Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 21.01.2021, 05:02

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
  
  
  
   10 грудня відбулася ІІ Всеукраїнська краєзнавчо-етнологічна конференція «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть». Захід був проведений у онлайн режимі Українським державним центром національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді на базі Косівської філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді. Участь у ньому брали понад 150 юних краєзнавців із закладів загальної середньої та позашкільної освіти 19-и областей України.
   До роботи секції «Народна архітектура та її стилі» (керівники: кандидат історичних наук, доцент Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника А. З. Королько; науковий співробітник Івано-Франківського історико-меморіального музею Олекси Довбуша В. М. Бакала) долучилася старший ліцеїст VI взводу кадетського підрозділу «Сокіл» Карина Дубова. Вона виступила з доповіддю «Історико-архітектурні пам’ятки доби Української національної революції 1917-1922 рр. у місті Кропивницький». Дослідження було підготовлено за кураторства керівника гуртка «Історичне краєзнавство» Сергія Володимировича Гейка. Тези доповіді будуть опубліковані у збірці за підсумками роботи конференції.
   Також сертифікати учасникам дистанційного конкурсу «Творчі майстерні», що завершився влітку, днями надіслав оргкомітет ХVІ обласного зльоту юних туристів-краєзнавців. У цьому заході брав участь ще один вихованець С. В. Гейка старший ліцеїст VI взводу Денис Крайко. У своїй доповіді він розповів про історико-архітектурні пам’ятки м. Кропивницького, пов’язані з долею Євгена Маланюка.
   Ми вітаємо прагнення учнів популяризувати туристичний потенціал своєї малої батьківщини, презентувати свою пошуково-дослідницьку роботу, розвивати власні здібності та науковий світогляд. Дякуємо С. В. Гейку за сприяння формуванню історичної свідомості учнів та підтримку обдарованої молоді.
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 10.12.2020

  
  
  
   Вперше за восьмирічну історію впровадження кадетської складової в нашому закладі через карантинні обмеження було скасовано загальні збори кадетського підрозділу «Сокіл» з нагоди Дня Збройних Сил України. Заходи, що пройшли в класних колективах, були більш камерними, але від того не менш важливі для виховання поваги до армії, готовності служити державі та за потреби встати на її захист.
   Зустріч, що відбулася 7 грудня у ІІІ взводі, була по-справжньому родинною, адже в гості до вихованців прибув комісар Олександрівського РВК Ю. В. Антонов – батько кадета Дмитра Антонова. Під час бесіди з шестикласниками Юрій Вікторович розповів про історію створення української армії, наголосив на важливості завдань, які щодня виконують військовослужбовці, та закликав молоде покоління завжди із вдячністю пам’ятати про подвиг воїнів, що відстоювали свободу і незалежність Батьківщини.
  
  
   P. S. Почесним гостем кадетів ІІ та ліцеїстів VI взводу був військовослужбовець в/ч А1840 В. М. Головань. Під час зустрічі, що сталася 10 грудня, він поділився із учнями своїми спогадами про роки навчання у Львівському вищому військово-політичному училищі, наголосив на важливості військового братерства, підтримки та взаємодопомоги. Розповідаючи про армійські будні, Валентин Миколайович звернув увагу на необхідності дотримання дисципліни та ролі традицій, що склалися у Збройних Силах. Одна з останніх – взаємодія з волонтерами. Як колишній учасник бойових дій на Сході Валентин Миколайович тепло відгукнувся про діяльність ГО «Серця матерів Кіровоградщини» та запросив кадетів до співпраці з ним.
   Кадетський підрозділ «Сокіл» та адміністрація закладу дякують Ю. В. Антонову та В. М. Голованю за участь в заходах з нагоди Дня Збройних Сил України, педагогам-наставникам Л. В. Сергеєвій, Н. Т. Кобець, Н. Г. Брюховецький за організаційні зусилля.
... Читати далі »
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 09.12.2020

З 01.09.2020 розпочалася електронна реєстрація до 1-х класів закладів загальної середньої освіти м. Кропивницького.

    Форму потрібно відправляти 1 раз.


    Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 управління освіти не пізніше ніж за один місяць до завершення прийому заяв визначає дату початку приймання заяв про зарахування.
    До 01 травня 2021 року заявка, яка надходить до системи, знаходитися «На розгляді», після визначеної дати початку приймання заяв про зарахування матиме статус «Підтверджена».
Переглядів: 150 | Додав: Татьяна | Дата: 08.12.2020

  
  
   02 грудня педагог-наставник ІІ кадетського взводу Н. Т. Кобець провела для вихованців захід «Мій улюблений світ – без насильства», під час якого знайомила учнів з документами, які захищають їх права та протидіють проявам насильства. Для формування в учнів уявлення про сутність явища, причини його поширення та шляхи подолання Ніна Трифонівна запропонувала шестикласникам вправи «Асоціації», «Проаналізуй ситуацію», «Склади вислів», «Склади прислів’я», «Коло ідей», «Коло вибору».
   Педагог пояснила учням, які події стали поштовхом для започаткування акції «16 днів проти насильства», і що символізують сині стрічки, які використовують її учасники.Кадети склали правила роботи в групі та памятку «Як вберегтися від насильства», брали участь у грі «Сніжинка» та обговорили, куди слід звертатися по допомогу, якщо стали жертвою насильства. Діти виявили цікавість до теми, були активними та згуртованими.
  
  
   Минулого тижня під час позаурочних та гурткових занять кадети продовжили набувати вміння та навички із спеціальних дисциплін. Разом з керівником гуртка «Козацько-лицарський гарт» П. Г. Чорним кадети та ліцеїсти вчили теорію та відпрацьовували на практиці елементи рукопашу. Павло Георгійович зацікавив вихованців своєю поетичною творчістю та надихнув на створення пісні у козацькому стилі. Чекаємо на прем’єру!
   Продовжуються заняття з єдиноборств під керівництвом Д. І. Кондратова. На тренування до Дениса Ігоровича охоче приходять не тільки кадети, а й учні початкових класів та навіть дошкільнята.
  
  
   Техніці болдерингу кадетів і ліцеїстів навчає методист Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій Данило Назаренко. А практичні заняття з техніки водного туризму під керівництвом завідувача туристсько-спортивного відділу КОЦТКЕУМ Ігоря Сільченка вийшли за межі аудиторних та вперше відбулися на воді!
  
  

... Читати далі »
Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Дата: 07.12.2020


  
  
   Від 23 листопада у ліцеї «Сокіл» тривала ініційована учнями та батьками 3Б класу акція «Творімо добро разом». Акцію підтримали: учні та їх родини, працівники та співробітники активно збирали гостинці для українських воїнів. Листи та малюнки, смаколики та домашню консервацію, чай та каву, теплі устілки та шкарпетки, ліки та вітаміни, засоби гігієни, робочі рукавиці тощо передали на Схід через посередництво волонтерів Інни Колпак та Павла Кучеренка. Дякуємо всім учасникам акції. Мирного Нового року!
 
 
 
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Дата: 04.12.2020

  
  

    В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» учні ліцею «Сокіл» створили малюнки, які стали експонатами виставки «Світ очима дітей». З них в соціальній мережі FB було утворено онлайн-галерею малюнків. Натхненниками дитячої творчості стали класоводи та вихователі початкових класів, практичний психолог А. В. Гурова, завідувач ЦПВ «Оріон» О. Л. Балинська. Дякуємо учням, їх батькам та вчителям!
    Також «соколята» брали участь у флешмобі «Ми проти насилля». Захід відбувся за координації педагога-організатора С. М. Іващенко.
    #16днівпротинасильстваКроп2020
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 03.12.2020

  
   «Майстер Шеф» для багатьох – улюблена передача, в якій вони хотіли б взяти участь. П’ятикласникам ліцею «Сокіл» випала така нагода: під час вивчення теми «Їжа» на уроках англійської мови вчитель Інна Володимирівна Артюхова запропонувала учням уявити себе учасниками англійської версії цього кулінарного реаліті. Школярі творчо та креативно підійшли до вивчення теми: демонструючи знання відповідної лексики та кулінарні здібності, діти коментували свої дії англійською мовою та знімали відео.
Переглядів: 38 | Додав: Yulia | Дата: 02.12.2020   Від 26 листопада розпочалася участь навчального закладу в реалізації програми міського онлайн баркемпу в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства». Ліцеїстами V взводу під керівництвом педагога-наставника Т. О. Герасимової-Молчан було підготовлено інформаційно-просвітницький проєкт «Життя без булінгу» (26.11.2020). Учні ліцею розповіли про своє розуміння щастя, а інтерв’юер – практичний психолог А. В. Гурова виклала їх міркування у відеоролику «Інтерв’ю щасливої дитини» (30.11.2020). Було створено соціальну рекламу «(НЕ)Безпека поруч», авторські мотиватори «Світ без насильства», оформлено виставку дитячих малюнків «Світ очима дітей» та онлайн галерею на її основі. Заходи тривають!
 
 
 
Переглядів: 29 | Додав: Yulia | Дата: 01.12.2020

  
  
   Минулого тижня у кадетському підрозділі «Сокіл» тривала планова робота з набуття вихованцями спеціальних умінь та навичок та опанування знаннями з додаткових кадетський дисциплін. Початкова військова підготовка (стройова, стрілецька тощо) доповнюється широким спектром дисциплін, спрямованих на фізичне вдосконалення юнаків. Минулого тижня учням презентовано новий напрямок туристичної складової – водний туризм. Вихованці IV взводу знайомилися з технікою долання водних перешкод на катамарані під керівництвом тренерів Ігоря Сільченка та Юрія Конюха, які представляють партнерську структуру КОЦТКЕУМ. Зараз готується загальнокадетський водний похід на території Солдатських ставків, та триває комплектування команди для участі у змаганнях з водного туризму.
  
  
  
   Суспільний напрямок був представлений заходами, спрямованими на виховання громадянина та патріота. До роковин загострення громадського протистояння на майдані Незалежності в рамках кадетського кінолекторія відбувся перегляд документального фільму «Майдан 18.02.14». До річниці визволення України від нацистських загарбників відбулося заняття з вшанування загиблих воїнів. Учні переглянули фільм «Битви за Київ. Пишемо історію», у коментарях до якого педагоги-наставники В. В. Андрійченко та С. В. Гейко акцентували увагу вихованців на самопожертві, великих втратах, мужності та героїзмі українців під час визволення Батьківщини, зауважили їх роль у перемозі над нацизмом та продемонстрували тяглість військових традицій до сьогодення.
   Педагоги заохочують учнів до власних пошуків. Ліцеїстка VI взводу Карина Дубова за координації керівника гуртка «Історичне краєзнавство» Сергія Володимировича Гейка підготувала дослідження «Історично-архітектурні пам’ятки Української національної революції 1917-1922 рр. у місті Кропивницький». У роботі подано опис будівель, безпосередньо пов’язаних з подіями сторічної давнини, зосереджено на їх значенні для українського руху та архітектурних особливостях. Супутнім результатом стало складання цікавого екскурсійного маршруту для вивчення історії рідного краю. Дослідження було заявлено до програми Всеукраїнської краєзнавчо-етнологічної конференції учнівської та студентської молоді «Лиш те в народі буде жити, що серце серцю передасть». У відповідність до тематики конференції у ньому було зауважено на архітектурно-етнографічних мотивах деяких згаданих будівель.
  
  
  
   Також ліцеїсти VI взводу брали участь у Всеукраїнському конкурсі «День Гідності та Свободи» на освітньому порталі «На урок». Учні з'ясували значення понять «гідність», «свобода», «відповідальність», доповнили свої уявлення про обов'язки та права громадян, прослідкували, як зароджувалося народовладдя в Україні, тощо. Найуспішнішими в конкурсі виявилися Карина Дубова, Тарас Герасименко, Євгеній Голуб, Дмитро Бугера, Марія Воронова. ... Читати далі »
Переглядів: 36 | Додав: Yulia | Дата: 30.11.2020

  
  
  
   У навчальному закладі відбулася церемонія посвяти учнів перших класів у «соколята». Веселкова країна як ланка початкових класів у дитячій шкільній організації «Джурівська республіка» прийняла поповнення у яскравих різнокольорових галстуках. Виконання карантинних правил змусило скасувати загальні збори учнів, тож урочистості у просторому приміщенні актової зали було проведено 25-27 листопада для кожного класу окремо.
  
  
   До підготовки та проведення свята долучилися ліцеїсти V взводу Нікіта Мохур, Олена Гебескул та Валерія Бровко: проводили веселу руханку, виголошували урочисту обіцянку, пов'язували галстуки маленьким соколятам. На завершення заходу першокласники переглянули цікавий та веселий мультфільм «Котигорошко», а дітлахам з 1Г класу батьки подарували на згадку про свято магнітики.
   Дякуємо одинадцятикласникам, організаторам події С. М. Іващенко, О. Л. Балинській, В. М. Захаревич, наставникам першачків педагогам О. В. Клочковій, О. В. Яковлевій, Н. О. Петровій та І. В. Нестеренко за підготовку традиційного свята!
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 34 | Додав: Yulia | Дата: 27.11.2020

« 1 2 3 4 5 ... 315 316 »
Пошук

Календар
«  Січень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2021
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz