Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 21:46

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 9
Гостей: 9
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
     Голова Кіровоградської ОДА Сергій Ларін видав розпорядження, яким головам райдержадміністрацій та міським головам рекомендується забезпечити особистий патронат над закладами для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, та забезпечити поліпшення матеріально-технічної бази таких закладів.
      Тож, із знаменним днем Останнього дзвоника учнів нашої школи прийшли привітати поважні гості. Вихованці інтернату з радістю прийняли на своему святі міського голову Володимира Тихоновича Пузакова, який, виступаючи на лінійці, повідомив, що міська влада не забуває про потреби інтернату і бюджетом цього року (ювілейного для школи) передбачено 300 000 гривень на задоволення найбільш нагальних з них.
    Інтернатівців також вітали шефи: начальник УМВС в області Віктор Пащенко презентував у подарунок від правоохоронців відеокамеру зі штативом, а у фонд бібліотеки передав книгу Тетяни Кравченко "Честь и гордость" про  нашого земляка, колишнього міністра внутрішніх справ України, керівника УМВС в Кіровоградській області у 1989 – 1992 роках Юрія Кравченка. Ми дякуємо представн ... Читати далі »
Переглядів: 584 | Додав: Yulia | Дата: 29.05.2010 

     Сьогодні школа проводжала у доросле життя свою гордість, своїх найкращих, найрозумніших, найулюбленіших учнів – своїх випускників. Серед них –
Юлія Нікітіна та Руслан Ніколаєнко – золоті медалісти;
Лілія Лисенко та Інна Чeлішвілі – срібні медалісти;
Вадим Канащук – учасник і переможець конкурсів юних художників, зокрема, призер міського конкурсу малюнків серед школярів "Місто моєї мрії", 2009 р., екологічного конкурсу малюнків "Жити в злагоді з довкіллям", 2010 р., міського фестивалю «Степові джерела-2010» в номінації "образотворче мистецтво", відмінний спортсмен та активний учасник всіх загальношкільних заходів;
Ростислав Рябов – учасник і переможець багатьох предметних олімпіад, у тому числі олімпіади з історії рідного міста-2009 та Всеукраїнського конкурсу з українознавства «Патріот-2010»;
Альона Ситник – юна поетеса, учасниця і переможець конкурсів читців «Голос Кобзаря», «Герою-рятувальнику присвячується» (проводився головним управлінням МНС України в Кіровоградській області), переможець у складі хореографічного ансамблю «Алегро» фестивалів «На зустріч мрії», «Степові джерела» тощо;
Надія Мігащук – чудова танцюристка, переможець у складі хореографічного ансамблю «Алегро» фестивалів «Степові джерела» та «На зустріч мрії», який виграла також як солістка, постійний учасник шкільної самодіяльності;
Дар'я Антипова – рукодільничка, призер міської та обласної олімпіад з трудового навчання, лауреат міського фестивалю «Степові джерела» в номінації "декоративно-ужиткове мистецтво";
Інна Герасименко – активний учасник всіх загальношкільних заходів, спортивних змагань, конкурсів краси, переможець у складі хореографічного ансамблю «Алегро» фестивалів «Степові джерела» та «На зустріч мрії»;
Мар'яна Вишотравка – активіст музею Бойової слави, член учнівської лекторської групи, юна поетеса;
Олександр Кирпа - призер олімпіад з трудового навчання, постійний учасник виставок декоративно-ужиткового мистецтва;
Анатолій Вернигора - голова шкільного парламенту, незмінний ведучий шкільних конкурсів і концертів;
Оксана Кабузенко – юна журналістка, автор публікацій в газеті «Народне слово».
     Любі наші, у вас за плечима одинадцять нелегких і веселих ро ... Читати далі »
Переглядів: 528 | Додав: Yulia | Дата: 28.05.2010

    Адміністрація та учні школи-інтернату висловлюють подяку приватному підприємцю Ігорю Ярославовичу Бейді, завдяки якому 120 наших вихованців чудово провели час, відвідавши 27 травня цирк «Вікторія».

