Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четверг, 01.06.2023, 08:33

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архив материалов
  
  
  
   Весна талановито розфарбувала шкільне подвір'я всіма барвами веселки. Милують око на численних клумбах різнобарвні тюльпани і нарциси, гіацинти і карликові іриси, мускарі та білі фіалки, зірочник та барвінок...
  
  
  
    В умовах змішаного та дистанційного навчання учнів клопіт з облаштування квітників та піклування про рослини узяли на себе працівниці закладу І. І. Карауш, Я. В. Калабанова, В. П. Козловська, Н. В. Єлічева, Л. М. Камбарова, Н. М. Ясинська, І. М. Іванова, Н. М. Капатілова, Т. Г. Бутук, Л. В. Бас, Т. М. Дроздова, Л. М. Магаляс, Л. І. Маковій, О. І. Самаріна. Адміністрація закладу висловлює подяку співробітникам за їх працю, а І. Г. Романюк за надання посадкового матеріалу. Дякуємо квітникарям за чаруючу красу!
  
  
  
... Читать дальше »
Просмотров: 17 | Добавил: Yulia | Дата: 19.04.2023

 
 
 
  
   17 квітня старшокласники ліцею «Сокіл» долучилися до проєкту «Активна громада: право вибору». Дискусію «Комунікація в громаді: як вберегтися від неправдивої інформації в громаді?» модерував регіональний координатор Всеукраїнської ініціативи «Активна громада» інституту «Республіка» Анатолій Стоян.
   Під час обговорення учасники розглянули типи маніпулятивного контенту; шкоду від поширення неправдивої інформації; інформаційні вкиди та ботоферми; шляхи поширення фейків. Жвавою видалась дискусія, під час якої учасники ділились думками щодо того, яким медіа в громаді можна довіряти, як місцева влада реагує на неправдиву новину. На практичних вправах учні вчились «фільтрувати» фейки та розпізнавати ботів, а також отримали рекомендації щодо інтернет-ресурсів, з допомогою яких можна перевірити інформаційні вкиди.
   Учням сподобалась інтерактивна форма проведення заходу, поєднання теорії з практичними вправами на матеріалі Кропивницької громади. Дякуємо партнерам за пропаганду медіаграмотності серед підлітків.
Просмотров: 15 | Добавил: Yulia | Дата: 18.04.2023

  
 
   Комплексний захід – Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Помічай, упізнавай, поводься безпечно!», Тиждень безпеки дитини та День цивільного захисту – тривав у ліцеї «Сокіл» з 10 до 14 квітня. Під керівництвом вчителів учні оновили та поповнили власні знання щодо безпечного поводження в умовах воєнного стану.
   Вчителі С. Ю. Ігнатьєва, Н. Г. Геращенко, В. Ю. Шаповал провели для першачків спільну класну годину, під час якої діти переглянули відео з найвідомішим героєм псом Патроном. Учні обговорили різні небезпечні ситуації, зробили висновки, брали участь у тематичній вікторині.
  
 
   Другокласники під час виховної години «Мінна безпека» переглянули навчальну презентацію, під керівництвом О. В. Артеменко та Н. Л. Кашпуренко з'ясували, якими бувають вибухівки, чим вони відрізняються, де зловмисники можуть їх лишити, як вийти з небезпечних місць без шкоди для життя та здоров’я.
   З третьокласниками на тему мінної безпеки спілкувалися вчителі І. В. Нестеренко та Н. О. Петрова. За відео з песиком Патроном про вибухонебезпечні предмети діти та обговорили ситуації, коли можна натрапити на небезпечні предмети, та вчилися правильно на них реагувати, бути обачним і розсудливим. Набуті знання третьокласники перевірили під час виконання цікавих завдань.
  
  
   З алгоритмом дій у небезпечних ситуаціях, основними правилами самодопомоги четвертокласників вчили Л. В. Гаврилюк, О. М. Кондратенко та О. М. Остапенко. Діти пригадали номери телефонів рятувальних та аварійних служб, переглянули мультик, який допоміг підвищити обізнаність про ризики вибухонебезпечних предметів, та з‘ясували, чому не варто повторювати трюки, побачені у мережі Інтернет. Учні 4В класу відповіли на запитання он-лайн вікторини «Безпека життєдіяльності».
   Урок здоров’я «Твоя безпека у твоїх руках» для учнів 5А класу провела Л. С. Варніцька. В доступній формі вчитель пояснила, як діяти в незвичайних ситуаціях, що можуть виникнути під час воєнного стану. Учні 8Б класу познайомили п’ятикласників з особистою зброєю (макет) та правилами поводження з нею. Класний керівник Л. В. Сергеєва провела для восьмикласників годину спілкування «Допоможи собі сам», під час якої кадети поглибили знання з питань цивільного захисту, повторили правила поведінки у складних ситуаціях та закріпили навички надання допомоги постраждалим.
 
  
  
   Класний керівник 7А класу Н. В. Семенова організувала для вихованців вікторину «Мінна безпека» на платформі WordWall. Педагог поцікавилася, яких рекомендацій дотримуються учнівські родини в умовах воєнного стану, та переконалася, що переважна більшість сімей має чіткий алгоритм дій на випадок небезпеки.
   У 7В класі класний керівник Д. Г. Жабковський провів класну годину з мінної безпеки та наголосив на необхідності бути пильним і оминати незнайомі покинуті речи, іграшки тощо. Відеолекторій з елементами бесіди для ліцеїстів 10Б класу провела І. Г. Романюк. Також старшокласники брали участь у заходах з цивільної оборони, які організував заступник директора школи з ВПВ В. В. Андрійченко.
... Читать дальше »
Просмотров: 16 | Добавил: Yulia | Дата: 17.04.2023

 
 
   Шкільна благодійна акція «Солодкий Великдень разом» була організована за учнівської ініціативи для онкохворих діток. Батьківська спільнота 5В класу, керівник Ю. І. Єременко, придбала іграшкові набори; педагоги та вихованці ЦПВ «Оріон» виготовили пасхальні прикраси та листівки; класні колективи подбали про солодке пригощання. Великодні подарунки учні школи передали пацієнтам гематологічного відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Доброго здоров’я маленьким українцям! Дякуємо всім учасникам святкових доброчинних акцій!
  
  
Просмотров: 19 | Добавил: Yulia | Дата: 14.04.2023

  
  
  
   13 квітня ліцеїсти 10Б класу Софія Рибак, Вадим Літвінов, Ірина Колесниченко разом із головою МПД Костянтином Черевком передали пацієнтам лікарської установи святкові гостинці - листівки та подарунки, які підготували учні, батьки та вчителі не тільки нашої, а й інших шкіл міста.
   Акція «Великоднє диво» була ініційована міським парламентом дітей для поранених бійців з різних областей України, які проходять лікування у Кропивницькому. Світлої Пасхи!
  
 
  
Просмотров: 20 | Добавил: Yulia | Дата: 13.04.2023

 
 
   03 квітня молодь Кропивницького, лідери молодіжних організацій висадили дерева в парку Перемоги на алеї на честь міст, які поза Донбасом найбільше постраждали від бойових дій. Разом із головою Кіровоградської ОВА Андрієм Райковичем працювала й курсантка факультету підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності ДонДУВС Єлизавета Савельєва (минулорічна випускниця школи). 10 червоних дубів – це символ міст, що стали прикладом для всієї країни.
 
 
   12 квітня у музеї мистецтв проходив ХІІ Великодній благодійний аукціон, на якому було виставлено сімдесят шість лотів - картини та предмети декору, що безкоштовно надали художники та майстри. Серед заявлених творів – роботи «На варті» та «Осінь» випускника нашої школи Вадима Канащука, надані меценатом Людмилою Шубіною.
   Зібрані кошти - 130 тисяч гривень під час аукціону та 180 тисяч усього – організатори спрямували на медобладнання в гематологічне відділення Кіровоградської обласної дитячої лікарні. Нагальна потреба – два кардіомонітора біля ліжок діток.
Просмотров: 23 | Добавил: Yulia | Дата: 12.04.2023

  
  
  
   Учні та працівники школи за посередництва волонтерських організацій міста відправили чергову посилку українським військовим. У діючу армію для наших випускників та їх співслужбовців передано маскувальні сітки та костюми, сувеніри-обереги, листівки, вітамінні суміші.
   Ліцеїсти 10Б класу, керівник І. Г. Романюк, радо вітають з прийдешніми святами земляків та всіх українців!
Просмотров: 13 | Добавил: Yulia | Дата: 11.04.2023

  
  
   На жаль, правила мінної безпеки стають правилами життя для всіх громадян країни. Але на щастя, є можливість дізнатися від фахівців, як поводити себе безпечно. 03 квітня до закладу освіти прибули фахівці благодійної організації «Українська освітня платформа». В рамках проєкту «СПІЛЬНО для сім’ї», що реалізується за підтримки Дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ, вони провели для вихованців кадетського підрозділу ліцею «Сокіл» заняття з мінної безпеки.
  
  
   10 квітня в межах проведення Тижня знань безпеки життєдіяльності, Тижня безпеки дитини та Дня цивільного захисту керівники гуртків військово-прикладного напряму М. В. Чайковська та В. В. Андрійченко провели тренінги з мінної безпеки для вихованців 5-6-х класів.
  
  
   Протидії мінній небезпеці вчила своїх учнів класний керівник 3В класу Н. О. Петрова. Як уберегтися від мін і снарядів, що не здетонували, діти у доступній формі дізнавалися від знаменитого пса Патрона з анімованого ролика. Набуті знання третьокласники закріпили під час виконання інтерактивних завдань. Адже сьогодні інформація та знання, зокрема про правила мінної безпеки, захищають та підтримують дітей.
... Читать дальше »
Просмотров: 311 | Добавил: Yulia | Дата: 10.04.2023

 
 
 
   06 квітня в Центральноукраїнському науковому ліцеї-інтернаті відбулася нарада щодо організації якісного викладання в школах області предмета «Захист України». Вивчення предмета «Захист України» спрямоване на формування в учнів системного уявлення про військово-патріотичне виховання як складову національно-патріотичного виховання та набуття ними життєво необхідних знань, умінь і навичок щодо дій в умовах надзвичайних ситуацій та захисту України. Учасником наради був директор ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус. У своєму виступі він визначив базові навчальні центри з викладання предмета «Захист України» як ефективну форму організації освітнього процесу в умовах воєнного стану.
   Ліцей «Сокіл» є одним з провідних закладів міста з національно-патріотичного виховання, а керівник закладу на регулярній основі запрошується до вироблення стратегій його реалізації. Нещодавно С. Д. Сторчаус брав участь у роботі круглого столу з питань національно-патріотичного виховання в Кіровоградській ОВА. На зустрічі було акцентовано увагу на інструментах імплементації Закону України «Про основні засади державної політики у сфері утвердження української національної та громадянської ідентичності» в області, обговорено профорієнтаційну роботу серед молоді, проблемні питання та шляхи їх вирішення.
   Під час обговорення учасники круглого столу обмінялися досвідом та презентаціями кращих успішних практик реалізації проектів і заходів НПВ в області. Зараз для старшокласників та студентів фахових коледжів проходять військово-патріотичний заходи «Юний захисник», які допомагають молоді поглибити свої знання з військової та патріотичної тематики. До їх проведення долучаються військовослужбовці 121-ї окремої бригади територіальної оборони. Наразі Міністерство освіти і науки України рекомендує призначати на посади вчителів предмету «Захист України» офіцерів запасу, резервістів офіцерського складу та ветеранів війни, спроможних за віком та станом якісно проводити заняття.
Просмотров: 20 | Добавил: Yulia | Дата: 07.04.2023

  
  
   5 квітня відбулося спеціальне заняття з реалізації суспільної складової кадетського виховання. Куратор історико-краєзнавчого дискусійного клубу «Кліо» Сергій Мілютін прочитав старшокласникам публічну лекцію «Богдан Хмельницький – полководець і дипломат». Учасники заходу дізналися про формування українсько-татарської антипольської коаліції часів протиборства з Річчю Посполитою, спробу Б. Хмельницького сформувати союз з Молдавією та обставини, які спонукали гетьмана до партнерства з Російською державою. Також С. Мілютін розповів про найважливіші битви 1648–1652 рр.
   Активну участь у заході взяли краєзнавець, керівник гуртків СЮТ С. Гейко, який розповів про добу Руїни в українській історії, та в.о. директора Регіонального центру наукових досліджень з історії України А. Безшкуренко. На захід були запрошені учні інших шкіл, які вивчають предмет «Захист України» на базі нашого закладу.
Просмотров: 14 | Добавил: Yulia | Дата: 06.04.2023

« 1 2 3 4 5 ... 349 350 »
Пошук

Календар
«  Июнь 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2023
Інформація оновлюється
Создать бесплатный сайт с uCoz