Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:04

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Апрель » 28 » Чорнобиль – попередження, набат. Його уроків людство не забуде
Чорнобиль – попередження, набат. Його уроків людство не забуде

Продовжується співпраця школи з просвітницькими установами міста. 26 квітня вихователь 7В класу Н. Т. Кобець організувала зустріч своїх учнів з працівниками Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва. Бібліотекарі Юлія Сергіївна Абрамова та Олена Борисівна Завірюха провели для семикласників екогодину «Чорнобиль. Гірка пам'ять і вічний біль». Учні вже досить обізнані з зазначеної теми, проте вихователь і працівники культури вважали за необхідне нагадуванням про величезну техногенну катастрофу сколихнути емоції, вчити сприймати чужу трагедію, як власний біль, спонукати замислитися про відповідальність кожного перед природою та історією за долю людства.

Бібліотекарі підготували книжкову виставку «Чорнобиль: від мирного атома до катастрофи» та презентацію про причини і обставини аварії, подвиг «ліквідаторів», самовіддану працю тих, хто відроджує до нового життя обпалену радіацією землю. Учні переглянули оснований на реальних подіях відеофільм, який оновив їх уявлення про катастрофу, що відбулася понад 30 років тому у м. Прип’ять, та її наслідки. Кульмінацією заходу став перегляд створеної до 25-ї річниці трагедії пісочної анімації Ксенії Симонової. Учні лишили бібліотеку емоційно наповненими, стривоженими та водночас задоволеними і вдячними працівникам книгарні.

Переглядів: 381 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Апрель 2017  »