Переглядів: 474 | Додав: Yulia | Дата: 27.05.2010

   Сьогодні Ліза Хагедорн, студентка з Німеччини, прощалася з нашою школою. Закінчився термін її волонтерської місії під егідою Всеукраїнської асоціації молодіжного співробітництва "Альтернатива-В".
    За цей рік усміхнену, доброзичливу дівчину взнали, мабуть, всі наші учні. З маленькими вона грала й майструвала саморобки, старшим допомагала у вивченні як рідної для неї німецької, так і англійської мови. За її участі проводилися уроки з країнознавства, Тиждень іноземних мов. Дуже корисними були її поради під час підготовки вчителями іноземних мов відкритих уроків. А ще Ліза організувала надходження до школи подарунків нашим сиротам від своїх земляків з селища Гландорф. За все це їй красно дякуємо, бажаємо зберегти добру пам'ять про нашу школу, місто, про Україну. Щасливої дороги!
 
Переглядів: 506 | Додав: Yulia | Дата: 26.05.2010

     Патріотизм починається з малого - з любові до місця, де ти народився, де живеш, з любові до своїх батьків, до своєї історії, до рідної мови, до справи, яку ти виконуєш. Кожна людина не залежно від віку, статі, посади повинна бути патріотом, і не має значення, чи ти президент країни, чи учень школи - твій патріотизм - у якості виконання тієї справи, якою ти займаєшся.
    25 лютого 2010 року в школах України відбулася перша Всеукраїнська гра-конкурс з українознавства "ПАТРІОТ", яку спільно проводили Центр творчих ініціатив "Клєвєр” та Горлівський державний педагогічний інституту іноземних мов. Учні нашої школи були активними учасниками конкурсу, і ось напередодні свята Останнього дзвоника стали відомі його результати.
     Переможцями з максимально можливою кількістю балів – 120 – було визнано учня 2-го класу Даніла Шамро та третьокласницю Оксану Нєлєпу. Відмінні результати (перемога в школі та призові місця в області) показали Олег Дубінський (6 кл.) – 105 балів, Руслан Ніколаєнко та Ростислав Рябов (11 кл.) – по 89 балів.
     Наші вітання також на адресу учасників, які посіли перші міста серед учнів нашої школи: Андрій Калеников (4 кл.) – 97 балів, Олександр Пічкур та Марія Білик (5 кл.) – по 90 балів, Карiна Барбой (7 кл.) – 83 бали, Іван Шеремет (8 кл.) – 94 бали, Діана Білик (9 кл.) – 93 бали. Всі учасники отримають сертифікати, а переможці - подарунки.
    Оргкомітет висловлює подяку педагогам навчального закладу за підтримку та співпрацю в проведенні конкурсу та бажає нашим учням жаги до знань, наполегливості та успіхів у навчанні, а педагогічному колективу – творчого натхнення та життєвого оптимізму
Переглядів: 562 | Додав: Yulia | Дата: 25.05.2010

      Вже близько 20 років німецький благодійний фонд «ХІОП» (голова фонду – депутат міської ради Бремергафена Ліза Каргоша) надає допомогу соціальним установам нашого міста – лікарням, дитбудинку «Барвінок» тощо. Цього року до кола його уваги потрапила і наша школа. Минулого тижня представник фонду Марина Каргоша відвідала інтернат, поспілкувалася з керівництвом, з’ясувала нагальні проблеми школи. Було вирішено, що насамперед фонд сприятиме придбанню медичного обладнання для дітей з вадами зору. Сподіваємось, що за його допомогою покращиться здоров’я понад двох десятків наших малюків.

