Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:39

Головна » 2014 » Жовтень » 13 » Дитячий внесок у творчість міста
Дитячий внесок у творчість міста

8 жовтня з нагоди відкриття 24-го концертного сезону дитячої філармонії відбувся благодійний концерт учнівських творчих колективів «Єдина країна – моя Україна» за участю зразкового хореографічного ансамблю «Алегро». У фойє філармонії було влаштовано виставку виробів декоративно-ужиткового мистецтва та малюнків «Ми прагнемо миру на рідній землі», які створили учні кіровоградських шкіл задля підтримки українських військовослужбовців, що нині відстоюють територіальну цілісність України. Її експонати, у тому числі обереги та сувеніри, виконані учнями школи-інтернату, організатори передали присутнім на концерті військовим 3-го полку спецпризначення.

Під час благодійного концерту було зібрано 6080 грн. для спецпризначенців Петра Гарасим’яка, Віктора Бердника, Олександра Трепака та Олександра Сидорова, які зараз перебувають на лікуванні у військовому шпиталі в Одесі.
   10 жовтня було презентовано спільний проект управління освіти Кіровоградської міської ради та Кіровоградської обласної дитячої філармонії «Дитячий внесок у творчість міста». Він реалізується з метою залучення до різних видів творчості широкого загалу мешканців міста Кіровограда та триватиме до травня 2015 року.
   За цей період учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів, педагогічні працівники, батьки та громадськість матимуть змогу продемонструвати свої таланти у різних видах мистецтва разом з професійними виконавцями Кіровоградської обласної філармонії. Концерт колективів ЦПВ «Оріон» відбудеться у квітні 2015 р.
   Також 10 жовтня під егідою управління освіти Кіровоградської міської ради відбувся звітний концерт творчого об’єднання «Сузір’я зразкових». Поряд з іншими зразковими хореографічними колективами його учасником був ансамбль «Алегро». На сцені обласної філармонії вихованці Н. В. Мілентій та В. М. Захаревич виступили з танцювальними композиціями «Полька» (дитячий блок), «Кантрі», «Молдавський танець» (народний блок), брали участь у спільних номерах «Калина» та фінальному. За вагомий внесок у популяризацію та розвиток хореографічного мистецтва, активну підтримку талановитої молоді Кіровоградщини колективу ансамблю, а також хореографу молодшої групи В. М. Захаревич і костюмеру Л. Б. Кравченко оголошено подяку Кіровоградської міської ради та виконавчого комітету.

Творче об’єднання «Сузір’я зразкових» підготувало звіт про свою діяльність протягом року:
   Проведено п'ять семінарів-практикумів для керівників хореографічних гуртків позашкільних центрів управління освіти м. Кіровограда, на яких розглядались та обговорювались питання: патріотичного виховання засобами хореографії; організація роботи з документацією в хореографічному колективі; підготовка концертної діяльності; шляхи збереження народного танцю в період популяризації сучасної хореографії; вплив бального танцю на морально-естетичне виховання та становлення дитини як особистості; особливості викладання балетної підготовки, модерн-балету, створення сприятливих умов для творчого розвитку дітей на занятті хореографічного гуртка; класичний танець як основа сучасних стилів хореографії; історичні та біографічні відомості про відомих хореографії» та колективи України та світу.
   Організовано творчу зустріч з народним артистом України, головним балетмейстером-постановником народного хореографічного ансамблю «Пролісок» В. Ф. Похиленком для хореографічних закладів освіти м. Кіровограда.
   Влаштовано сім спільних концертів благодійного проекту «На крилах віри і добра». Зібрані кошти були передані адресною допомогою дітям з особливими потребами - учням ЗНЗ М.Кіровограда та придбано слуховий апарат для незрячої людини - акомпаніатора ЗХА «АнютА» Володимира Вікторовича Гулі.
   Проведено Концерт єдності. В обласній філармонії 16 березня 2014 року. У період проведення референдуму в Криму колективи «Сузір'я зразкових» дали концерт «Єдина країна - єдина родина», пропагуючи цілісність України та дружбу між народами, які проживають на її території.
   Колективи об’єднання брали участь:
   У концерті хореографічних колективів Кіровоградської області на підтримку Збройних сил України. Кошти, зібрані під час концерту, та внески учасників колективів передано до Кіровоградського військового комісаріату.
   У благодійній акції «Єдина Україна» , яка проходила за ініціативи молодіжних організацій м. Кіровограда на центральній площі міста 6 травня 2014 року.
   Колективи ТО «Сузір'я зразкових» є постійними учасниками міських та обласних культурних і урочистих заходів.
Переглядів: 592 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2014  »