Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 31.01.2023, 04:44

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Июнь » 12 » Цікавий початок канікул
Цікавий початок канікул

Літо - безтурботна пора розваг, мандрів, нових знайомств і вражень. 2 червня учні 5В класу відзначили завершення навчального року маленькою подорожжю, яку здійснили з керівниками класу О. В. Моторною і Т. О. Куженко та Н. М. Романенко - мамою майбутніх шестикласників Олександри та Богдана.

Спочатку мандрівники побували у с. Озерки Світловодського району, де фермер Олександр Швець влаштував приватний звіринець. Діти поспілкувалися із господарем, послухали його розповідь майже про кожного мешканця, дізналися про ставлення до тварин та історію створення зоопарку. Екскурсанти побачили багато екзотичних тварин, деяких - вперше у житті. Великим задоволенням було спостерігати кумедних мавп, товариських віслюків, грізних хижаків тощо.

Кінцевим пунктом подорожі був яхт-клуб «Кристал» на березі Кременчуцького водосховища. До програми екскурсії входило частування юшкою та катання на яхтах. Про особливості вітрильного спорту дітям розповіли професійні яхтсмени. Учні сповнилися чудовими враженнями від морської прогулянки і прагнули зафіксувати на камеру найменші подробиці. Нехай і надалі канікули проходять весело!

Переглядів: 395 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Июнь 2017  »