Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 18:51

Головна » 2015 » Червень » 9 » Благодійний фестиваль «Коло друзів»
Благодійний фестиваль «Коло друзів»

5 червня у смт Олександрівка за підтримки Кіровоградської ОДА проходив фестиваль культур народів, що заселяли територію нашого краю задовго до оформлення його у сучасне утворення – греків, вірмен, болгар, росіян, молдаван, сербів... Головний девіз заходу – «Ми разом, ми - єдина Україна!». В рамках фестивалю «Коло друзів» відбулася концертна програма національних творчих колективів.

На запрошення одного з організаторів заходу директора РБФ «Відкрита Україна» Вікторії Вагжанової у фестивалі брав участь зразковий хореографічний ансамбль «Алегро». В репертуарі нашого танцювального колективу є чимало композицій із виразним етнічним колоритом. Цього разу громаді селища було представлено яскравий «Молдавський танець» та стилізований турецький танець «Кара деніз».

Виконавці та художній керівник Ю. В. Мілентій були удостоєні багатьох захоплених відгуків організаторів та глядачів та отримали подяку від заступника голови обласної державної адміністрації В. В. Атаманчук.

За програмою фестивалю відбулися різноманітні майстер-класи, виставка-ярмарок творчих робіт місцевих школярів. Під час заходу було розпочато збір коштів на облаштування алеї Слави у смт Олександрівка. Колектив «Алегро» долучився до акції своїми пожертвами.

Волонтерська робота та заходи із підтримки та вшанування воїнів є сталою практикою у нашому навчальному закладі. Цьогорічні травневі свята ознаменувалися відкриттям на фасаді школи меморіальної дошки на честь випускника 2005 р. Володимира Тигняна. Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 р. «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі старшого солдата ТИГНЯНА Володимира Олександровича нагороджено орденом «За мужність» III ступеня (посмертно). Вічна пам'ять!

Бажаємо територіальній громаді Олександрівки мирного поєднання громадян всіх національностей на засадах взаємної поваги.
   Дякуємо регіональному благодійному фонду «Відкрита Україна» за надання нашим учасникам комфортабельного автобусу.
Ми відкриті для подальшої співпраці!

Переглядів: 485 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2015  »