Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Субота, 06.06.2020, 13:25

Головна » 2016 » Червень » 14 » Царина технічної творчості
Царина технічної творчості

Під час літніх канікул Кіровоградська СЮТ активно співпрацює з дитячими закладами відпочинку при загальноосвітніх навчальних закладах. 13 червня на заплановану тематичну програму «По морям, по волнам!» було запрошено вихованців табору «Сокіл» школи-інтернату. Нажаль, негода не дала можливості гостям побачити показові виступи в басейні вихованців судномодельного гуртка. Проте змістовно організована робота в приміщенні закладу не зіпсувала дітям ані настрою, ані вражень.

Вихованців загонів «Калинка» та «Веселка» радо зустрів директор СЮТ С. Ф. Чуприна. Спеціалісти станції організували для дітей екскурсію своєю установою, намагаючись наголосити на всіх цікавинках, аби викликати в гостей інтерес до технічного моделювання та бажання випробувати себе у такому виді творчості.

В. В. Цись з гордістю продемонстрував створені дітьми діаграми та макети, що отримують призові місця на конкурсах різних рівнів, і для виконання яких слід дуже ретельно вивчити історію події, що відтворюється. Глядачі були у захваті!

«Соколята» побували на трасі для керованих автомобілів, дізналися, як їх виготовляють. Діти, що займаються в гуртку трасового моделювання, опановують технологічні прийоми, вчаться проектуванню, виготовленню та запуску моделей, удосконалюють навички роботи з різними інструментами та верстатами, проводять ігри і змагання, перемоги у яких стимулюють до подальшої роботи.

Школярі познайомилися з роботою судномоделістів, які готуються до чемпіонату України; брали участь у вікторині «Загадкові вітрила». Вихованці ІІ загону відвідали майстер-класи «Корабель моєї мрії» та «На ракетах по планетах». У зацікавлених гостей виникло чимало запитань і про час, потрібний на виконання моделей, і про матеріали, з яких зроблені найдрібніші деталі тощо. Дітям анонсували «Моделфест», що відбудеться у квітні 2017 р. на базі авіакомпанії УРГА.

І загін під час майстер-класу з виготовлення листівок з найкращими побажаннями для батьків опановував техніку «витинанка». Діти із задоволенням виконували роботу, проявивши власну фантазію.

Р. М. Дємідов керував майстер-класом з малювання та відмітив здібності дітей до цього виду творчості. Також учні дізналися багато цікавого про глину і дуже засмутилися через те, що не вдалося практично попрацювати із цим матеріалом, бо час на перебування у закладі був вичерпаний. Уходити діти не хотіли!

Дякуємо О. І. Кравченко, С. С. Семенюті, Н. В. Крючковій, В. М. Ростокіну, З. Д. Криниці, Р. М. Дємідову, В. В. Цись за позитивні яскраві враження попри похмурий дощовий день!
Переглядів: 315 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2016  »