Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.06.2023, 07:52

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архив материалов
У нашої школи з'явився новий друг. Волонтерську місію під егідою Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва "Альтернатива-В" в Кіровограді розпочала студентка з Німеччини Евелін Муршель. Дівчині 20 років, проживає в містi Майнц (нім. Mainz, столиця землі Рейнланд-Пфальц, саме тут Йоганн Гутенберг винайшов друкарство), вивчає економіку і філософію в місцевому університеті. В Евелин є велике бажання працювати з дітьми, своє призначення вона вбачає в тому, щоб "показати" світ поза Україною, окреслити перспективи, до яких варто прагнути, щоб отримати можливість свідомого вибору. Бажаємо Евелін успіхів в усіх її добрих справах!
Просмотров: 584 | Добавил: Yulia | Дата: 28.09.2010

     Сьогодні на базі нашої школи відбувся семінар для слухачів курсів вихователів груп подовженого дня. Директор школи Сергій Дмитрович Сторчаус презентував гостям наш навчальний заклад, а потім запросив їх на відкриті заняття до кращих спеціалістів школи.
    На відкритому занятті хореографічного ансамблю "Алегро" його керівник Ю. В. Мілентій продемонстрував народно-сценічний урок для старшої групи колективу (акомп. С. В. Табунченко). Підбиваючи підсумки побаченому, директор школи зауважив, що пишається тим, що в нашій школі працює родина таких творчих і талановитих працівників.
    Заняття кружка юних квітникарів "Орхідея" провела Л. М. Піхуля, чиїми зусиллями квітне актова зала, вітальня та багато інших приміщень нашої школи. А цього разу група учнів 6-7 класів працювала за темою заняття "Поточний догляд за кімнатними квітами. Пересадка цикламенів".
    Фрагмент відкритої самопідготовки в 9Б класі продемонструвала cлухачам курсів вихователів Л. В. Сергеєва - спеціаліст вищої категорії, переможець міського та лауреат обласного етапу конкурсу "Вихователь року". На початку заняття з інформаційними повідомленнями про найбільш важливі події минулого тижня в Україні, світі та в спортивному житті виступили учні Вадим Ніколенко, Іван Шеремет та Олександр Глущенко. А потім Лариса Василівна надала учням професійну консультацію щодо застосування тригонометричних функцій до розв'язання геометричних задач.
Просмотров: 841 | Добавил: Yulia | Дата: 27.09.2010

     25 вересня вперше в новому навчальному році розпочала свою роботу Кіровоградська Мала академія наук учнівської молоді.
     Мала академія наук учнівської молоді, у якій навчаються більше тисячі обдарованих учнів з 214 навчальних закладів області, складається за предметними напрямками з 24 секцій, об’єднаних у 6 відділень. Майбутнім студентам викладають за інноваційними методиками кращі викладачі Кіровоградського педагогічного університету імені В. Винниченка, Кіровоградського національного технічного університету, Кіровоградського юридичного інституту та Кіровоградської льотної академії.
      Звертаючись до представників учнівської молоді, голова обласної державної адміністрації Сергій Ларін повідомив, що виступив з ініціативою щодо запровадження стипендій для найкращих слухачів Малої академії з метою підтримати талановиту молодь Кіровоградщини. Ця інформація може бути додатковим стимулом до творчої роботи для наших десятикласників Діани Білик, Дениса Литвиненка, Ганни Лисай, Марини Мартиненко, Аліни Шрамненко, а також учениці 9Б кл. Марії Шипокіної.
   – Не зупиняйтеся на досягнутому, ставте перед собою високі й амбітні завдання, досягайте нових наукових вершин. Разом ми – велика сила у нашій найкращій державі. Пишайтеся, що ви кіровоградці. Адже бути патріотом рідного краю – модно і класно, – підкреслив Сергій Ларин, звертаючись до слухачів Малої академії.
Просмотров: 928 | Добавил: Yulia | Дата: 26.09.2010

     25 вересня відбула до міжнародного дитячого центру "Артек" група юних кіровоградців, серед яких - сім вихованців нашої школи. Путівки до дитячого табору стали винагородою активним учасникам всіх загальношкільних заходів, переможцям щойно відбувшогося конкурсу "Алло, ми шукаємо таланти!" Насті Тімошенко, Артему і Олегу Бабенкам, Вікторії Губановій, Анастасії Вербовській, а також Стасу Дятлу і Максиму Мирзі. Проводжаючи "артеківців", старший вихователь Світлана Костянтинівна Скрипник наказувала їм бути дружними, допомагати одне одному, поводити себе гідно. Чекаємо їх до дому з винагородами за перемоги в спортивних змаганнях та смотрах талантів, які традиційно здобувають всі наші "делегати" до "Артеку". Адже:
     30 вересня – у Всеукраїнський день бібліотек - відбудеться турнір-вікторина «Книжкові дослідники».
     1 жовтня, в Міжнародний день музики, пройде загальноартеківський конкурс юних музикантів.
    3 жовтня – День працівників освіти. Цього дня артековцев чекають гра-подорож «Я пізнаю мир», гра-вікторина «Веселковою дорогою в країну знань», загонові вечори «День вчителі – свято мудрості, знань і добра». 
     5 жовтня – Всесвітній день вчителя. У школі пройдуть святкова лінійка, день філологічних наук, географії і історії, предметів точних наук.
    7 жовтня – відкриття виставки переможців загальноартеківського конкурсу дитячих малюнків «Сторінки мого шкільного життя».
     8 жовтня – загальноартеківська гра-вікторина «Сходинки знань».
     9 жовтня – свято спорту «Спортивна осінь».
    10 жовтня – день художника. Артеківці відвідають світлицю «Либідь» 
    14 жовтня – День української культури. У дитячих таборах пройдуть пізнавально-розважальні ігри «Козацькі забави» і «Козацькими стежками», тематичні ігрові програми, загонові вечори «Моя країна – рідна Україна», «Україна в ритмах 21 сторіччя», творчий бенефіс «Ми – діти України», свято української кухні. Завершить день гала-концерт «Ми таланти твої, Україна».
    Успіхів і гарного відпочинку!

Просмотров: 591 | Добавил: Yulia | Дата: 25.09.2010

     В нашій школі тиждень, що розпочинається 27 вересня, присвячується книзі. Класні години, що відбудуться у понеділок, мають назви "Мої улюблені книжки" (1-4 кл.) та "Книга – джерело знань, а знання - джерело розуму!" (5-10 кл.). Цього ж дня відкривається книжкова виставка "Стій! Зупинися! На нову книжку подивися!"
     28 вересня стартує Всеукраїнська акція «Живи, книго!». В цей день наші першачки здійснять екскурсію до бібліотеки. 29 вересня в рамках акції «Збережемо книгу» учні початкової школи виготовлятимуть закладки, а учні 5-7 кл. братимуть участь в заході «Моя улюблена книга в шкільній бібліотеці». На цей день шкільне самоврядування запланувало рейд-перевірку. Стережіться, порушники дисципліни та шкільної форми.
     На четвер заплановано інформаційну годину «30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек» та загальношкільну лінійку. А 1 жовтня школа святкуватиме День працівника освіти. Відбудеться виставка виготовлених учнями тематичних листівок та Святковий концерт. Чекаємо!
Просмотров: 1081 | Добавил: Yulia | Дата: 24.09.2010

     Традиційно конкурс з такою назвою проводиться в нашій школі напередодні свята працівників освіти з метою відбору художніх номерів до святкового концерту. Конкурс проходив в два етапи: для 1-4 та 5-10 класів. Цього року всі класи, як ніколи, активно та творчо підійшли до підготовки, тож, журі вирішило, що всі номери гідні брати участь у концертній програмі. Частина з них буде запропонована для перегляду нашім гостям - учасникам семінару для слухачів курсів вихователів груп подовженого дня, який відбудеться на базі школи 27 вересня. А інші увійдуть до програми святкового концерту, присвяченого Дню вчителя, 1 жовтня.
     Вітаємо всіх наших талановитих учнів, їх вихователів та класних керівників, які допомагали під час підготовки!
 
    Фотографії можна переглянути в наших альбомах.
Просмотров: 928 | Добавил: Yulia | Дата: 23.09.2010

    День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної війни. Їх внесок у перемогу був вимушений визнати й ворог.
    Вже 16 вересня 1941 р. начальник штабу верховного головнокомандування вермахту фельдмаршал Кейтель видав наказ «Про придушення комуністичного партизанського руху». У ньому зазначалося: «З початком війни проти Радянської Росії скрізь на окупованих Німеччиною територіях спалахнув комуністичний повстанський рух… Уживані досі заходи… виявилися недостатніми. Фюрер звелів усюди в найсуворіший спосіб негайно придушити цей рух».
    Різних приписів, щоб покінчити з «ганебним у їх тилу явищем», гітлерівці у роки війни пустили в обіг так багато, що їх навіть складно порахувати. Гітлерівські генерали, які у повоєнні роки не полінувалися написати мемуари, однією з головних причин поразок на Східному фронті назвали спротив радянських партизанів, зокрема в Україні. «Збитки, завдані німецькій армії партизанами, — наголошували англійські історики Ч. О. Діксон і О. Гельбрунн у праці «Комуністичні партизанські дії», — неможливо визначити лише кількістю вбитих та поранених, знищених гармат і складів. Потрібно також врахувати втрату ворожою армією боєздатності й ударної сили. Головне ж полягало у тому, що погіршився моральний стан солдатів, які воювали в країні, де кожен міг виявитися партизаном…».
    Наша школа традиційно підтримує шефські зв'язки з колишньою підпільницею, ветераном війни і праці М. П. Майданюк. Ось що Марія Петрівна розповідала школярам під час Уроку мужності:
– Я вступила до складу підпільно-диверсійної групи у лютому сорок другого. Збір розвідувальних даних, диверсії проти ворога були нашими головними завданнями. Але після викриття нашої групи агентурою гестапо ми – я, Віра Гончаренко, Шура Майдебура – дістали зброю і пішли до партизанського загону ім.Ворошилова. У грудні 1943 року загін з’єднався з частинами Радянської Армії 2-го Українського фронту.
    У складі окремого батальйону зв’язку фронту я продовжувала боротьбу з німецько-фашистськими загарбниками, визволяла нашу рідну землю і ряд країн південно-східної Європи. Війну закінчила у травні 1945 року в Австрії. Маю ряд нагород. Беру участь у громадській роботі, член президії Кіровоградської міської ветеранської організації, член клубу "Патріот”.
    Ми вітаємо Марію Петрівну з Днем партизанської слави та бажаємо їй міцного здор ... Читать дальше »
Просмотров: 789 | Добавил: Yulia | Дата: 22.09.2010

    У понеділок учні середньої та старшої ланки нашої школи були запрошені до актової зали, де демонструвалася фотовиставка "Народні месники – патріоти Кіровоградщини", створена співробітниками обласного краєзнавчого музею. Численні документальні фото розповідають про події війни, про бої за визволення Кіровоградщини, про воїнів, підпільників і партизанів, які своїм героїзмом і відвагою наближали перемогу.
     Про історію партизанського руху в нашому краї розповів співробітник науково-освітнього відділу КОКМ Михайло Валерійович Шульга. Зокрема, він повідомив, що для координації руху супротиву на окупованій території вже на початку війни почалось формування підпільних обкомів партії. На Кіровоградщині їх очолювали П. К. Василина та М. М. Скирта, чиї фото представлені на виставці.
    До справи визволення рідного краю долучились сотні підлітків, дітей. Багато хто з них був зв’язковим партизанського загону, підпільної організації: Лідія Дерій, Толя і Юра Маркітан, Ваня Юрченко, Ваня Коноваленко, Федя Шепель, Яша Матвієнко – зв’язкові партизанського загону імені Ворошилова, яких закатували фашисти. Партизанські загони зробили вагомий внесок у перемогу. Є на фото спецгрупа партизанського загону під командуванням Героя Радянського Союзу Г. В. Балицького (1943 р.).
     Майже 400 визволителів Кіровоградської області були удостоєні звання Героя Радянського Союзу, серед них – 135 уродженців краю. Вічна шана переможцям фашизму!
Просмотров: 583 | Добавил: Yulia | Дата: 21.09.2010

     20 вересня 2010 р. розпочинається п'ятиденка, проголошена в нашій школі Тижнем національного виxовання. Заплановані на цей день класні години мають назву «Незалежній Україні – 19 років». Також учнів 5-10 кл. запрошує на перегляд виставки до Дня партизанської слави міський краєзнавчий музей.
     21 вересня в шкільній бібліотеці відкриється книжкова виставка «Незалежна Україна – на всі віки, на всі часи!». В середу виxователі проведуть в класаx інформаційну годину «22 вересня – День партизанської слави». Цього ж дня заплановано засідання комітетів учнівського самоврядування.  А 23 вересня відбудеться xудожньо-мистецький конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!», в якому вперше візьмуть участь наші першачки. Наприкінці тижня шкільне самоврядування проведе операцію «Урок».
    Закликаємо всіx до активної участі у запланованиx заxодаx!
Просмотров: 702 | Добавил: Yulia | Дата: 20.09.2010

    18 вересня вихованці зведено групи спільно з дитячою шкільною організацією «Сокіл-Кірін» в рамках святкування Дня партизанської слави здійснили краєзнавчу екскурсію місцями боїв часів Кіровоградської визвольної операції. Юні туристи під керівництвом В. В. Андрійченко вирушили маршрутом Джерела " Солдатські Ставки " р-н новобудов Лелеківки " Діброва Десантників " полігон для пінболу. Дорогою вони здійснювали топонімічно-географічне дослідження місцевості. Кінцевою точкою маршруту стала мальовнича соснова діброва в районі господарства «Тюльпан», де після чудової прогулянки учні зробили привал і скуштували смачний обід на свіжому повітрі.
Просмотров: 513 | Добавил: Yulia | Дата: 19.09.2010

« 1 2 ... 333 334 335 336 337 ... 349 350 »
Пошук

Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz