Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Пятница, 24.03.2023, 02:47

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2015 » Февраль » 10 » День безпечного Інтернету
День безпечного Інтернету

Другий вівторок лютого (у 2015 році - 10 лютого) з 2004 року європейською громадськістю відзначається як День безпечного Інтернету. У переддень п'ятикласники були учасниками традиційного квесту «Безпека в Інтернеті» з героями В. Діснея.

Сертифікати за найшвидше проходження маршрутом квесту та перемогу у інтерактивній онлайн-вікторині отримали Едуард Костенко, Ростислав Куртанич, Данило Чумаченко, 5Б, Олег Заступайло, Руслана Голобородько, Костянтин Головков, 5В. Вітаємо!

10 лютого десятикласники обговорювали матеріали Всеукраїнського он-лайн уроку «Безпечний Інтернет», підготовленого корпорацією Microsoft. Учні узагальнили відомості про небезпеки в мережі Інтернет (контентні, комунікативні, електронні та споживчі ризики) та дізналися, які засоби захисту пропонуються під час роботи у браузері Internet Explorer: використання фільтра SmartScreen та фільтрів ActiveX, змінення параметрів безпеки й приватності, захист від стеження та відслідковування помилок Сертифікатів.

Також 10 лютого відбулась обласна Інтернет-конференція «Безпека дітей в Інтернеті: попередження, освіта, взаємодія». Мета конференції - пошук рішень щодо забезпечення безпеки дітей та підлітків у навчанні, організації позаурочної діяльності та вільному використанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій (Інтернет, стільниковий (мобільний) зв'язок та ЗМІ). У роботі секції «Медіа-освіта та медіа-грамотність: освітні категорії та виклик часу» брала участь соціальний педагог школи-інтернату С. М. Іващенко. Із виступом Світлани Миколаївни можна ознайомитися тут.
Переглядів: 489 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2015  »