Переглядів: 445 | Додав: Yulia | Дата: 22.05.2010

      21 травня директор школи С. Д. Сторчаус був запрошений на зустріч міського голови Володимира Пузакова з делегацією німецького міста Бремергафена. Гості - директор з навчальної частини школи-майстерні Бремергафена, в якій навчаються й живуть діти-сироти, Герхардт Лірш, викладач школи-майстерні Бірґіт Еліас та восьмеро їхніх вихованців 16 – 18 років – будуть перебувати в Кіровограді протягом двох тижнів і тісно спілкуватимуться з вихованцями нашої школи-інтернату та дитбудинку «Барвінок». Willkommen! Ласкаво просимо!
Фото з сайту «FotoInform»
Переглядів: 410 | Додав: Yulia | Дата: 21.05.2010

          Цього дня прощання з початковою школою відбулося для 4А класу.                 
 
Хай пісня тут лине!
Хай сміх скрізь лунає!
У кожного радісна усмішка сяє.
Всі дружні, веселі, радійте за нас:
Ми всі переходимо у п'ятий клас!
     Учителько найперша, рідна.
     Ну як не дякувать в цей час
     За те, що розум, щирість, вміння -
     Все віддавали Ви для нас.
Нам світ неозорий школа відкрила,
А вчителька перша дала знання-крила.
Вони понесуть нас в незвідані далі,
З крилами, немов, ми журавлики стали!
 
             Любі діти!
    Здається зовсім недавно привели вас мами до першого класу. А сьогодні ваші шкільні роки в початковій школі завершуються. Ви стоїте на порозі дорослого життя.
     Тож, прямуйте сміливо і наполегливо. Вчіняйте так, щоб вами пишалися батькі, друзі, рідна школа. Щастя вам і доброї долі. А я завжди буду рада зустрічі з вами.
Юлія Петрівна Гребенюк, класний керівник,
  перша вчителька 
Вітаю вас від серця і душі!
   Нехай здійсняться задуми і мрії,
   Живеться у багатстві та красі!
   У щасті кожна мить хай процвітає,
   І успіхи пліч-о-пліч йдуть завжди,
   Тривога й смуток серця не торкають.
   Усмішок! Сонця! Радості! Краси!
Ольга Леонідівна Дубиняк, вихователь 
... Читати далі »
Переглядів: 1080 | Додав: Yulia | Дата: 20.05.2010

     19 травня учні початкової школи були запрошені випускниками 4Б класу на святкову програму. Чотирикласники з радістю і смутком прощалися зі своєю першою вчителькою Наталею Григорівною Геращенко та дякували їй за науку, ніжність та турботу. Слова безмежної вдячності пролунали також на адресу вихователів Валентини Михайлівни Кириченко та Валентини Іванівни Плотнікової, няні, батьків, всіх, хто доклав серце і душу, навчаючи й виховуваючи дітлахів. 
... Читати далі »
Переглядів: 666 | Додав: Yulia | Дата: 19.05.2010

   Підведено підсумки міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2010", який проводила Міжнародна асоціація "Kangourou Sans Frontières" під егідою ЮНЕСКО на базі Львівського фізико-математичного ліцею при ЛНУ імені Івана Франка. Метою конкурсу є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей, активізація творчої діяльності вчителів. Серед його учасників були й учні нашої школи. Тож, наші привітання юним математикам, які показали відмінні результати:
Олександру Шмиру, 3 кл.;
Миколі Соменку, 7 кл.;
Каріні Барбой, 7 кл.;
Олені Головань, 8-Б;
Євгену Перекресту, 8-Б;
Івану Шеремету, 8-Б.
      Вітаємо також володарів добрих результатів Вадима Ніколенка (8Б), Олену Кравчук (6 кл.), Олександра Пічкура (5 кл.) та бажаємо наступного року піднятися ще на сходинку вище. Всім іншим радимо слідувати прикладу п'ятикласниці Марійки Білик та шeстикласника Сашка Голубенка і також випробувати свої сили в конкурсі "Кенгуру".
      Вітаємо вчителів, чії учні виявили відмінні та добрі результати: Людмилу Миколаївну Бесараб, Вікторію Миколаївну Бевз, Наталю Сергіївну Малину.
Переглядів: 491 | Додав: Yulia | Дата: 18.05.2010

« 1 2 ... 293 294 295 296 297 ... 304 305 »
Пошук

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz