Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 10:25

Головна » 2020 » Червень » 15 » Дистанційні конкурси
Дистанційні конкурси

Маємо приємність підбити підсумки дистанційних конкурсів, у яких навесні брали участь учні ліцею «Сокіл». У VІ Всеукраїнській інтернет-олімпіаді «На урок» переможцями з інформатики стали 33 учні, а абсолютний результат – 100% правильних відповідей – продемонстрував Владислав Парфянович, 5А!
   Відмінно виступили у Міжнародному конкурсі з інформатики для учнів 1-11 класів «Олімпіс 2020 - Весняна сесія» Олександр Бобришов, 8Б – диплом І ступеня за виконання завдань 9 рівня, де він випередив 95% дев’ятикласників, та Ярослав Купінський, 10Б – диплом ІІ ступеня за виконання завдань 11 рівня. Цього року Ярослав вийшов переможцем усіх змагань з інформатики, у яких брав участь: сертифікат «Добрий результат» Міжнародного конкурсу з інформатики та комп’ютерного мислення «Бобер», диплом ІІІ ступеня VІ Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» та ще один диплом ІІІ ступеня за виконання завдань 10 рівня конкурсу «Олімпіс».

Такий самий «хет-трик» з інформатики («Добрий результат» конкурсу «Бобер», диплом ІІІ ступеня конкурсу «Олімпіс», диплом ІІ ступеня інтернет-олімпіади «На урок») підкорився семикласникам Руслану Лемському та Ігорю Паскалю. А восьмикласниця Карина Присяжненко до «Доброго результату» конкурсу «Бобер» та диплома ІІІ ступеня конкурсу «Олімпіс» додала диплом ІІІ ступеня V (зимової) Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок».
   Також радо вітаємо з перемогою у Міжнародному конкурсі «Олімпіс 2020 - Весняна сесія» володарів дипломів ІІ ступеня Олександру Чернову, Данила Гончаренка, Валерію Кошелеву, Владислава Сарапіна, Даміра Пінкаса, Вадима Літвінова, Максима Коломійця, Олександра Падалку, Вероніку Cитенкову, Дмитра Гросула, Софію Морозову, Валерію Родіонову, володарів дипломів ІІІ ступеня Євгенію Криворучко, Кирила Мельника, Руслана Кішовара, Маріанну Ануфрієву, Валерію Кім, Миколу Шевцова, Мирона Біденко, Єлизавету Бондарєву, Марину Бахмуцьку, Маргариту Сису, Сергія Кузнецова, Ігоря Желєзного, Таїсію Тимко, Вiталiя Кривохижу.
   Успішними під час весняної Всеукраїнської інтернет-олімпіади «На урок» були Данило Гончаренко, Денис Савченко, Віталій Ярченко – диплом І ступеня, Леонід Джулай, Вікторія Корнєєва, Валерія Кошелева, Андрій Рижонок, Олександр Слободян, Роман Нічишин, Мирон Біденко, Андрій Табала, Артем Павлюк, Андрій Черчиль, Маргарита Сиса, Олександр Падалка, Марія Кубай – диплом ІІ ступеня, Дмитро Антонов, Руслан Кішовар, Євгенія Криворучко, Максим Крижановский, Борис Фантаєв, Роман Глазунов, Вадим Літвінов, Дар’я Шевченко, Дарина Ковальчук, Карина Бахмуцька, Софія Морозова, Руслана Голобородько, Жасмін Якубовська – диплом ІІІ ступеня.
   Вітаємо переможців, дякуємо всім учасникам, сподіваємося побачити вас на наступних конкурсах, які стартують в листопаді 2020 р.! Всім приємного літнього відпочинку!
Переглядів: 55 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2020  »