П`ятниця, 19.07.2019, 23:37

Головна » 2019 » Травень » 6 » Цікаві екскурсії четвертокласників
Цікаві екскурсії четвертокласників

17 квітня учні 4Б класу побували на міській станції швидкої медичної допомоги. Знайомство із цією установою почалося із відвідування чергової диспетчерської служби, куди надходять дзвінки-виклики від громадян. У місті зараз успішно тестується автоматизована система управління єдиною диспетчерською службою з новітнім програмним забезпеченням. Потім досвідчені фельдшери з великим досвідом роботи провели для четвертокласників екскурсію автопарком сучасних реанімобілів з навігаційним обладнанням.

Дітям розповіли про медичне устаткування, наявне в кожному автомобілі швидкої допомоги, продемонстрували вміст валізи лікаря та різноманітні медичні пристрої для порятунку хворого. Під час пізнавального практичного заняття діти дізналися, як надати першу допомогу постраждалому. Екскурсія справила на четвертокласників велике враження, деякі з них виявили бажання стати у майбутньому лікарями. Учні і керівники 4Б класу Л. М. Бесараб та О. М. Руденко дякують спеціалістам станції швидкої медичної допомоги за гостинність і увагу, Н. М. Рудченко та Я. С Криворучко за організацію заходу.

24 квітня четвертокласники відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей. Мандруючи залами музею, діти бачили, як з часом змінювалися умови життя та побуту, вдосконалювалися знаряддя праці та зброя від первісної до сучасної людини. Вразили дітей витвори мистецтва різних часів. Учні впевнилися, що наші предки були великими майстрами, могутніми воїнами, талановитими митцями, відчули гордість за своїх пращурів. Дякуємо працівникам музею за таку захоплюючу подорож сторінками історії нашого краю.

Переглядів: 43 | Додав: Yulia | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2019  »