П`ятниця, 18.10.2019, 02:00

Головна » 2019 » Жовтень » 8 » Другий рік реформи НУШ
Другий рік реформи НУШ

В Україні розпочався другий рік дії програми «Нова українська школа». Другокласники продовжують знайомитися з навколишнім світом, розвивати ключові компетентності та навчатися, граючи у захопливі ігри. Реалізуючи педагогіку партнерства, вчитель англійської мови Н. В. Семенова під час вивчення теми «Іграшки» запропонувала учням 2А та 2Б класів виготовити саморобки за шаблонами. Тепер відповідну лексику всі точно запам’ятають!

Вивчаючи тему «Зміни. Чи обізнані ви споживачі?», учні 2Б класу відвідали магазин АТБ. Під час навчальної екскурсії вчитель Н. Г. Геращенко розтлумачила дітям поняття «споживач» та його роль в економіці. Учні з’ясували, чому споживач має бути обізнаним і в яких випадках можуть бути порушені його права. Аби запобігти цьому, другокласники під керівництвом вчителя набули практичних навичок попередження ситуацій придбання неякісних товарів або послуг.

Учні спробували критично аналізувати зміст реклами, вчилися правильно вибирати фрукти та користуватися вагами у відділі самообслуговування, спілкувалися з персоналом та самостійно оплачували свої покупки. Діти були дуже задоволені вдалим виконанням «дорослої» справи та з апетитом поласували придбаними смаколиками.

Учні 2Г класу з педагогами С. Ю. Ігнатьєвою та Л. О. Колісник долучилися до відзначення Всеукраїнського дня бібліотек. Під час тематичного тижня «Інформація – це шлях до знань» другокласники завітали до шкільної бібліотеки, оглянули книжкову виставку «Цей мудрий світ – бібліотека», познайомилися із новинками дитячої періодики – журналами «Барвінок» та «Пізнайко». Діти записалися до бібліотеки, вивчили її правила – пройшли ритуал посвяти у читачі. Разом з бібліотекарями вони грали у літературну гру «З якої це казки?», розгадували загадки та щиро дякували господарям за цікаву пізнавальну екскурсію.

На день відкритих дверей «Для вас завжди відкриті наші двері і серця» до бібліотеки завітали також учні 1А класу з класоводом Л. В. Гаврилюк. Бібліотекарі Т. О. Куженко та Н. П. Красножон підготували для них пізнавальну презентацію «Книжковий дім – відкритий всім». Діти познайомилися із структурою бібліотеки, оглянули книгосховище, з цікавістю роздивилися стелажі читального залу з казками народів світу. Бібліотекарі нагадали учням правила поводження з книгою та запропонували перевірити власну обізнаність під час вікторини «Казкова торбинка». Наприкінці на адресу Таміли Олександрівни та Надії Порфиріївни пролунали слова вдячності від маленьких користувачів.
Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2019  »