Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.06.2023, 20:31

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архив материалов
    Школа вітає своїx виxованців, що були під її опікою, успішно склали іспити зовнішнього незалежного оцінювання та вступили до вищиx навчальниx закладів різного рівня акредитації:
- Герасименко Інну Сергіївну - студентку Олександрійського педагогічного коледжу ім. B. Сухомлинського;
- Дмітрієва Дмитра Анатолійовича - студента Київського національного університету ім. Т. Шевченка;
- Зубко Вікторію Теаківну - студентку Кіровоградського національного теxнічного університету;
- Канащука Вадима Олександровича - студента Львівського державного інституту фізичної культури;
Лисенко Лілію Юріївну - студентку Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка;
- Синякова Олександра Миxайловича - студента Кіровоградського професійного ліцею;
- Шевченко Юлію Олегівну - студентку Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства.

    Також бажаємо успішного навчання тим з наших випускників, що перебували під опікою школи, здобули базову середню освіту та вступили до професійних навчальних закладів міста: В'ячеславу Боровинському, Дмитру Великочі, Євгену Ільницькому, Богдану Животовському, Олені Коман, Дмитру Миколайчуку, Кирилу Нейгеру, Кристині Улегановій, Сергію Чумічову, Ігорю та Сергію Ясинським, Владиславу Юцикасу. Щасти вам на новому життєвому шляху!   


* "Гаудеамус" (лат. gaudeamus — будемо радіти) - популярна і нині середньовічна студентська життєстверджуюча пісня. Створена студентами Гейдельберзького університету в кінці XVI ст.

Просмотров: 658 | Добавил: Yulia | Дата: 18.08.2010

Клацніть для збільшення
    14 серпня 2010 року до інтернату завітали випускники 1995 року, щоб відмітити 15-річчя із дня закінчення школи. Вони зустрілися зі своїм класним керівником Ольгою Миколаївною Стрижак (Літвіновою) та вихователем Оксаною Іванівною Крейтор (Поліщук), навідалися до 36 кабінету - своєї класної кімнати та пригадали шкільні роки. Катерина Ігнатьєва, Ірина Плохінова, Олена Грицай, Віталій Скалецький, Наталя Зарічна, Світлана Сорока розповіли про свої життєві досягнення, а потім з теплотою у серці поринули у шкільне минуле. Вони з гумором сприйняли нотатки класного керівника з хронікою своїх інтернатівських будень, що збереглися в архіві Ольги Миколаївни. 15 років по тому колишні відносини "вихователь-вихованець" перетворилися на спілкування колег, адже більшість випускників стали студентами Кіровоградського педагогічного інституту і тепер викладають іноземну мову в школах, технікумах, вишах Кіровоградщини та інших областей України.
Просмотров: 667 | Добавил: Катя | Дата: 17.08.2010    22 липня на засіданні виконкому кіровоградської міської ради було затвердженo список осіб, чиї портрети розмістять цього року на міській Дошці пошани. У номінації "Кращий працівник сфери обслуговування" перемогла Ковальова Ангеліна Семенівна, голова обласної громадської організації «Центр перукарів Кіровоградщини». Вітаємо вірного друга нашої школи з почесною відзнакою, бажаємо натxнення і успіxів.
    Урочисте відкриття міської Дошки пошани планується у вересні, під час святкування дня міста.

 

     А цей матеріал про найкращих працівників різних галузей був представлений на сайті "Вечірньої газети" http://vechirka.com.ua/index.php?id=888 27 серпня 2010 р.

Кращий працівник сфери побутового обслуговування


Серед працівників побутового обслуговування нашого міста кращою визнана керівник Центру перукарів Кіровоградщини Ангеліна Ковальова.

Ангеліна Семенівна, пропрацювавши за фахом перукаря понад тридцять років, стала справжнім майстром своєї справи. Її трудові заслуги відзначені знаком "Майстер – золоті руки", нагрудним знаком "Відмінник служби побуту України".

Будучи головою обласної громадської організації "Центр перукарів Кіровоградщини", Ангеліна Семенівна всіляко сприяє розвитку цієї професії у регіоні. Вона є тренером кіровоградської команди, яка гідно представляє наше місто та область на всеукраїнських конкурсах, чемпіонатах з перукарського мистецтва, про що свідчать неодноразові перемоги команди на змаганнях перукарів "Чарівна зачіска" (м. Одеса), "Світ краси" (м. Київ), "Молоді таланти України" (м. Дніпропетровськ).

Центр перукарів Кіровоградщини з 2004 року є постійним учасником Всеукраїнського соціального проекту "Дні дитинства", завдяки якому постійно безкоштовно обслуговуються вихованці дитячого будинку "Барвінок", вихованці школи-інтернату, спеціалізованої школи №1. Також постійно діють благодійні програми безкоштовного обслуговування малозабезпечених верств населення, надаються пільгові послуги пенсіонерам.

За той час, поки Ангеліна Семенівна очолює Центр перукарів Кіровоградщини, він став справжнім осередком професі ... Читать дальше »
Просмотров: 671 | Добавил: Yulia | Дата: 16.08.2010

 
 
    
Любі учні, шановні батьки!
    
Нагадуємо вам, що 3 серпня відбудеться уточнення розмірів та перше примірювання шкільної форми. Чекаємо на вас у школі о 10:00. До зустрічі!

Просмотров: 620 | Добавил: Yulia | Дата: 30.06.2010

   Управління у справах сім'ї та молоді і у справах преси та інформації облдержадміністрації організували прес-тур, під час якого кіровоградькі журналісти відвідали дитячі оздоровчі табори. Один з етапів прес-туру проходив у селі Войнівка Олександрійського району, де розташований дитячий оздоровчий заклад «Дружба». В ньому відпочивають та оздоровлюються і наші вихованці.
   Головне спрямування табору «Дружба» – лікування у дітей захворювань дихальних шляхів та опорно-рухового апарату. Діти знаходяться під постійним наглядом лікарів, мають можливість приймати лікувальні процедури у масажному та електроаерозольному кабінетах, займатися лікувальною фізкультурою у фізіотерапевтичному кабінеті.
   Кожна зміна у «Дружбі» має тематичний напрямок, а виховна програма складена з урахуванням досвіду кращих європейських дитячих оздоровчих закладів.
   На території закладу розташовані численні спортивні та ігрові майданчики, бібліотека з фондом у 5,5 тисяч книжок, охайний пляж.
   Велика увага у таборі приділяється культурно-масовим заходам та заняттям спортом. Саме в день приїзду журналістів у «Дружбі» відбулося велике свято – урочисте відкриття дитячої олімпіади. Сподіваємось, що після повноцінного відпо ... Читать дальше »
Просмотров: 1028 | Добавил: Yulia | Дата: 29.06.2010

Дорогі співвітчизники!
   Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України! Сьогодні виповнюється чотирнадцять років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітнього державотворення документ.
   28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, яка закріпила права і свободи громадян, суспільно-політичний та державний устрій, основні принципи взаємодії гілок влади, засади регулювання найважливіших суспільних відносин.
   Основний Закон держави – це ядро правової системи, фундамент, на якому базується все законодавство, а також процес державно-правових перетворень, демократичного розвитку країни. Це основа стабільності в суспільстві.
   Визначаючи засади розвитку країни, наша Конституція опирається на національний історичний досвід. Україна має багатовікову конституційну традицію. Її коріння бере початок з «Руської правди» Ярослава Мудрого та Конституції Пилипа Орлика, яка, на думку істориків, є першим європейським конституційним актом у сучасному розумінні і якій виповнилося 300 років.
Ці документи стали історичною основою прийняття Декларації про державний суверенітет України, двадцятиріччя якого ми відзначаємо цього року, та найголовнішого документа новітньої української доби – Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.
    Прийнята у 1996 році Конституція України у ключових своїх положеннях пройшла випробування часом. У частині визначення прав та свобод людини вона вважається однією з найпрогресивніших у світі. Разом з тим досвід державного будівництва впродовж років, що минули з часу прийняття Основного Закону, засвідчив – Конституція України в сучасних динамічних історичних умовах потребує деяких змін.
   Деякі її норми, зокрема, поспішно прийняті у кінці 2004 року, стали причиною розбалансування та серйозної кризи влади, а відтак – об'єктом обґрунтованої критики всередині країни та з боку міжнародного співтовариства.
   Водночас хочу наголосити – виправлення існуючих недоліків, процес удосконалення Конституції жодним чином не повинен перетворитися на політичну акцію. Це серйозна зміна суспільних відносин, яка має опиратися на волю народу, відповідати сучасним реаліям та визначати поступ держави в цілому. В основі конституційних змін має бути закладено принцип суспільного консенсусу, об'єднання політичних та громадських сил навколо ідеї розвитку країни, усунення чинників напруження в державі.
   Сьогодні, відзначаючи свято Конституції України, закликаю усе українське суспільство до є ... Читать дальше »
Просмотров: 528 | Добавил: Yulia | Дата: 28.06.2010

   Протягом трьох тижнів у Міжнародному дитячому центрі «Артек» проходили фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», присвяченої 19-й річниці незалежності України. У змаганнях брали участь діти з обмеженими фізичними можливостями. Вдало виступили кіровоградські спортсмени:
   плавці Дмитро Староселець, Андрій Коваленко та Дарина Тарасова вибороли два перших, два других і третє місця;
   шахісти Марина Трусова та Олексій Думан посіли перше і друге місця;
   у змаганнях з настільного тенісу призові місця вибороли Михайло Малюков і Олександра Коротенко;
   учні Новомиргородської школи-інтернату вибороли друге місце з волейболу.
   А ми щиро радіємо перемогам нашого тепер вже чотирикласника Андрія Літвінова, який посів другу сходинку п'єдесталу пошани у змаганнях з настільного тенісу. Ура!
За матеріалами інтернет-ресурсу «Спорт-Центр» http://sc.kr.ua/
Просмотров: 702 | Добавил: Yulia | Дата: 24.06.2010


     Верховна Рада прийняла закон про запровадження 11-річної системи середньої освіти й обов'язкової дошкільної освіти.
    Зокрема, Рада встановила, що строк отримання повної загальної середньої освіти становить 11 років: в загальноосвітніх навчальних установах 1-го ступеня (початкова школа) - 4 роки, 2-го ступеня (основна школа) - 5 років, 3-го ступеня (старша школа, як правило, з профільним напрямком навчання) - 2 роки.
    Крім того, парламент встановив, що дитина може отримувати дошкільну освіту в сім’ї до досягнення 5-річного віку, а держава має забезпечувати обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.
    Також Рада виключила з закону про середню освіту положення, відповідно до яких тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних установах 1-го ступеня не може бути меншою ніж 175 робочих днів, 2-3-го ступеня - 190 робочих днів, без урахування часу на складання перевідних і випускних іспитів.
   Парламент встановив, що загальноосвітні навчальні установи можуть входити до складу освітніх округів, союзів та інших об'єднань. 
    До сьогодні в Україні діяла 12-річна система освіти. Перший випуск учнів, які відучилися 12 років, мав відбутися 2013 року.
Просмотров: 628 | Добавил: Yulia | Дата: 23.06.2010

    22 червня 2010 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося офіційне закінчення акції «Весняний пленер-2010». В ньому презентовані роботи кіровоградських художників, що взяли участь у «Весняному пленері» в дендропарку, а також картини студентів факультету мистецтв Кіровоградського педуніверситету, написані за підсумками пленеру. Президент корпорації "ХХІ століття" Микола Онул забезпечив всіх учасників акції фарбами і полотнами.
    На представлених живописних роботах глядач може помилуватися барвистими тюльпанами - візитною карткою дендропарку. За наслідками оцінок журі партнер і меценат акції М. Онул вручив призи студентам - авторам п'яти кращих робіт. Одним з переможців (друге місце) виявився наш випускник Вадим Корнійчук - єдиний першокурсник серед відзначених студентів. Від душі вітаємо талановитого хлопця, який і зараз підтримує зв’язки зі школою та своєю наставницею Л. О. Пустільніковою.
    Іншими нагородженими стали Євген Івасюта, Анна Войтович, Юлія Рибалко і Валентина Соколовська. Всі вони отримали дипломи і презенти: мольберти, етюдники, набори фарб. Наші поздоровлення!
     Ознайомитися з експозицією, на якій представлено роботи Вадима Корнійчука "Тіниста алея" (полотно, олія) та "Квіти біля води" (папір, акварель), можна у виставковому залі художнього музею.
 Фото з сайту «FotoInform».
Просмотров: 668 | Добавил: Yulia | Дата: 22.06.2010   19 червня підбито підсумки та нагороджено переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Він проxодив в МДЦ «Артек», який саме у ці дні cвяткує свій ювілей. Нагороджуючи переможців, народний депутат України Петро Симоненко, зокрема, сказав: "«Артек» - це країна дитячих мрій, це найпрекрасніше для дітей місце на землі. А створювався піонерський табір «Артек» 85 років тому саме для таких дітей, як ви – талановитих, обдарованих та активних. Із різних регіонів нашої великої держави ви приїхали на конкурс, щоб показати всім свій талант, поділитися своїми прекрасними емоціями із однолітками, знайти собі тут друзів. Кажуть, якщо ти з кимось подружився в «Артеку», не забудеш свого друга все життя".
    Чудові емоції та спогади привезуть до дому і наші "делегати" цього форуму. В номінації «Вокальний жанр» приз журі за оригінальність виконання виборола Руслана Риженко, 14 років, Кіровоградська область. Ура! Вітаємо!
Просмотров: 641 | Добавил: Yulia | Дата: 21.06.2010

« 1 2 ... 336 337 338 339 340 ... 349 350 »
Пошук

Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz