Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 28.09.2021, 02:35

Головна » 2014 » Грудень » 19 » Благодійна новорічна вистава
Благодійна новорічна вистава

18 грудня ініціативні та старанні учні 2Б класу отримали винагороду за активну участь у шкільних справах - можливість переглянути новорічну казку «Рукавичка Дім Дімича» у обласній філармонії. На благодійну виставу - спільний проект управління освіти та творчого об’єднання «Сузір'я зразкових» були запрошені й 13 дітей, батьки яких мобілізовані для участі у бойових діях.

Разом з героями улюбленого мультика про фіксиків Дім Дімичем і Сімкою діти відправилися на пошуки загубленої рукавички та стали учасниками чарівних подій.

Під час подорожі різними куточками Землі діти зустрілися з щирими українцями («Український зимовий» танок виконали танцюристи ЗХА «Світанок»), запальними кубинцями («Куба ча-ча-ча», ЗХА «Дебют»), мужніми грузинами (ЗХА «Анюта»), побували на бразильському карнавалі (ЗХА «Надія»), натрапити на безліч дивовижних персонажів у виконанні ЗХА «Вікторія» (янголят, розбійників, навіть маленьких Дідусів Морозів!)

Проте з найбільшим нетерпінням учні школи очікували появи на сцені своїх старших товаришів - танцюристів зразкового хореографічного ансамблю «Алегро». Вихованці Ю. В. Мілентія за сюжетом казки виконали «Румунський танець». Як і завжди, цей завзятий та емоційний номер був дуже тепло сприйнятий глядачами.

Коли розповідь про цікаву подорож, справжню дружбу і неймовірні дива завершилася, глядачів привітав Дід Мороз:
Коли проб’є дванадцята година,
І старий рік зустрінеться з Новим,
Хай пощастить і Вам, і всім родинам,
Ми зичимо, щоб посміхнулись Ви!
Хай казку принесе на крилах вечір,
І казка щоб затрималась на вік,
І під ялинку щоб чарівні речі
Приніс усім вам щедрий Новий Рік!

Малюки отримали безліч задоволення від побаченого, із захопленням сприймали кожен новий персонаж вистави, підспівували пісенькам з улюблених мультфільмів і намагалися хоча б на мить затримати у своїх долоньках руки юних артистів, які під час всього дійства активно спускалися в зал для спілкування з глядачами.

Серед тих, хто побував на спектаклі 18 грудня, були вихованці спеціального дошкільного навчального закладу № 46 «Краплинка». Ми раді зауважити, що і в такий спосіб відбувається співпраця дитячого садочка з нашим навчальним закладом. Усього ж творче об’єднання «Сузір'я зразкових» зіграло 5 вистав, на одну з яких було запрошено керівників освіти міста, директорів шкіл та їх заступників.

Ми дякуємо «алегрівцям», керівникам ансамблю Юрію Васильовичу та Наталії Володимирівні Мілентіям, педагогу-репетитору Вікторії Миколаївні Захаревич, які гідно презентували заклад на обласній сцені, не шкодували ані сил, ані таланту, аби додати радості у сучасне складне життя. Адже звання «зразковий колектив» зобов'язує!
Переглядів: 605 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2014  »