Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:24

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 13 » Екскурсія до Свято-Успенського храму
Екскурсія до Свято-Успенського храму

10 квітня з метою естетичного та культурного розвитку учні 8В класу, класний керівник О. Є. Шапаренко, соціальний педагог С. М. Іващенко відвідали Свято-Успенський храм, що у мікрорайоні Новомиколаївка. Керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру протоієрей Сергій Новак в цікавій формі познайомив дітей з устроєм храму, назвами і призначенням частин храмової споруди, з символічним значенням найважливіших богослужебних предметів.

Від о. Сергія учні дізнались про церковні таїнства та обряди, Божественну літургію, поміркували, з якою метою люди збираються в храмах. Яскравою наочністю до розповіді священнослужителя стали речі богослужбового вжитку: учні мали змогу кадити кадилом, запалити свічки, наміряти частини облачення священика, зробили спробу прочитати рядки з Біблії церковнослов'янською мовою. Хлопчики відвідали вівтар, дівчатка оглянули його ззовні, всі разом піднялись на балкон, де співає хор.

На завершення всі разом спустились до приміщення недільної школи, де на відвідувачів чекали чай з солодощами, цікавий фільм та розповідь про недільну школу. Діти разом з педагогами мали приємні враження та задоволення від екскурсії, організованої Світланою Миколаївною Іващенко.
   Дякуємо настоятелю храму о. Сергію за щиру увагу до духовного світу учнів.

Переглядів: 461 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »