Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 18:50

Головна » 2016 » Листопад » 15 » Екскурсія до Свято-Успенського храму
Екскурсія до Свято-Успенського храму

14 листопада за запрошенням соціального педагога Світлани Миколаївни Іващенко учні 4В та 7В класів з керівниками класів Л. А. В'юник, О. М. ООстапенко та Н. Т. Кобець відвідали Свято-Успенський храм.

В ході спілкування керівник Свято-Успенського духовно-просвітницького центру протоієрей Сергій Новак розповів дітям про призначення церковного начиння, яке використовується за богослужінням Православної Церкви, в цікавій формі познайомив дітей з устроєм храму, з назвами частин храмової споруди. Учні дізнались, що таке Божественна літургія, замислилися, для чого люди збираються в храмах.

Дітям було пояснено зміст таїнств Хрещення та Євхаристії, призначення найважливіших богослужебних предметів: євхаристичного набору, хрестильного ящика, Євангеліє, кадила тощо. Юні християни мали дозвіл кадити кадилом, наміряти частини облачення священика

Хлопчики відвідали вівтар, дівчатка оглянули його ззовні, всі разом піднялись на балкон, де співає хор (клірос). Діти запалили свічки, спробували прочитати рядки Біблії церковнослов'янською мовою.

Наступним місцем ознайомлення стала дзвіниця, де учні могли продемонструвати свої музичні таланти на храмових дзвонах. На завершення всіх присутніх запросили у приміщення недільної школи на частування чаєм з печивом та перегляд християнського мультфільму «Твій Хрест». Діти почули розповідь про недільну школу та отримали запрошення на концерт, що відбудеться у школі наступної неділі.

Захід відбувся з метою естетичного та культурного розвитку дітей. Учні і педагоги дякують його організатору Світлані Миколаївні Іващенко за приємні враження та задоволення від екскурсії, о. Сергію за просвітництво, доброзичливе ставлення, жваву дотепну розповідь.

Переглядів: 436 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »