Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 16.04.2021, 09:16

Головна » 2014 » Лютий » 20 » Доброчинність
Доброчинність
   18 лютого 2014 року в залі Кіровоградської міської ради відбулася нарада керівників загальноосвітніх навчальних закладів міста. В рамках заходу було презентовано благодійний проект «На крилах віри і добра» (координатор Анна Ніжнікова), що реалізується під патронатом заступника міського голови Вадима Дриги та за підтримки начальника управління освіти Лариси Костенко. Його постійним учасником є зразковий хореографічний ансамбль «Алегро», який цього разу подарував глядачам свій переможний "Румунський танець". Присутній на нараді директор школи-інтернату, ліцею "Сокіл" С. Д. Сторчаус засвідчив, що виступ наших танцюристів спіткав самий теплий прийом, а нагородою були найгучніші оплески. "Алегрівці" планують і надалі брати участь в усіх заходах в рамках проекту, що вже дозволив зібрати близько 6 тис грн на благодійні цілі.
   Довідка. Ідея започаткування проекту належить керівникам та учасникам зразкового хореографічного ансамблю «АнютА». Акомпаніатором та звукорежисером колективу від дня його заснування працює Володимир Вікторович Гуля – інвалід з дитинства по зору. Нещодавно стало відомо, що після хвороби музикант почав втрачає слух. Лікування дало свої позитивні результати, проте для продовження професійної діяльності Володимир Вікторович потребує спеціального слухового апарату, гроші на придбання якого колектив вирішив «заробити» своїми концертами. Так виникла ідея втілення в життя благодійного проекту, завдяки якому з'явилася надія допомогти великій кількості людей. Культурні, мистецькі заходи та концерти об'єднують на одному концертному майданчику всіх, хто не байдужий до потреб сиріт, важкохворих, людей з обмеженими можливостями, а зібрані на них кошти направляються безпосередньо людям, які їх потребують.
Переглядів: 476 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Лютий 2014  »