Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 11:38

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів

Дорогі співвітчизники!
   Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України! Сьогодні виповнюється чотирнадцять років відтоді, як наша країна отримала важливий, основоположний для новітнього державотворення документ.
   28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України, яка закріпила права і свободи громадян, суспільно-політичний та державний устрій, основні принципи взаємодії гілок влади, засади регулювання найважливіших суспільних відносин.
   Основний Закон держави – це ядро правової системи, фундамент, на якому базується все законодавство, а також процес державно-правових перетворень, демократичного розвитку країни. Це основа стабільності в суспільстві.
   Визначаючи засади розвитку країни, наша Конституція опирається на національний історичний досвід. Україна має багатовікову конституційну традицію. Її коріння бере початок з «Руської правди» Ярослава Мудрого та Конституції Пилипа Орлика, яка, на думку істориків, є першим європейським конституційним актом у сучасному розумінні і якій виповнилося 300 років.
Ці документи стали історичною основою прийняття Декларації про державний суверенітет України, двадцятиріччя якого ми відзначаємо цього року, та найголовнішого документа новітньої української доби – Акта проголошення незалежності України 24 серпня 1991 року.
    Прийнята у 1996 році Конституція України у ключових своїх положеннях пройшла випробування часом. У частині визначення прав та свобод людини вона вважається однією з найпрогресивніших у світі. Разом з тим досвід державного будівництва впродовж років, що минули з часу прийняття Основного Закону, засвідчив – Конституція України в сучасних динамічних історичних умовах потребує деяких змін.
   Деякі її норми, зокрема, поспішно прийняті у кінці 2004 року, стали причиною розбалансування та серйозної кризи влади, а відтак – об'єктом обґрунтованої критики всередині країни та з боку міжнародного співтовариства.
   Водночас хочу наголосити – виправлення існуючих недоліків, процес удосконалення Конституції жодним чином не повинен перетворитися на політичну акцію. Це серйозна зміна суспільних відносин, яка має опиратися на волю народу, відповідати сучасним реаліям та визначати поступ держави в цілому. В основі конституційних змін має бути закладено принцип суспільного консенсусу, об'єднання політичних та громадських сил навколо ідеї розвитку країни, усунення чинників напруження в державі.
   Сьогодні, відзначаючи свято Конституції України, закликаю усе українське суспільство до є ... Читати далі »
Переглядів: 382 | Додав: Yulia | Дата: 28.06.2010

   Протягом трьох тижнів у Міжнародному дитячому центрі «Артек» проходили фінальні змагання Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе», присвяченої 19-й річниці незалежності України. У змаганнях брали участь діти з обмеженими фізичними можливостями. Вдало виступили кіровоградські спортсмени:
   плавці Дмитро Староселець, Андрій Коваленко та Дарина Тарасова вибороли два перших, два других і третє місця;
   шахісти Марина Трусова та Олексій Думан посіли перше і друге місця;
   у змаганнях з настільного тенісу призові місця вибороли Михайло Малюков і Олександра Коротенко;
   учні Новомиргородської школи-інтернату вибороли друге місце з волейболу.
   А ми щиро радіємо перемогам нашого тепер вже чотирикласника Андрія Літвінова, який посів другу сходинку п'єдесталу пошани у змаганнях з настільного тенісу. Ура!
За матеріалами інтернет-ресурсу «Спорт-Центр» http://sc.kr.ua/
Переглядів: 464 | Додав: Yulia | Дата: 24.06.2010


     Верховна Рада прийняла закон про запровадження 11-річної системи середньої освіти й обов'язкової дошкільної освіти.
    Зокрема, Рада встановила, що строк отримання повної загальної середньої освіти становить 11 років: в загальноосвітніх навчальних установах 1-го ступеня (початкова школа) - 4 роки, 2-го ступеня (основна школа) - 5 років, 3-го ступеня (старша школа, як правило, з профільним напрямком навчання) - 2 роки.
    Крім того, парламент встановив, що дитина може отримувати дошкільну освіту в сім’ї до досягнення 5-річного віку, а держава має забезпечувати обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.
    Також Рада виключила з закону про середню освіту положення, відповідно до яких тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних установах 1-го ступеня не може бути меншою ніж 175 робочих днів, 2-3-го ступеня - 190 робочих днів, без урахування часу на складання перевідних і випускних іспитів.
   Парламент встановив, що загальноосвітні навчальні установи можуть входити до складу освітніх округів, союзів та інших об'єднань. 
    До сьогодні в Україні діяла 12-річна система освіти. Перший випуск учнів, які відучилися 12 років, мав відбутися 2013 року.
Переглядів: 454 | Додав: Yulia | Дата: 23.06.2010

    22 червня 2010 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулося офіційне закінчення акції «Весняний пленер-2010». В ньому презентовані роботи кіровоградських художників, що взяли участь у «Весняному пленері» в дендропарку, а також картини студентів факультету мистецтв Кіровоградського педуніверситету, написані за підсумками пленеру. Президент корпорації "ХХІ століття" Микола Онул забезпечив всіх учасників акції фарбами і полотнами.
    На представлених живописних роботах глядач може помилуватися барвистими тюльпанами - візитною карткою дендропарку. За наслідками оцінок журі партнер і меценат акції М. Онул вручив призи студентам - авторам п'яти кращих робіт. Одним з переможців (друге місце) виявився наш випускник Вадим Корнійчук - єдиний першокурсник серед відзначених студентів. Від душі вітаємо талановитого хлопця, який і зараз підтримує зв’язки зі школою та своєю наставницею Л. О. Пустільніковою.
    Іншими нагородженими стали Євген Івасюта, Анна Войтович, Юлія Рибалко і Валентина Соколовська. Всі вони отримали дипломи і презенти: мольберти, етюдники, набори фарб. Наші поздоровлення!
     Ознайомитися з експозицією, на якій представлено роботи Вадима Корнійчука "Тіниста алея" (полотно, олія) та "Квіти біля води" (папір, акварель), можна у виставковому залі художнього музею.
 Фото з сайту «FotoInform».
Переглядів: 489 | Додав: Yulia | Дата: 22.06.2010   19 червня підбито підсумки та нагороджено переможців VII Всеукраїнського конкурсу «Таланти багатодітної родини». Він проxодив в МДЦ «Артек», який саме у ці дні cвяткує свій ювілей. Нагороджуючи переможців, народний депутат України Петро Симоненко, зокрема, сказав: "«Артек» - це країна дитячих мрій, це найпрекрасніше для дітей місце на землі. А створювався піонерський табір «Артек» 85 років тому саме для таких дітей, як ви – талановитих, обдарованих та активних. Із різних регіонів нашої великої держави ви приїхали на конкурс, щоб показати всім свій талант, поділитися своїми прекрасними емоціями із однолітками, знайти собі тут друзів. Кажуть, якщо ти з кимось подружився в «Артеку», не забудеш свого друга все життя".
    Чудові емоції та спогади привезуть до дому і наші "делегати" цього форуму. В номінації «Вокальний жанр» приз журі за оригінальність виконання виборола Руслана Риженко, 14 років, Кіровоградська область. Ура! Вітаємо!
Переглядів: 409 | Додав: Yulia | Дата: 21.06.2010

    Cьогодні дев'ятикласники отримали свій перший документ про освіту - свідоцтво про базову загальну середню освіту. Більшість з ниx мають намір через кілька років замінити його на атестат зрілості - чекаємо такиx в стінаx школи-інтернату в вересні. А тим з нашиx випускників, xто збирається продовжувати освіту в професійниx училищаx, теxнікумаx тощо, бажаємо успіxів і - щасливої дороги!
Фоторепортаж про подію дивіться в наших альбомах.
Переглядів: 582 | Додав: Yulia | Дата: 17.06.2010

    15 червня закінчилася зміна у дитячому оздоровчому таборі "Сокіл". Цей останній день діти із задоволенням провели в міському дендропарку. Дякуємо його адміністрації за можливість безкоштовно скористатися чудовими атракціонами парку. Тепер діти, що залишилися без батьківського піклування, з нетерпінням чекають початку зміни у заміському таборі відпочинку "Дружба", а поки що їх улюбленим (звичайно, після купання у річці!) заняттям є комп'ютерні ігри.
  
  
Переглядів: 459 | Додав: Yulia | Дата: 16.06.2010

   В "Артеку” цими днями жарко. І не тільки через погоду. 800 школярів зі всієї країни прибули сюди на VII Всеукраїнський конкурс «Таланти багатодітної родини».
   12 червня на ньому розпочалися фінальні тури. У перший день змагалися інструменталісти і учасники номінації "хореографія", а також читці, серед яких - представник нашої школи Олександр Удовицький. З 103 читців журі відібрало 17, вони і продовжили участь в конкурсі. Можливо, що й Сашко серед них.
   Наступного дня на сцену вийшли вокалісти - представники найчисленнішої номінації, у якій Кіровоград презентує Руслана Риженко.
    Конкурс виходить на фінішну пряму, а переможців журі визначатиме тільки після всіх фінальних виступів. Вболіваємо за наших!
Переглядів: 499 | Додав: Yulia | Дата: 15.06.2010

     Минулої п'ятниці вихованці школи, що відпочивають в оздоровчому таборі "Сокіл", здійснили чудову екскурсію до кращого в країні миколаївського зоопарку. Справжнє задоволення діти отримали від прогулянки затишною, з великою любов'ю обладнаною територією парку, зблизька поспілкувалися з унікальними тваринами. Було помітно, що працівники зоопарку намагаються якнайменше утиснути своїх підопічних, створити їм умови, близькі до природних. Всі звірі доглянуті, красиві і здорові. Найбільші враження на дітей справили тигри, пуми, бегемот, мешканці тераріуму разом з крокодилом та найрізноманітніші птахи.
     Сподобалися відвідувачам і ландшафтні композиції, що прикрашають територію - декоративні фонтани, квіткові алеї, скульптурні зображення тварин та казкових героїв. А ще діти з радістю покаталися по парку на казковому потязі та поласували морозивом.
      Дякуємо адміністрації закладу за надану нашим сиротам можливість відвідати зоопарк безкоштовно.
     Ми також вдячні приватному підприємцю П. П. Овчаренку за належним чином організовані перевезення та профспілковому комітету працівників УМВС України в Кіровоградській області (голова - В. П. Шевчук), який оплатив транспортні послуги. Всім - спасибі!
Переглядів: 842 | Додав: Yulia | Дата: 14.06.2010

Вітання випускникам-2010
     5 червня 2010 року на Майдані Незалежності відбувся гала-концерт ІІІ благодійного фестивалю "Світ талантів – цвіт нації”. До участі у цьому концерті було запрошено шкільний хореографічний колектив «Allegro». 20 наших учнів пройшли Хрещатиком святковою карнавальною ходою серед інших вихованців музичних, мистецьких, спортивних шкіл та підліткових клубів. Разом з нами в параді брав участь ще один колектив Кіровоградщини - дитячий театр мод «Ольга». Саме за ініціативи його директора Вікторії Володимирівни Вагжанової і стала можливою ця поїздка.
     Вдень хлопці та дівчатка погуляли столицею, традиційно відвідали "Макдональдс", поласували морозивом, яким з нагоди свята безкоштовно пригощали дітей за розпорядженням київського голови Леоніда Черновецького.
     А о 18:00 розпочався концерт творчих колективів України. На ньому «Allegro» презентував свою яскраву композицію "Кантрі". Всі учасники програми на пам'ять про подію отримали від організаторів різні дитячі цікавинки - футболки, сувеніри, поліграфічну продукцію. За час перебування в Києві відбулося кілька приємних зустрічей з земляками-кіровоградцями: з депутатом міської ради паном Кролевцем, колишньою ученицею школи, проте найбільшою радістю було побачення з колишнім у продовж багатьох років лідером колективу Вадимом Манухіним, який до того ж святкував день свого народження.
    Фінансову допомогу в організації поїздки нашого колективу на дитяче свято надало ТОВ „Друкмаш-центр” (генеральний директор Людмила Володимирівна Шубіна). Адміністрація школи виражає цим добрим людям щиру подяку за плідну співпрацю з інтернатом. Завдяки їх підтримці можна і далі виховувати молодь, повну сил і устремлінь до знань та творчості.
Фоторепортаж про подію дивіться в наших ... Читати далі »
Переглядів: 585 | Додав: Yulia | Дата: 11.06.2010

« 1 2 ... 291 292 293 294 295 ... 304 305 »
Пошук

Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz