Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 11:08

Головна » 2017 » Травень » 11 » Дітям про безпеку
Дітям про безпеку

В Кіровоградській області тривають профілактичні заходи у рамках Національного тижня безпеки дорожнього руху. Його початком можна вважати інтерактивний профорієнтаційний проект «Місто професій», організований за підтримки ГУ ДСНСУ та Національної поліції України. 6 травня гості дендропарку спробували себе у різних професіях, а найстаранніші юні «працівники» отримали заробітну плату за виконану роботу, яку витратили у крамниці солодощів та подарунків. Волонтерами на локаціях рятувальників та поліцейських були друзі школи майор служби цивільного захисту Аліна Бакай та інспектор патрульної поліції лейтенант Сергій Ткаченко. Серед атрибутів, що демонструвала на своїх стендах пожежно-рятувальна служба, була виконана в техніці оріґамі робота «Пожежна машина» переможця конкурсу «Герой-рятівник - 2016» Юхима Скічка, 7В.

А 11 травня Аліна Сергіївна та Сергій Володимирович знов завітали до школи-інтернату, аби в рамках Тижня безпеки дорожнього руху поспілкуватися з учнями початкових класів на теми безпеки. Працівник служби порятунку нагадала дітям про небезпеки, які в разі недотримання правил можуть виникнути у весняно-літній період: пожежі в оселях та на відкритих територіях, загибель на воді, травмування у результаті необережного поводження з вибухонебезпечними предметами. У доступній формі дітям пояснили, що під час відпочинку на природі купатись у річці можна тільки під доглядом батьків, малюкам ні в якому разі не можна палити листя та сухі гілки, а за багаттям повинні слідкувати дорослі. Особливо було наголошено на обережності у випадку виявлення боєприпасів часів війни або підозрілих речей: чужих іграшок, залишених пакетів, яскравих коробок, сумок, телефонів тощо, що можуть виявитися вибухонебезпечними предметами. До них ні в якому разі не можна торкатися та наближатися, проте слід обов’язково повідомити про них дорослих.
   З працівником патрульної поліції діти повторили основні вимоги правил дорожнього руху для юних пішоходів та велосипедистів, безпечної поведінки на дорозі. Сергій Володимирович звернув увагу дітлахів на особливості дорожнього руху у темну пору доби: аби перехід дороги у такий час був безпечнішим, слід позначити себе (одяг, портфель, велосипед тощо) за допомогою світлоповертаючих елементів. Діти активно вступали у бесіду, ділилися власними знаннями та досвідом з обговорюваних питань, серйозно сприйняли поради спеціалістів. Дякуємо працівникам поліції та служби порятунку за співпрацю з навчальним закладом.
Переглядів: 283 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »