Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 25.11.2020, 10:52

Головна » 2017 » Травень » 2 » Активні, творчі, патріотичні – на святі дитинства і дружби, традицій і культури
Активні, творчі, патріотичні – на святі дитинства і дружби, традицій і культури

Щороку в кінці квітня до Кіровоградського обласного центру дитячої та юнацької творчості з’їжджаються юні таланти. Темою ХХII Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості, присвяченого Всесвітньому дню Землі, що цього року відбувався з 19 по 21 квітня, було «Традиції та звичаї українського народу – основа духовних цінностей сучасної української родини». Запрошення на захід отримала команда міського парламенту дітей Центру дитячої та юнацької творчості Кіровоградської міської ради, до складу якої увійшли учні школи-інтернату, ліцею «Сокіл», члени комісії екології, спорту та здорового способу життя МПД старший кадет Андрій Шумигай та молодший сержант Владислав Жабко, а також учениця НВО №14 Аліна Шумило, керівник команди І. С. Завражна.
   У програмі фестивалю були виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, конференції, відвідування художнього музею та пішохідна екскурсія «Стародавнє місто» тощо. Наші учні брали участь у номінації «Громадська думка». У перший день після урочистого відкриття фестивалю команда продемонструвала свою відеовізитівку та зробила доповідь про традиційний одяг Давньої Русі.

Другого дня учасники номінації прослухали лекцію про правові питання шлюбних відносин, брали участь у конференції «Сімейні цінності – основа духовного розвитку українського суспільства», готували розповіді з теми та відповідали на питання слухачів. У конкурсній програмі «Жива історія. Виховання родинних цінностей через традиції та культуру Кропивницького» команди інтерв’юйовали відомих кропивничан, учасників та організаторів фестивалю та робили репортажі. На завершення яскравого другого дня фестивалю на учасників чекав чудовий майстер-клас координатора МО «Скаути Києва» Наталії Мієдинової та дискотечно-розважальна програма «Фестивальний калейдоскоп».
   Останнього дня було проведено майстер-класи та підбито підсумки ХХІІ Всеукраїнського відкритого фестивалю, присвяченого Дню Землі. Команда, яку представляли кадети Андрій Шумигай та Владислав Жабко, виборола І місце в конкурсі «Репортаж» та як лауреат фестивалю отримала запрошення вступу до Київського міжнародного університету на пільгових умовах та зі знижкою в оплаті. Вітаємо учнів, що мають активну життєву позицією, прагнуть до поліпшення та зміцнення взаємин між однолітками, бажаємо подальших успіхів!
Переглядів: 302 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Травень 2017  »