Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»П`ятниця, 03.12.2021, 03:16

Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2021 » Червень » 3 » День, коли увага дорослих привертається до обов’язку поважати права дітей та захищати їхні інтереси

У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. На центральній площі міста працівники національної поліції області, ДСНС та Національної гвардії України облаштували виставки, на яких представили техніку та оснащення вибухотехніків, кінологів, рятувальників, патрульних тощо. Зацікавили дітей й вікторини, конкурси, веселі старти, показові виступи кропивницьких поліцейських, які продемонстрували маленьким глядачам навички самозахисту.
   У приміщенні міської ради відбулися урочистості з нагоди вшанування лауреатів міської премії «Дитина року». Учасником зібрання був чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу ліцеїст VI взводу Данило Волосянко. З нагоди Дня захисту дітей він отримав заохочення міської ради та премію на придбання нового екіпірування та належної підготовки до наступних змагань. Вітаємо!

У святковий день не лишилися поза увагою своїх шефів і наші «соколята». Спеціалісти регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області поспілкувалися з учнями 1-2-х класів та молодшими вихованцями ЗХА «Алегро» та нагадали їм, що заборонено робити поблизу автодороги та на ній, яких правил необхідно дотримуватись, керуючи велосипедом, як реагувати на тривожні сигнали спецтранспорту, чому необхідно користуватися ременями безпеки тощо. На завершення дітей чекало святкове пригощання. Дякуємо правоохоронцям в особі спеціаліста сектору персоналу та зв'язків з громадськістю Сергія Воскобойника за гостинці та привітання!

Педагоги ЦПВ «Оріон» до Дня захисту дітей організували святковий квест «Веселкова країна розваг». На станціях Драйвова, Вокальна, Танцювальна, Спортивна, Образотворча, Чарівний світ природи та Відгадай мультфільм діти створили малюнки і виготовили сувеніри, набули нових знань і отримали задоволення від рухової активності. Дякуємо за творчий підхід керівникам гуртків В. М. Захаревич, Т. Г. Пугач, Н. В. Мілентій, Є. П. Горенку, Л. О. Пустільніковій, С. М. Іващенко, О. Л. Балинській, усім небайдужим, хто дбає, аби наші діти згадували щасливе дитинство!

Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2021  »