Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 26.09.2021, 23:44

Головна » 2014 » Грудень » 30 » Дякуємо друзям!
Дякуємо друзям!

На початку грудня з Німеччини в Одесу на трьох вантажівках прибуло 12 000 різдвяних подарунків, призначених для дітей півдня України соціально вразливих категорій. В рамках благодійної програми «Діти допомагають дітям» гуманітарну допомогу від благодійного фонду «Круглий стіл» організували волонтери Німецької євангелічно-лютеранської церкви.

Вже не перший рік до благодійної програми залучений і наш навчальний заклад. Перед Новим роком всі учні початкової школи отримали яскраві пакунки з іграшками, шкільним приладдям, сувенірами та солодощами. Дякуємо всім причетним до акції небайдужим людям в Німеччині й Україні!

До закладу продовжує надходити допомога від благодійницьких організацій Італії, яку координує пані Lyubava Zubenko (м. Падуя). До Нового року сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, діти з малозабезпечених родин отримали 18 посилок з одягом, взуттям, м'якими іграшками. Вдячні новим партнерам! Buon Natale, la signora Lyubava!
   Не забувають нас і старі друзі. У переддень свята до школи знов завітав з однодумцями Денис Ушаков. Молоді люди пригостили апельсинами та вручили кондитерські набори десяти учням 1-2 класів.

Не обійшов нас увагою обласний благодійний фонд «Час посмішок». Цього разу друзі передали закладу кілька десятків карнавальних костюмів. І на новорічних ранках веселилися Баба Яга і Снігуронька, Клоун і Арлекін, Ялинка і Динозаврик, прекрасні Принцеси і кумедні Гноми...

Традиційні новорічні привітання надійшли дітям, що знаходяться під опікою закладу, від пана George Asheulov. На переказані ним гроші за порадою старшого вихователя будуть придбані нові колонки, клавіатура та «миша» до комп'ютера, що даний хлопцям у користування.
    Дякуємо за розуміння потреб закладу та увагу до наших вихованців всім друзям школи. Нехай різдвяні свята — вісники оновлення та сподівань — принесуть у Ваші домівки добро, мир і статок. З Новим роком!
Переглядів: 427 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »