Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 19.01.2021, 11:45

Головна » 2012 » Грудень » 28 » Дякуємо за щедрість і доброту!
Дякуємо за щедрість і доброту!

Цього тижня країни, де сповідують християнство західного обряду, святкували Різдво. Віруючі люди прагнуть поділитися радістю цієї події і з близькими, і з далекими: підтримати, втішити, викликати посмішку. Не обійшли увагою друзі і наш навчальний заклад.
   Перші передріздвяні вітання прийшли до нас з Сент-Луїса, штат Міссурі від mr. George Asheulov. Вже не вперше пан Юрій передає гроші на придбання різдвяних дарунків для сиріт. Минулого року його коштом було поповнено інвентар для фітнесу, а цьогоріч за порадою Н. В. Мілентій було вирішено оновити гардероб дев’ятикласника Руслана Потєєва. Модний одяг і взуття, які з любов’ю вибрала для свого вихованця А. А. Іванова, стали приємним сюрпризом для працелюбного та відповідального юнака від людини з добрим християнським серцем. Обновку на Новий рік у якості заохочення дисциплінованому хорошому учню з багатодітної незаможної родині отримав також восьмикласник Костянтин Красиліч. Велика подяка благодійнику від хлопців, а також від колективу «Алегро», прихильником таланту якого виявився пан Юрій. Частину подарованих коштів, як і минулого року, він призначив на костюми до нових постановок танцюристів. Завдяки таким щедрим людям і розв’язуються фінансові проблеми ансамблю.

26 грудня з подарунками для сиріт до школи завітали представники громади Храму святого Володимира Великого Української Автокефальної Православної Церкви (настоятель - отець Йосиф) і передали м'які іграшки та солодощі від парафіян. А іграшки, які презентував школі обласний благодійний фонд «Час посмішок», стали призами за виступи та карнавальні костюми діткам-учасникам новорічних ранків для учнів початкової школи, що відбулися 28 грудня.
   Раніше ми вже повідомляли про різдвяний дарунок слабозорим учням від німецької благодійної організації «Round Table Deutschland». А днями на адресу навчального закладу надійшов лист від координатору проекту «Тисяча дітей бачать, тисяча дітей чують» лікаря-офтальмолога Michael Müller. Зокрема, пан Міхаель пише: «Щиро Вам вдячний за численні фото радісних дітей, що отримали окуляри – особливо те, із посмішкою на кульці. Отож, я разом з Вами зможу розділити бадьорий та радісний настрій. Прошу пробачити мені: не можу стримати сліз. За роботу та ініціативність Вашому колективу, усім радісним дітям та турботливим батькам я від щирого серця хочу сказати «СПАСИБІ»! Всі Ви робите світ трохи кращим – на благо дітям! Я та мої колеги бажаємо Вам всім веселих та щасливих свят і всього найкращого!».
    Окрім окулярів, благодійна організація «Round Table Deutschland» організувала прибуття на Кіровоградщину автопоїзду з п'ятьма тисячами різдвяних подарунків для соціально вразливих верств населення. Сьогодні бандеролі, до пакування яких долучилися німецькі діти, отримали всі учні школи-інтернату.
    Дякуємо всім шляхетним людям, хто виявив увагу до навчального закладу, турботу про наших учнів! Щастя і процвітання Вам у Новому році!
Переглядів: 388 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2012  »