Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 28.10.2020, 08:21

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
 
  
  
   Місто нашої мрії – це зовсім не обов’язково про велетенський мегаполіс. Це і про наше затишне і неспішне місто, яке з кожним роком стає більш привабливим, впорядкованим, комфортним! Йому ми складали шану у річницю заснування.
   На величезну артзону і квітковий вернісаж перетворилася 19 вересня вулиця Дворцова: тут на виставці «Країна дитячих мрій» свою творчість представили колективи міських шкіл. Святкову фотозону підготував ЦПВ «Оріон». Дякуємо спеціалістам центру О. Л. Балинській, С. М. Іващенко, В. С. Керлсону, Н. В. Мілентій, Л. Б. Кравченко, В. М. Захаревич, О. В. Делюрману, які подбали про підтримання піднесеного настрою в жителів та гостей рідного міста.
  
  
   А VI ліцейський взвод відзначив День міста польовим виходом до так званого лісового масиву «Шервуд» (мікрорайон Космонавтів, поблизу обласної лікарні). Програму заходу, що відбувся за планом виховної роботи у кадетському підрозділі «Сокіл», розпочала пішохідна мандрівка основними алеями з поясненнями керівників походу В. В. Андрійченка та С. В. Гейка щодо особливостей місцевості, її геології та гідрології, флори та фауни тощо.
  
  
   Потім підрозділ здійснив трикілометровий марш-кидок перетятою (лісистою та болотистою) місцевістю. Після перепочинку ліцеїсти брали участь у навчальних стрільбах з різних типів пневматичних гвинтівок, револьвера Флобера, симулятора пістолета Макарова із застосуванням набоїв різних типів. Новобранців взводу консультували більш досвідчені стрілки Андрій Котан та Олександр Непик.
  
  
  
   Пізніше до учасників польового виходу приєдналися П. Г. Чорний із асистентом Павлом Літвіновим. Майстри єдиноборств продемонстрували молоді елементи бойового рукопашу та самозахисту.
   Приємним завершенням заходу було тепле спілкування, під час якого В. В. Андрійченко та С. В. Гейко у тісному колі вихованців пригадали важливі події з історії міста з нагоди його ювілею. Також учасники походу віддали належне стравам польової кухні.
   Керівники походу відзначають позитивну роль командира підрозділу старшого ліцеїста Дмитра Бугери, який виявив найкращі якості і як організатор кадетського колективу, і як кухар.
... Читати далі »
Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Дата: 21.09.2020

  
  
  
  
   У рамках Європейського тижня спорту вчителі кафедри фізичної культури О. М. Кравченко, Д. І. Кондратов, Є. П. Горенко, О. В. Тимців організували у школі спортивно-масові заходи за програмою Всеукраїнського Олімпійського уроку # BeActive. На їх підтримку у шкільній бібліотеці було підготовлено виставку літератури з історії спорту та олімпійського руху в Україні.
   Учні 5А класу змагалися у спортивних естафетах «Веселі старти». Семи- та восьмикласники брали участь у легкоатлетичному пробігу.
  
  
  
   У повному складі до легкоатлетичного пробігу долучився особовий склад кадетського підрозділу «Сокіл».
   Програму заходів завершив товариський футбольний матч ліцеїстів V взводу.
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 22 | Додав: Yulia | Дата: 18.09.2020

  
  
   На початку вересня активізується робота педагогів школи з виховання в учнів свідомого ставлення до виконання правил дорожнього руху. Бесіди та рольові ігри проводяться із застосуванням наочності, тематичної атрибутики, мультимедійних засобів. Учні молодших класів активно залучаються до створення малюнків з улюбленими персонажами – учасниками дорожнього руху.
  
  
  
   У навчальному закладі налагоджено комунікацію та партнерство з підрозділом патрульної поліції, спрямовані на формування безпечного середовища для дітей. У рамках співпраці 16 вересня поліцейськими проведено профілактичні зустрічі з учнями 1А, 1Б, 1В та 3Б класів щодо особистої безпеки та дотримання правил дорожнього руху.
  
  
  
   Інспектори старший лейтенант Антон Євгенович Левандовський, лейтенанти Галина Володимирівна Ніколаєва та Олексій Юрійович Сухотін нагадали учням важливі правила для пішоходів, закликали їх бути уважними та обережними на дорозі. Діти охоче брали участь у бесідах та вправах, з готовністю відповідали на питання та продемонстрували необхідну до віку обізнаність з ПДР. Дякуємо шкільним офіцерам за співпрацю!
... Читати далі »
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 17.09.2020

  
  
   16 вересня на базі ліцею «Сокіл» за сприяння обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка відбулася презентація книги «Пташиний цвинтар». На зустріч з ліцеїстами завітав її автор Кирило Поліщук – поет, прозаїк, перекладач, кандидат філологічних наук.
   У книзі подано 8 історій про птахів і людей, через яких автор окреслює сторінки сучасного життя. Герої кожної історії потрапляють у небуденні ситуації і постають перед доленосним вибором. Кирило Поліщук розповів старшокласникам, що спонукало його до написання книги, відповів на їхні запитання.
   Дякуємо організаторам заходу за популяризацію літературної творчості земляків.
... Читати далі »
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Дата: 16.09.2020

  
  
  
   З початком нового навчального року поновилася після вимушеної карантинної перерви планова системна робота з кадетського виховання. З метою вдосконалення навчального процесу в межах кадетського напрямку освіти до занять з учнівським контингентом залучено найбільш фахових спеціалістів даного профілю в місті. Адміністрацією закладу та керівництвом кадетського підрозділу складені угоди про співпрацю з дружніми структурами. Зокрема, фахівці міської станції юних техніків П. Г. Чорний та С. В. Гейко очоліли гуртки «Козацько-лицарський гарт» та «Історичне краєзнавство».
  
  
   Спільно з Кіровоградським обласним центром туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді поновлено роботу гуртків зі спортивного та пішохідного туризму, керівники Є. О. Савранський та В. В. Гелиш; у планах – залучення ліцеїстів до занять з водного туризму під керівництвом І. Ф. Сільченка.
   Традиційно особовий склад кадетського підрозділу залучено до гуртків суспільно-патріотичного напрямку «Джура», «Сокіл», «Захист України», керівники В. В. Андрійченко, О. С. Єременко, Р. М. Малина.
   Спортивна складова представлена також бойовим рукопашем «Хортинг», секціями футболу та волейболу, керівники Д. І. Кондратов, О. М. Кравченко, Є. П. Горенко, О. В. Тимців. Нам було приємно дізнатися, що минулорічний лідер шкільної волейбольної збірної Альона Гаріпова гідно виступає і в складі команди свого теперішнього навчального закладу – Національної академії Національної гвардії України. Закликаємо всіх кадетів до активних занять!
  
  
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 15.09.2020

  
 
  
   Завершився ускладнений карантином період вступних іспитів. Гідно пройдено етап первинної військово-професійної підготовки, впродовж якого недавні абітурієнти опанували базові елементи загальновійськової підготовки, загартувалися морально та згуртувались в єдиний військовий колектив. Відбулося вручення військової зброї та складання урочистої Присяги на вірність українському народові…
   Кадетський підрозділ «Сокіл» радо вітає з початком нового навчального року своїх випускників – курсантів-першокурсників
Національної академії Національної гвардії України Альону Гаріпову та Сергія Савченка,
Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут Ярослава Кириловича та Едуарда Мирзу,
Харківського національного університету внутрішніх справ Олександра Великого та Богдана Нагірного,
Військової академії сухопутних військ Андрія Ісаєва,
Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ Станіслава Левченка,
Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України Андрія Луньова,
Львівського державного університету безпеки життєдіяльності Ростислава Переверзю.
   Вітаємо з початком студентського життя першокурсників «цивільних» вузів
Ірину Гавриленко, Олександру Пилипенко, Максима Рябовола, Юрія Холодного – Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені В. Винниченка,
Віталія Кривохижу, Валерію Родіонову, Олександру Руденко, Романа Щорбу, Іллю Кондрашенка – Центральноукраїнський національний технічний університет,
Віталія Кохана, Анастасію Шевченко та Тетяну Стебліну - Київський національний торговельно-економічний університет,
Олексія Донця – Одеська національна академія зв'язку ім. О. С. Попова,
Олександра Кривошею – Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»,
Андрія Осипенка – Київський університет культури,
Андрія Чхеїдзе – Університет митної справи та фінансів,
Назара Плітка – Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й. Мухіна,
Миколу Філіпова – Компаніївський фаховий коледж ветеринарної медицини БНАУ,
Артура Черкашина – Кропивницький коледж механізації сільського господарства.
   Наснаги та натхнення, жаги до знань та легких іспитів, цікавих подій та яскравих вражень за студентських/курсантських років!
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 14.09.2020


   До 266-ї річниці заснування нашого міста управління освіти міської ради оголошено челендж «KropLifeStory». Від 14 вересня усі охочі можуть відзняти з учнями, вчителями та батьками відео про рідне місто, його історію, визначні місця, пам’ятки архітектури, знаних людей, які зробили гідний внесок у розвиток та надбання Кропивницького. Це може бути розповідь або може пісня чи відеокліп, вірш з відеорядом з місцевих краєвидів.
   Першою до челенджу долучилася дев'ятикласниця Таїсія Тимко, керівники проєкту Н. В. Семенова та Н. В. Мілентій.
   Запрошуємо до участі родини учнів! Вимоги до відео: тривалість до 4 хв; зняти на будь-який пристрій; викласти на Facebook, позначивши управління освіти міської ради Кропивницького, з хештегом #KropLifeStory#. Кропивницький - найкращий!
Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Дата: 11.09.2020

  
  
  
   З 07 по 11 вересня з метою попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму в закладі проводиться Тиждень знань безпеки життєдіяльності «Світлофор нам всім моргає, до порядку закликає!». За його планом у 6Б класі відбулася виховна година «Будь обережним на дорозі». Вихованці Н. Т. Кобець підготували тематичні плакати та брали участь у бесіді щодо прав та обов’язків пішоходів, велосипедистів, пасажирів громадського транспорту.
   Під час обговорення реальних ситуацій, що трапляються на дорозі, Ніна Трифонівна формувала в учнів переконання, що ПДР є головним засобом організації дорожнього руху, яким регламентуються правила проїзду, зупинки, перевезення пасажирів, визначаються права та обов’язки учасників дорожнього руху. Учні усвідомили необхідність суворого дотримання ПДР та виявили їх достатньо добре знання.
Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Дата: 10.09.2020

 
 
 
   Можна по-різному висловити повагу українським воїнам, які сьогодні знаходяться на передовій. Керівник гуртка «Хортинг» Д. І. Кондратов, записуючі для своїх вихованців відеоуроки з комплексами вправ на період карантину, надихнув їх на участь у челендж 25Х25 в підтримку українських військових та ветеранів – учасників бойових дій.
   Аби привернути увагу громадськості до проблеми адаптації колишніх військових до мирного життя, сприяти підвищенню обізнаності про посттравматичний стресовий розлад, тривожність, депресію, які змушують колишніх вояків здійснювати самогубства, учасники челенджу 25 днів поспіль виконують по 25 віджимань.
   Приклад педагога-наставника підхопили кадети та ліцеїсти підрозділу «Сокіл». Разом з керівниками В. В. Андрійченком, О. С. Єременком, Р. М. Малиною вони повним складом долучилися до челенджу, а також здійснили легкоатлетичний пробіг.
   P. S. У рамках місячника військово-патріотичного виховання, що триває у місті, естафету від кадетів прийняли старшокласники НВО № 16 (учитель Сергей Савенко) та міська станція юних техніків в особі завідувача відділом військово-патріотичного виховання Павла Чорного. Павло Георгійович закликав колег-освітян підтримати ініціативу та довести, що 25 жимів від землі – елементарна вправа для справжніх українських козаків!
Переглядів: 6 | Додав: Yulia | Дата: 09.09.2020


   Новий продукт «ЛАЙК’Ю» від Ощадбанку й Mastercard звертається до підлітків. Підлітки не люблять, коли все складно й занадто по-дорослому. Для них важливо, щоб усе, що вони роблять, бачать і наслідують, було зрозумілим, справжнім і фановим. Цей принцип визначає бренди, які стають для підлітків «своїми».
   Картка «ЛАЙК’Ю» - це не тільки ще один фінансовий продукт Ощаду, а й безпечний і цікавий інструмент навчання фінансової грамотності для дітей і підлітків. Вони зможуть користуватися банківськими послугами, планувати свої витрати й краще контролювати власні фінанси. А батьки будуть упевнені в безпеці грошей і в розвитку самостійності дитини.

Переглядів: 9 | Додав: Yulia | Дата: 08.09.2020

« 1 2 3 4 5 ... 310 311 »
Пошук

Календар
«  Жовтень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz