Неділя, 18.08.2019, 07:40

Головна » 2019 » Червень » 11 » Безпечне літо
Безпечне літо

31 травня, напередодні Дня захисту дітей, рятувальники запросили на гостини учнів 1Б класу з педагогами Н. Г. Геращенко та В. М. Кириченко. Пропагандистська діяльність із учнями є однією із пріоритетних у співпраці школи-інтернату, ліцею «Сокіл» з управлінням ДСНС в області, яке протягом навчального року проводило різноманітні навчально-розважальні заходи для дітей та учнівської молоді.
   Діти мали змогу оглянути спецтехніку і спорядження рятувальників, приміряти бойовий одяг та сфотографуватись на пам’ять. А найцікавіше відбувалось у пожежно-технічній виставці-музеї Управління, де першачки здійснили екскурсію-подорож у минуле пожежно-рятувальної служби. Учні оглянули різноманітні макети та інші експонати музею, вразила глядачів видовищна діорама. «Соколята» залишились задоволеними гостинами та збираються прийти знов, а на згадку про зустріч та з нагоди свята відвідувачі отримали від рятувальників подарунки.

Навчати дітей мудрої й дуже важливої науки берегти своє єдине й неповторне життя фахівці не припинили і під час літніх канікул. 5 червня 2 загін «Веселка» з вихователями С. В. Фабрикою та С. В. Харитоновою відвідав Кіровоградську обласну бібліотеку для юнацтва ім. Є. Маланюка, де став учасником інтерактивного заняття «Годинка безпеки» з елементами гри. Фахівець прес-служби управління ДСНС України у Кіровоградській області А. С. Бакай спілкувалася з учнями щодо дотримання правил безпеки під час канікул та нагадала дітям алгоритм дій у різних життєвих ситуаціях: на дорозі, вдома, у громадських місцях та під час відпочинку, зокрема, біля водойм.

Діти розгадували тематичні загадки, подивились інформативні мультфільми про поведінку в різних ситуаціях, вигадували історії про небезпечні пригоди іграшкового героя Ведмедика та намагалися разом знайти для нього вихід із халепи.
   Зайняття пройшло цікаво і весело та дозволило ефективно донести до першокласників важливі правила, що можуть зберегти життя дитини. Традиційним презентом учням, що вивчили правила безпеки та жваво брали участь у заході, стали яскраві листівки-пам’ятки застережного змісту. Дякуємо організаторам заходу!

Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Червень 2019  »