Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 21:03

Головна » 2015 » Вересень » 17 » Єдиний урок з ресурсозбереження
Єдиний урок з ресурсозбереження

Цими днями в м. Кіровограді працює міжнародна спеціалізована виставка «Вода. Тепло. Будинок». На ній представлені підприємства та організації сфери енергозбереження, водопровідно-каналізаційного та житлово-комунального господарств з усієї України. За порядком денним виставки було проведено тематичні відкриті уроки та лекції у вищих та середніх навчальних закладах Кіровограда. Єдиний урок з ресурсозбереження в школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбувся 17 вересня. Класні керівники під час бесід та відеолекторіїв привернули увагу вихованців до проблем використання та економії енергії, води, тепла, охорони навколишнього середовища, сприяли формуванню екологічної свідомості учнів.

На захід до учнів 2-3-х класів завітали учасники виставки – директор КП «Тернопільводоканал» Володимир Антонович Кузьма з колегою Наталією Євгенівною. Вони презентували малечі збірку дитячих віршів, казок та малюнків «Вода – це життя». Їх склали та намалювали юні тернополяни в рамках конкурсу дитячої творчості, який провели «Тернопільводоканал» спільно з місцевою телекомпанією. Один з маленьких авторів вигадав казкових героїв Крапусю та Водознайка, і їх образи було втілено у лялькові персонажі. Гості з Тернополя познайомили з ними наших малюків та в доступній для дітей формі щирою українською мовою з демонстрацією слайдів та відеофрагментів розповіли учням про роль води у житті.

Не гірше за професійних аніматорів Володимир Антонович та Наталія Євгенівна спілкувалися із дітьми: залучали до ігор та конкурсів, щиро раділи правильним відповідям, радо зустрічали кожного нового відвідувача заходу. Діти відчували добре ставлення та із великим задоволенням брали участь у запропонованих вправах, а наприкінці зустрічі на аркушах-краплинках записали свої побажання гостям.

Окрім гарного настрою та проведеного з користю часу тернополяни залишили школі подарунки: збірки «Вода – це життя» для кожного класу початкової школи, навчальний посібник для 6-7 класів «Все про воду для наступних поколінь. Природа води» у фонд шкільної бібліотеки та диск з відеоуроками «Пригоди Водознайка та Крапусі». Кілька з них класні керівники та вихователі, які хочуть використати ці матеріали у виховній роботі, можуть переглянути на відеохостингу YouTube.

Щиро дякуємо шановним гостям за дуже цікавий та якісний захід, який сприятиме вихованню дбайливих господарів та гідний громадян держави.
Переглядів: 667 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »