Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 21:11

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
  
  
   13-17 січня учні понад 700 навчальних закладів країни стали учасниками приуроченого до дня народження Сергія Корольова (12 січня) та Всесвітнього дня дітей-винахідників (17 січня) всеукраїнського проекту «Інженерний тиждень». Він базується на концепції STEM-освіти і покликаний зацікавити учнів наукою та дати їм поштовх до розвитку власного інженерного потенціалу. У розв’язання посильних інженерних завдань, конструювання та лабораторні дослідництва занурилися учні 3Б та 4В класів з керівниками Н. Л. Кашпуренко та Н. О. Петровою.
  
  
  
   Ініціатори програми разом з експертами розробили методичні матеріали (комплекти інженерних завдань, презентації, сценарії тематичних уроків, квестів та змагань) з точних та природничих наук. Класний керівник 3Б класу Н. Л. Кашпуренко зацікавилася незвичайним проектом і порадила його своїм вихованцям, тож третьокласники з нетерпінням чекали закінчення зимових канікул, аби стати учасниками «Інженерного тижня».
   У понеділок та вівторок заняття проводились у формі змагань між групами учасників. Першого дня діти будували вежу із зубочисток та пластиліну; найвищою та найоригінальнішою за інженерним рішенням стала вежа групи, до якої входили Катерина Данілкевич, Олександр Линюк та Ярослав Міхновський. У 4В класі всіх здивували Анна Коблик та Марія Завольська: на виготовлення вежі їм знадобилось 600 зубочисток!
   Другого дня кожна група учнів 3Б мала зробити якнайдовший ланцюг, використавши для паперових ланок лише два аркуші формату А-4. Всі учасники надзвичайно старались, а переможцем із ланцюгом довжиною 4 м 40 см виявилась група Марія Геращенко, Кірена Макан, Вероніка Разумєєва. Також всім класом діти працювали над виготовленням спектроскопів та поспостерігали кольорові спектрами різних типів.
  
  
  
   Впродовж тижня учням пропонувалися завдання, що на доступному рівні знайомили їх із складними фізичними процесами. За індивідуальними інструкціями діти працювали над проектами «Ракета», «Ловець вітру», «Анемометр», «Фільтр для води», «Термометр», «Штучний сніг», «Перископ», «Телескоп», знайомили один одного з відповідними явищам та демонстрували застосування приладів. Четвертокласники виготовили музичні інструменти маракаси, пан-флейту, банджо (постаралися Роман Лозовий, Олександр Татаров, Влад Цехмейструк), на яких заграли у класі.
... Читати далі »
Переглядів: 36 | Додав: Yulia | Дата: 17.01.2020

  
  
  
   16 січня виповнилося п’ять років від дня загибелі під час бойових дій на Сході України випускника Кіровоградської школи-інтернату Володимира Тигняна. У класних колективах та кадетському підрозділі «Сокіл» відбулися заходи із вшанування пам’яті кавалера ордену «За мужність» ІІІ ступеня Володимира Олександровича Тигняна. Вчителі знайомили вихованців з біографією героя, ділилися власними спогадами про його шкільні роки. Перед хвилиною мовчання у 2В класі лунали вірші Тетяни Мереги:
Ти не помер: тебе не стало – та в серці житимеш завжди.
У цьому світі був так мало – та залишив навік сліди.
   Із допомогою класного керівника В. Ю. Шаповал діти сформулювали висновок: «Герої не вмирають!».
   Вихователь ІІ передкадетського взводу Н. Т. Кобець розповіла учням про дитинство, родини, обставини загибелі й інших випускників, що віддали життя за державу, Олексія Погорілого та Ігоря Правосудька. Учні схилили голови перед світлою пам’яттю всіх полеглих воїнів.
  
  
  
   Уроки Пам’яті для ліцеїстів ІV та V взводів відбулися у приміщенні музейної кімнати Бойової слави. Залучитися до їх проведення учитель історії В. В. Андрійченко запросив керівника гуртка «Історичне краєзнавство» СЮТ С. В. Гейка. Старшокласники, їх наставники та військові керівники вшанували військовий подвиг та героїзм бійців, загиблих під час виконання конституційного та громадянського обов'зку із захисту незалежності України, та поклали квіти до меморіальних дощок на їх честь.
  
  
   Цього дня Міністерстві оборони України був проведений щоденний ранковий церемоніал вшанування загиблих. На честь старшого солдата Володимира Олександровича Тигняна пролунав Дзвін Пам’яті та залп зі стрілецької зброї. ... Читати далі »
Переглядів: 28 | Додав: Yulia | Дата: 16.01.2020

  
  
   Міністерство освіти і науки представило буклети з професійної орієнтації, що включають ефективні інструменти для учнів закладів загальної середньої освіти та молоді, а також для тих фахівців, які хочуть допомогти їм у свідомому виборі майбутньої професії. Профорієнтаційний буклет розроблено за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення у рамках спільного плану дій з метою здійснення ефективної профорієнтаційної роботи серед молоді. Щороку планується його перегляд, оновлення та доповнення новою інформацією про можливості.
  
  
  
   Наприкінці 2019 року розпочав вступну компанію до вищих військових закладів Кропивницький міський військовий комісаріат. За його сприяння 18 грудня умови вступної компанії до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба у ліцеї «Сокіл» розповідав підполковник Олександр Олексійович Костиря, який безпосередньо викладає в цьому закладі.
   Не менш інформативними бувають зустрічі з курсантами вишів, особливо, коли вони є випускниками школи і старшими товаришами теперішніх старшокласників. Адже колишні кадети не лише розповідають про умови вступу та навчання, а й дають поради щодо шкільного життя та підготовки, застерігають від помилок тощо. З великою цікавістю кадети вислухали розповідь третьокурсника ХНУПС ім. Івана Кожедуба Анатолія Коцура, зустріч з яким відбулася 21 грудня.
  
  
  
   Своєрідне земляцтво складають наші колишні учні в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Б. Хмельницького: курсантами факультету охорони та захисту державного кордону є кадети всіх трьох випусків. Із Олександром Хорошим, Денисом Дуденком, Федором Єндовицьким, Данилом Царалунгою, Ярославом Грицачуком спілкувалися класний керівник, вихователь, наставники кадетського підрозділу, ліцеїсти та кадети.
   Бажаним гостем закладу і підрозділу «Сокіл» був курсант ІІ курсу Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Дмитро Кравчук. Серед теперішніх старшокласників є бажаючи наслідувати його у виборі професії рятувальника. 03 січня психологи Управління ДСНС України у Кіровоградській області провели перший професійно-психологічний відбір кандидатів на навчання до вступу у вищі навчальні заклади системи ДСНС України. Ліцеїсти та школярі пройшли ряд тестів, які визначають психологічну готовність до вступу кандидатів та подальшого навчання в профільних навчальних закладах: Національного університету цивільного захисту України (м. Харків), Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, ЛДУЖБ, Вищого професійного училища ЛДУБЖ та Ліцею цивільного захисту ЛДУБЖ (м. Вінниця ). Важливим елементом відбору кандидатів є індивідуальна співбесіда з визначення, як виховання та особистісний розвиток кандидата може вплинути на його здатність проходити службу у лавах ДСНС України.
... Читати далі »
Переглядів: 34 | Додав: Yulia | Дата: 15.01.2020

  
  
   Як тільки розпочалися довгоочікувані канікули, 7Б знов вирушив у дорогу. Цього разу юних мандрівників та їх наставника О. Л. Тарас чекав Львів – водночас давнє і сучасне, таємниче і святкове, надзвичайно гостинне місто. І діти, і дорослі із захопленням знайомилися з його храмами та музеями, з вуличними цікавинками, яких є чимало. До дружного гурту семикласників охоче долучилися вихованці Н. В. Семенової.
  
  
  
   Смачні екскурсії до майстерні шоколаду, в «Копальню кави», мегаколоритну «Криївку» доповнили атмосферу подорожі неймовірними враженнями. Мандрівники відчули подих століть у стародавніх замках Львівщини, насолодилися різдвяним дійством на площі Ринок, заспівали з вуличними музиками, побачили Львів з висоти пташиного польоту після сходження на гору Високий замок…
   Це був незабутній відпочинок! Місто Лева, ми тебе .
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Дата: 14.01.2020

  
  
  
   10 січня у приміщенні «IT-school О'thers» за ініціативи управління освіти МРК відбувся квест «Зимовий ІТ-день» для учнів 6-10-х класів. Під час заходу школярі збагачували свої знання з інформатики, робототехніки, навчалися створювати власні комп'ютерні гри, опановували Google-сервіси, знайомилися з віртуальною та доповненою реальністю, VR-окулярами, 3D-моделюванням та 3D-сценами (Mozaik, YouTube, Google earth, Google expedition) тощо.
  
  
  
   До програми заходу долучився керівник гуртка «Робототехніка» О. Ф. Лафа із своїми найактивнішими вихованцями Єгором Олійником, 6В та Михайлом Матненком, 7Б. Хлопці демонстрували можливості сконструйованого ними LEGO-робота, консультували інших дітей - учасників квесту щодо керування ним. Також ліцеїсти охоче познайомилися з конструкціями учнів інших шкіл, скористалися порадами досвідчених робототехніків. ІТ-квест працював на трьох локаціях, тож кожен з сотні учасників мав вибір до душі. Навесні планується провести подібний ІТ-квест у розширеному форматі.
... Читати далі »
Переглядів: 28 | Додав: Yulia | Дата: 13.01.2020

  
  
  
  
  
  
  
 br>   
  
  
  
Переглядів: 31 | Додав: Yulia | Дата: 10.01.2020

   Святкові вечірки для учнів 6В класу, керівник Л. М. Піхуля та 5В класу, керівник Т. Г. Пугач, 25-27 грудня 2019.
  
  
  
  
  
 
... Читати далі »
Переглядів: 39 | Додав: Yulia | Дата: 09.01.2020

  
  
  
   Упродовж кількох передноворічних днів в Кіровоградській обласній філармонії проходили святкові ранки, які відвідало багато учнів ліцею «Сокіл», зокрема, діти з родин пільгових категорій та тимчасово зараховані до нашого закладу вихованці центру соціально-психологічної реабілітації дітей. У фойє філармонії для дітлахів відбулась ігрова програма «Комп’ютерна мандрівка. Переміщення у часі», під час якої маленькі відвідувачі розважалися новорічними конкурсами, вікторинами, іграми із казковими героями, Снігуронькою та Дідом Морозом, якому можна було розповісти віршик та отримати солодкий презент.
  
  
  
    Головним пунктом святкової програми був мюзикл «Таємниця Четвертого королівства», створений за ідеєю відомого фільму, проте наповнений іншим змістом. Перше Королівство – країна дзвоників, друге – Країна тролів, третє – Країна скарбів, у якій живуть традиції всіх народів світу. Таємницю Четвертого королівства розкривали казкові герої Анна, Ельза, Троль, Роза, Капелюшник, Миша та Снігова Королева з екрану. Діти в залі активно залучалися до інтерактивних флешмобів та ігор.
    Акторами мюзиклу стали 600 вихованців обласного ДЮЦу з хореографічного колективу «Час пік», молодіжного клубу «Імідж» та студії художнього слова «Юність», аpтисти філармонії, відомий ілюзіоніст з Київського цирку. Як зазначив голова КОДА Андрій Балонь, святкова вистава підтвердила, що діти Кіровоградщини є талановитими. Вони – найбільший скарб!
Переглядів: 34 | Додав: Yulia | Дата: 08.01.2020

   Святкова програма для учнів 7-11 класів відбулася 26 грудня. Дякуємо за яскравий прояв таланту, гумору, артистизму класним колективам 7Б, 9В, 10Б, 11 класів, вокальним ансамблям під керівництвом К. І. Томко, хореографічним колективам під керівництвом Н. В. Мілентій, Ю. В. Мілентій, В. М. Захаревич, ведучим Валерії Бровко та Владиславу Воропаю, педагогу-організатору С. М. Іващенко, керівнику ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинській. Щасливого Нового року!
  
  
  
 
  
  
  
  
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 35 | Додав: Yulia | Дата: 07.01.2020

  
  
   Цього року «алегрівці» вирішили дещо змінити формат традиційної новорічної вечірки та запросили на свою розважальну програму батьків. Святкували завершення вдалого творчого року 25 грудня. Вихованці щиро зраділи довгоочікуваній зустрічі зі своїм керівником Ю. В. Мілентієм та привітали його з одужанням, а сам Юрій Васильович із задоволенням подякував учням за плідну роботу впродовж відзначеного багатьма перемогами, успішного для колективу року та змалював подальші перспективи.
   Ідея творчого звіту в формі естрадного концерту, під час якого танцюристи перевтілювалися на відомих вітчизняних зірок, належала випускницям «Алегро» — колишнім солісткам, а тепер креативним помічницям Наталії Володимирівни Єлизаветі Мілентій та Юлії Мельник. Єлизавета проявила себе в ролі режисера програми, запропонувала кожній віковій категорії свій репертуар та поставила сценічні рухи. Юлія Мельник була неперевершеною ведучою у ролі Каті Осадчої. Глядачі побачили справжнє «Світське життя» з презентацією «зірок», фактами та плітками, інтерв’ю та побажаннями…
  
  
  
  
   Найбільш відповідальним і хвилюючим став іспит для вихованців підготовчої групи: перед такою великою аудиторією ім ще не доводилося виступати. Проте батьки і старші товариші дуже тепло зустріли їх номер «Старий рік минає» з репертуару «DZIDZIO». Більш розкуто почувалися танцюристи ІІ молодшої групи із солістом Захаром Пузирем під час виконання пісні «Наталі» Олега Вінника.
   Впевненість, наявний сценічний та змагальний досвід продемонстрували вихованці І молодшої групи. В номері за мотивами української поп-групи «Время и Стекло» солірували Поліна Єршова та Іван Мерзлікін, молодші учасники завзято підтанцьовували.
   Вихованці середньої групи пригадали свій минулорічний тріумфальний вояж до Болгарії та виконали номер з репертуару гурту «Rumbero's». В образі Амадора Лопеса та Олега Серафіна виступили Влад Годованець та Іван Вакуленко. Анастасія Малиш стала солісткою в композиції за мотивами «Різдвяної історії з Тіною Кароль».
  
  
  
  
   Яскраві та захоплюючі номери підготували танцюристи старшої групи: «Холодать стало» Michelle Andrade з солісткою Оленою Гебескул, «Вуса-бренд» з Данилом Нестеренком в ролі Павла Зіброва, «Королева ночи» з Єлизаветою Попелівською в ролі Олі Полякової, «Зима» з Єлизаветою Мілентій в образі Насті Каменских.
   Виконавши «обов’язкову програму», танцюристи не полишили улюбленої справи та завзято поринули у фрістайл та танцювальні батли. Молодші не відступали від своїх кумирів — старших «алегрівців», намагалися у всьому їх наслідувати.
   Приємним доповненням розважальної програми був щедрий «солодкий» стіл. Святковим частуванням за пропозицією мами Марії та Андрія Мальцевих танцюристи поділилися також з вихованцями центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Бажаємо усій танцювальній родині натхненного та переможного Нового року!
  
  
  
  
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 33 | Додав: Yulia | Дата: 06.01.2020

« 1 2 3 4 5 6 ... 304 305 »
Пошук

Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz