Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вівторок, 13.04.2021, 07:28

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
  
  
  
   З пробудженням природи приходить до нас перше весняне свято - Міжнародний жіночий день 8 Березня. Учні 8А класу старанно готували привітання жіночому колективу школи з побажаннями міцного здоров'я, щастя, миру, тепла, чудового настрою та радості!
   Учні 3Б класу з вчителем англійської мови Н. В. Семеновою готували та підписували англійською святкові листівки для своїх мам, бабусь, тітоньок та сестричок. А потім хлопчики вітали своїх любих однокласниць та вчительку.
Переглядів: 15 | Додав: Yulia | Дата: 05.03.2021


    Цифрове середовище стає невід'ємною частиною нашого повсякдення, тому вміння користуватися гаджетами та Інтернетом є необхідністю.
    У передпідлітковому віці (9-12 р.) як дівчатка, так і хлопчики більше звертають увагу на свою зовнішність, прагнуть домогтися поваги однолітків, оцінюють себе через інших людей (однолітків чи дорослих). Найпростіше це зробити їм у мережі Інтернет. Перебуваючи в ній, у дитини виникає ілюзія безпеки, але насправді це збільшує можливі ризики в Інтернеті.
   Якщо ви батьки дитини 9-12 років, ви має знати, що зробити щоб убезпечити дитину в Інтернеті. Пропонуємо переглянути епізод з циклу лекцій про безпеку в інтернеті для дітей від Анастасії Дьякової - радниці з питань безпечного Інтернету, засновниці освітнього проєкту @stopsexting.ua.
Переглядів: 17 | Додав: Татьяна | Дата: 04.03.2021

  
   2 березня під час класної години на тему «Безпека в Інтернеті» учні 9В класу обговорили питання щодо мети використання Інтернету, правил безпеки, основних небезпек в Інтернеті. Класний керівник О. В. Моторна надала поради щодо безпечного використання Всесвітньої мережі, ознайомила учнів з поняттями кібербулінг, кібергрумінг, кібершахрайство. Також Оксана В'ячеславівна підготувала інформаційний буклет для батьків учнів.
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Дата: 04.03.2021

   Як відомо, сучасні підлітки, активніше за своїх батьків, користуються Інтернетом, спілкуються в соціальних мережах. Проте, через недостатній життєвий досвід, вони не завжди в змозі розпізнати небезпеки і ризики, які існують у мережі.
   Якщо ви батьки підлітка, ви маєте знати, як убезпечити дитину від реальних загроз віртуального світу. Пропонуємо переглянути епізод з циклу лекцій про безпеку в інтернеті для дітей від Анастасії Дьякової - радниці з питань безпечного Інтернету, засновниці освітнього проєкту @stopsexting.ua.
Переглядів: 15 | Додав: Татьяна | Дата: 03.03.2021

  
  
   Профілактика негативних явищ, пов’язаних з використанням Інтернету, є одним з постійних напрямків роботи педагогів. Уроки, спрямовані на захист дітей у цифровому середовищі, провела в 1В класі Н. О. Петрова. Після бесіди для закріплення відомостей про користь та можливі загрози Інтернету діти розфарбували тематичні розмальовки.
   Класний керівник 5А класу Н. В. Семенова постійно працює у контакті з батьками щодо контролю за поводженням дітей в Інтернеті, адже реалії сьогодення диктують необхідність бути максимально обізнаним, аби вчасно допомогти дитині уникнути небезпеки. Із свого боку Наталія Вікторівна регулярно проводить виховні бесіди з учнями про пастки Інтернету. Під час класної години «Безпека в інтернеті. Кібербулінг» діти із класним керівником обговорили види та прояви цього негативного явища, отримали поради щодо безпечного використання інтернету.
   Постійну допомогу з формування в учнів правової свідомості, у тому числі під час спілкування в Інтернеті та використання інших його сервісів, надають шкільні поліцейські. Вони закликають учнів бути обережними, не надавати ніякої особистої інформації незнайомцям (ім’я, вік, адресу, номер телефону, номер школи чи місце роботи батьків), ніколи не погоджуватися на офлайн-зустріч без згоди батьків та у виникненні незрозумілої ситуації відразу повідомляти батьків.
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 03.03.2021


   З кожним роком збільшується кількість українських дітей, які стають активними користувачами мережі Інтернет. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте Інтернет містить величезну кількість небезпечної інформації.
   Якщо ви батьки дитини 6-8 років, ви дозволяєте своїй дитині користуватися телефоном або гаджетом, переглядати сторінки в мережі Інтернет, тоді ви маєте знати, як зробити її простір безпечним. Пропонуємо переглянути епізод з циклу лекцій про безпеку в інтернеті для дітей від Анастасії Дьякової - радниці з питань безпечного Інтернету, засновниці освітнього проєкту @stopsexting.ua.
Переглядів: 19 | Додав: Татьяна | Дата: 02.03.2021

  
  
   Є нагода розповісти, як у співпраці з партнерами реалізується кадетська компонента освіти і виховання під час спеціальних і гурткових занять в кадетському підрозділі.
   Вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» разом з наставником С. В. Гейком під час вивчення історії Української національної революції 1917-1921 рр. дослідили, які будівлі та місцини обласного центру мають зв'язок з подіями сторічної давнини. За результатами досліджень ліцеїсти розробили маршрути піших краєзнавчих екскурсій для школярів міста, а днями здійснили їх апробацію.
  
  
   Заняття з тактики бою в умовах міста з вихованцями гуртка «Захист України» проводять О. С. Єременко та Р. М. Малина. Підвищити їх ефективність дозволило спеціальне навчальне та військове спорядження, закуплене та передане закладу представниками КОЦТКЕУМ: дерев’яні макети автоматів Калашникова, гумові гранати тощо. Військову амуніцію – бронежилети, тактичні наколінники, налокітники, прилад нічного бачення – надав у розпорядження кадетів та ліцеїстам 3-й окремий полк СпП імені князя Святослава Хороброго. Переданий інвентар сприятиме покращенню умов виховання та підготовки майбутніх захисників України.
  
  
  
   В рамках роботи гуртків суспільного напрямку відбуваються цікаві зустрічі, призначені розширити світогляд вихованців, підвищити їх загальний культурний рівень. Так, у гості до вихованців В. В. Андрійченко запросив авторку сучасного українського фентезі Ольгу Мігель. Вона розповіла новим прихильникам про продовження пригод героїв трилогії «Крук та Чорний Метелик» - вихів з друку нової книжки «Відгук темних сновидінь». Кадети із задоволенням поспілкувалися з письменницею та її творчістю.
Переглядів: 5 | Додав: Yulia | Дата: 01.03.2021

  
 
   У ліцеї «Сокіл» за ініціативи педагогів-наставників кадетського підрозділу ліцею «Сокіл» та під патронатом управління освіти КМР започатковано інноваційний проєкт «Героїка». Він базується на кадетському напрямку освіти та реалізується під гаслом «Хто не знає свого минулого, той не вартий майбутнього» ( М. Т. Рильський). В рамках проєкту створюється багатосерійний фільм-вистава «Про100неба» з висвітлення найбільш значущих подій сучасної історії. Перша серія фільму «Пісня героям» була створена до дня вшанування Небесної сотні, аби зберегти пам’ять про учасників Революції Гідності. В кліпі використано документальні кадри з Майдану як відеоряд до пісні, написаної ліцеїстом VIвзводу Дмитром Бугарою та слова керівника гуртка «Козацько-лицарський гарт» Павла Георгійовича Чорного. Дмитро сам виконав пісню та змонтував відео, сценарна розробка належить П. Г. Чорному.
  
  
   За законами жанру було підготовлено трейлер з анотацією проєкту як такого та наступних серій. Авторський унікальний національно-патріотичний проєкт, в рамках якого працюють гуртки та творча майстерня «Героїка», зацікавив місцеві медіа, на сайті інформаційної агенції «Центральноукраїнське бюро новин CBN» опубліковано сюжет про подію, телеканал «Вітер TV» відзняв інтерв’ю з автором «Пісні героям».
   23 лютого під час кадетського зібрання з вшанування пам'яті Небесної сотні проєкт був представлений для обговорення особовому складу кадетського підрозділу ліцею «Сокіл». Події на майдані «з середини» висвітлив їх активний учасник учитель предмету «Захист України» Р. М. Малина; В. В. Андрійченко описав історико-філософську канву, С. В. Гейко представив історичну реконструкцію. Емоційний фон створили патріотичні вірші П. Г. Чорного та презентоване сержантом кадетського підрозділу Дмитром Бугерою відео.
   Продовженням проєкту будуть наступні серії фільму, робота над якими вже триває, та патріотичні казки для громадянського виховання та формування морально-етичних чеснот у молодших кадетів. Також кадети разом з наставниками працюють над розробкою кодексу майбутнього героя.
... Читати далі »
Переглядів: 5 | Додав: Yulia | Дата: 26.02.2021

  
  
   Леся Українка – жінка, чиє ім’я знають далеко за межами України, геніальна письменниця, перекладачка, культурна діячка. До її ювілею у школі працівники відділу популяризації книги Кіровоградської обласної бібліотеки для юнацтва ім. Є. Маланюка провели в ліцеї «Сокіл» літературну годину «Любов. Страждання. Боротьба і … Слово». Слухаючи розповідь бібліотекарів Раїси Твердоступ та Анастасії Чередник, ліцеїсти VI взводу перейнялися перипетіями особистої драми поетеси, непростою історією її кохання…
  
  
   У рамках проведення заходів до 150-ї річниці від Дня народження Лесі Українки учні 5В класу створили плакат співпраці «Леся Українка». Учитель О. Є. Шапаренко запропонувала дітям скласти портрет поетеси з окремих яскравих власноруч розфарбованих фрагментів. Учасники проєкту зацікавилися новою формою роботи й отримали велике задоволення від колективної творчості.
  
  
   До відзначення 150-річчя відомої української поетеси долучилися і учні початкових класів. На уроках літературного читання та виховних заходах діти знайомились з творчістю Лесі Українки, читали вірші, розгадували кросворди та виконували цікаві завдання. Яскравим підсумком стали виставки дитячих малюнків «Лесина творчість» за творами письменниці.
  
  
Учні 6В класу під керівництвом О. Є. Шапаренко у шкільній читальні провели поетичний флешмоб «Рядки, що зачепили душу» та зробили відеозапис декламації поезії великої українки. Також пропонуємо насолодитися майстерним виконанням третьокласниці Анни Швед. А ЦПВ «Оріон» влаштував виставку «Вінок шани» створених під керівництвом О. Л. Балинської робіт гуртка «Рукоділля». Дякуємо всім, хто долучився до святкування славетного ювілею!

  
... Читати далі »
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Дата: 25.02.2021

 
 
   24-25 лютого на базі центру дитячої та юнацької творчості КМР триває відбірковий етап (онлайн) міського конкурсу акторської майстерності «Театральна молодь Кропивницького». Учні шкіл та закладів позашкільної освіти у відеовиступах представили прозу та вірші українських сучасних авторів, українських класиків та авторів Кіровоградщини. Виступи у номінації «Художнє слово» підготували Карина Засіменко, 10Б – поезія «Я егоїстка?» Л. Костенко; Захар Кучма, 1В – вірш «Виступайченко» Г. Бойка; Владислав Басараб, 3Б – гумореска «Талант» П. Глазового; Маріанна Ануфрієва, 7В – уривок з роману «Поліанна» Е. Портер. Компетентне журі переглянуло конкурсні матеріали та готує рішення щодо переможців та призерів конкурсу. Бажаємо успіху нашим учасникам!
  
   Свою чергову перемогу здобув учень 9А класу Денис Каплунов. 20 лютого в м. Умань в рамках мистецького проекту «SPLASHofART» відбувся ІІ Всеукраїнський дистанційний фестиваль-конкурс дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «Зіркова зима», у якому Денис став лауреатом І ступеня в номінації «Вокальне мистецтво» (студія вокального мистецтва «Антарес», керівник Олена Дороганич). Вітаємо!
Переглядів: 13 | Додав: Yulia | Дата: 24.02.2021

« 1 2 3 4 5 ... 320 321 »
Пошук

Календар
«  Квітень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2021
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz