Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:27

Головна » 2016 » Лютий » 25 » Фестиваль ДЮПР
Фестиваль ДЮПР

23 лютого з метою формування у дітей свідомого ставлення до дотримання правил безпеки життєдіяльності в навчальному закладі пройшов фестиваль-конкурс дружин юних пожежників-рятувальників. Учасниками шкільного фестивалю ДЮПР «Запобігти. Врятувати. Перемогти» були учні 5-7-х класів. Виступи команд журі у складі заступника директора з ВР Н. В. Мілентій, вчителя предмету «основи здоров'я» О. Р. Черчелюк, спеціаліста з охорони праці Д. Г. Жабковського оцінювало за такими критеріями: емблема, девіз, актуальність та оригінальність розкриття теми під час домашнього завдання, згуртованість і єдність команди, відповіді на питання вікторини.

На початку заходу педагог-організатор Н. В. Мінченко запропонувала учасникам переглянути навчальні відеоматеріали про надзвичайні ситуації. Після ознайомлення з умовами фестивалю та критеріями оцінювання конкурсів класні колективи представили 10-хвилинні літературно-музичні композиції, підготовлені в якості домашнього завдання.

Команда «Феєрверк» (5А, керівники Л. В. Коренівська та Т. А. Сторчаус) у виступі з цікавим сюжетом продемонструвала згуртованість та акторську майстерність. Чіткий девіз, відточеність марширування показала команда «Рятівник» (5Б, керівники О. В. Полуворченко та О. Ф. Лафа), вдало проявилися вокальні здібності хлопців. Оригінальний підхід до виступу продемонструвала команда «Спалах» (5В, керівники Л. О. Шевцова та О. Л. Тарас): власний відеосюжет додав команді яскравості та неповторності.

На належному рівні підготувалися до виступу команди «Рятівники» (6А, керівники Т. О. Куженко та О. В. Моторна) та «Прометей» (6Б, керівник Н. Ю. Сухова, Д. Г. Жабковський), хоча хлопці трохи перебрали часу. Яскраво і вражаюче виступила команда «Спалах» (6В, керівники Н. Т. Кобець, Н. В. Мінченко). Артистичне виконання, вмінням вільно триматись на сцені, вокальні здібності, пластичність, вдало підібраний репертуар – все це продемонстрували учасники команди на дуже високому рівні.

Хорошу теоретичну підготовку та належний рівень виступу показала команда «Астра» (7А, керівники В. П. Рокочук та О. М. Стрижак). Чоловіча команда «Вогник» (7Б, керівники І. С. Черчелюк та Є. П. Горенко) вразила глядачів своїми вокальними даними та дотепним тематичним гумором. Талант справжніх акторів розкрився у відмінному виступі команди «Вогняний меч» (7В, керівники О. В. Лозова та О. Є. Шапаренко).

Результати конкурсу з урахуванням теоретичного туру - вікторини на знання правил поводження під час надзвичайних ситуацій:
   - серед учнів 5-х класів:
І місце – команда «Спалах», 5В - 47,5 балів;
ІІ місце - команда «Феєрверк», 5А - 45 балів;
ІІІ місце – команда «Рятівник», 5Б - 44,5 балів;
   - серед учнів 6-х класів:
І місце – команда «Прометей», 6Б - 45,5 балів;
ІІ місце - команда «Рятівники», 6А - 44,5 балів;
   - серед учнів 7-х класів:
І місце – команда «Вогняний меч», 7В - 46 балів;
ІІ місце - команда «Вогник», 7Б - 43 бали;
ІІІ місце – команда «Астра», 7А - 42,5 балів.

Найвищу кількість балів (48) та Гран-прі шкільного фестивалю дружин юних пожежників–рятувальників отримала команда «Спалах» 6В класу. Вітаємо переможців і учасників, дякуємо педагогам, учням, батькам, які допомагали під час написання сценаріїв, підготовки номерів, спорядження команд. Всім бажаємо уникати небезпечних ситуацій!
Переглядів: 412 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2016  »