Неділя, 18.08.2019, 08:18

Головна » 2019 » Червень » 13 » Друзі влаштували свято для найменших «соколят»
Друзі влаштували свято для найменших «соколят»

4 червня на запрошення адміністрації піцерії-бістро «Смачні традиції» 30 вихованців дитячого закладу відпочинку «Сокіл» зі своїми педагогами відвідали заклад. З нагоди початку літніх канікул та табірної зміни господарі запропонували дітям розважальну програму: на зустріч із «соколятами» запросили вихованців школи східного танцю «Медея» дитячо-юнацького клубу «Гермес» відділу сім’ї та молоді управління молоді та спорту КМР. «Соколята» переглянули показові номери юних вихованок педaгогa-хоpеогpaфa Тетяни Зеленько, брали участь у танцювальному майстер-класі та музичних конкурсах з призами. Було цікаво і весело!
   Звісно, діти досхочу поїли смачної піци та поласували десертом (фрукти, морозиво, солодкі напої).

Ми вдячні керівнику підприємства Тетяні Дмитрівні Радуховській, мамі випускниці школи-інтернату Тетяні Миколаївні Луньовій за гостинність та дружні стосунки. Дякуючи від імені вихованців щирим господарям, заступник директора школи з ВР Н. В. Мілентій зазначила, що цей заклад є улюбленим для багатьох родин наших учнів, які святкують у ньому сімейні події; не оминають його і учні-учасники різноманітних міських заходів – гарна нагода відзначити численні перемоги! Педагоги школи-інтернату, ліцею «Сокіл» впевнені, що добрі справи з боку працівників піцерії-бістро «Смачні традиції» є прикладом для наслідування нашим учням, яких закликали не тільки до вдячності, а й до шляхетності і прагнення допомагати тим, хто потребує уваги і співчуття.

Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2019  »