конкурсантів було організовано фотосесію, зйомку відеовізитівки, в якій діти виклали свої мрії, підібрано вбрання, запропоновано послуги візажиста. Учасники підготували концерті номери та творчі роботи для виставки. Однією з конкурсанток була восьмикласниця школи-інтернату Валентина Мицу. Надихнула Валю до участі мама Ельміра Вікторівна, яка спонукає дівчину до творчості та прагне розвивати її таланти.

Програма фестивалю передбачала дефіле в костюмах казкових героїв, вихід в національному костюмі та демонстрацію творчих здібностей учасників. Валентина виступала як вокалістка – виконала пісню «Квітуча Україна» разом з іншою маленькою кіровоградкою Богданою Соловей. Журі, яке очолювала переможниця Всеукраїнського конкурсу краси серед дівчат на інвалідних візках «Краса без обмежень» Оксана Кононець, відзначило Валентину тітулом «Міні-міс Грація».
   Запрошення бути гостями фестивалю отримали п’ятикласники Владислава Умрихіна та Денис Каплунов. У святковому концерті вони виконали пісню «Весняне сонечко».

Проте програма фестивалю не обмежувалася подіями на сцені. Дітей розважали аніматори і фокусники, було організовано майстер-класи з живопису та малювання на воді, фотосесії, виставки, хімічні демонстрації. Всі гості отримали солодкі презенти, а конкурсантам крім дипломів і квітів було вручено коштовні подарунки.
   Організаторами фестивалю виступили Кіровоградська ГО «Народна академія творчості інвалідів», голова Е. В. Небесна, ГО «Громадянський комітет правового прогресу «Справедливість», МБФ «Волонтерське об’єднання «Крила», ГО «Мобільна волонтерська група», ГО «Серце матері» та інші організації.
Переглядів: 474 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2016  »