Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 24.09.2021, 23:40

Головна » 2015 » Серпень » 21 » Діти за мир в Україні
Діти за мир в Україні

21 серпня з нaгoди вiдзнaчeння Дня Державного прапора України обласна державна адміністрація ініціювала масштабну акцію, учасники якої мали можливість показати, як молоде покоління шанує державні символи країни. У концертній програмі разом з іншими юними артистами виступали учні школи-інтернату - вокалісти ЦДЮТ Денис Каплунов, Єлизавета Бондарєва, Валентина Мицу. Вони подарували віночок патріотичних пісень глядачам, серед яких на центральній площі міста були вихованці Центру соціально-психологічної реабілітації дітей з керівником Ю. П. Лисенком. За кілька днів багато з них стануть учнями нашої школи.

Діти мали можливість переглянути цікаві виставки та взяти участь у різноманітних майстер-класах. До акції долучилися й інструктори з туризму. Керівник гуртка «Скелелазіння» КОЦТКЕУМ А. В. Чаловський облаштував мотузковий парк із смугою перешкод, і хлопчики та дівчатка завзято спробували подолати обладнаний етап.

Завершував свято яскравий патріотичний флеш-моб з використанням української символіки: діти запустили у вирій голубів миру і повітряні кульки та залишили на площі жовто-сині відбитки своїх долоньок. Ця акція засвідчила, що Державний прапор – це не просто символ країни, це втілення національної єдності, традицій та сьогодення.

А напередодні Валя Мицу брала участь у заходах ЦДЮТ з відзначення 24-ї річниці незалежності України. Спільно з територіальним центром соціального обслуговування було проведено свято «Україно моя світанкова», під час якого Валентина заспівала пісню Наталії Май «Квітуча Україна». Після цього відбувся флеш-моб «Ми діти твої, Україно!», де Валін виступ супроводжували танцюристки хореографічного гуртка «Веселка» ЦДЮТ. У ці святкові дні творчість вихованців центру – подарунок рідній неньці Україні.

Дякуємо Валіній мамі Ельмірі Вікторівні за надані фотографії.
Переглядів: 443 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Серпень 2015  »