Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 21:30

Головна » 2015 » Вересень » 10 » Бізнес-турнір для учнів 8-11 класів
Бізнес-турнір для учнів 8-11 класів

У Кіровограді стартував Всеукраїнський бізнес-турнір для учнів 8-11 класів «Стратегія фірми-2015». Він проводиться на основі української розробки бізнес-симуляції «ViAL+», створеної при залученні вчених КНЕУ і НАН України. Ця розробка є гарною альтернативою популярній міжнародній діловій грі GMC. Ініціаторами впровадження даної програми в нашому місті виступили управління освіти Кіровоградської міськради, Компанія інтелектуальних технологій «КІНТ» та Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата (президент Ірина Саєнко).

8 жовтня з проектом ознайомилися керівники ЗНЗ міста (учасником заходу був директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус), а потім на базі нашого навчального закладу відбулася презентація проекту для вчителів економіки шкіл міста. Координатор турніру - викладач кафедри стратегії підприємств Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана Віталій Ярославович Паздрій сформулював його головну мету: забезпечити ефективну й дієву профорієнтацію серед обдарованих учнів, показати всю глибину, важливість і перспективність економічних професій та підприємництва.
   На жаль, вибір професії іноді визначається не талантами, нахилами й уподобаннями особистості, а «престижністю», вибором батьків, рекомендацією друзів, що завдає значної шкоди суспільству. Всеукраїнський бізнес-турнір «Стратегія фірми» покликаний забезпечити виявлення обдарованих дітей у сфері економіки та підприємництва, надати їм поштовх до подальшого становлення як професіоналів та самореалізації на робочому місці.
   Участь у турнірі дозволить випускниками шкіл усвідомити необхідність формування ініціативності, креативності, наполегливості у досягненні своєї мети й підвищити мотивацію для подальшого самовдосконалення протягом всього життя.
   Під час бізнес-турніру учасник за допомогою комп'ютерної програми отримає віртуальну компанію, яка повністю наближена до реальної, і протягом місяця керуватиме нею. Головне завдання - розвинути компанію, зробити її успішною і прибутковою. Все, як у реальному бізнесі. Учень фактично опиниться в кріслі директора, йому або їй необхідно буде приймати рішення, як у дорослому житті.
   Щоб взяти участь в турнірі, старшокласнику необхідно зареєструватися на сайті kint.com.ua. Турнір розпочнеться 18 вересня і триватиме до 17 жовтня. У ході бізнес-турніру буде складено рейтинг успішності. Підсумки будуть підведені 31 жовтня, тоді й відбудеться урочисте нагородження кращих з кращих, які отримають можливість продовжити свою діяльність у фінал турніру.
Переглядів: 547 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2015  »