Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 29.03.2020, 11:46

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 10
Гостей: 10
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
 
      У 2009/2010 навчальному році управлінням освіти і відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради було проведено І міську Спартакіаду серед школярів, присвячену 256-річчю Кіровограда. У семи змаганнях з п’яти видів спорту брали участь 2498 учнів. Наказом № 618/0 гуманітарного департаменту Кіровоградської міської ради від 20.08.2010 р. призером (ІІ місце в третьому дивізіоні та 6-й результат по місту загалом) визнано команду школи-інтернату. Вітаємо наших спортсменів та всіх вчителів, які тренували команди та готували їх до змагань. Бажаємо нових перемог!
Переглядів: 377 | Додав: Yulia | Дата: 26.08.2010

 
      До школи-інтернату надійшли підсумки Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня-2010", який відбувся 18 квітня 2010 року в школах нашої держави. Конкурс для учнів 7-11-х класів з усіх областей України проводив Львівський фізико-математичний ліцей при Львівському національному університеті імені І. Франка.
      Серед близько 42 000 його учасників були й учні нашої школи, які цікавляться фізикою, ті, хто любить думати і спостерігати, змагатися і перемагати. Добрі результати показали випускниці інтернату Аліна Петкова та Інна Челішвілі (по 80 б.), учень тепер вже 9-Б класу Іван Шеремет (93,75 б.), сертифікат учасника отримав також його однокласник Вадим Ніколенко (57 б.).  
      Конкурс є традиційним, тож, запрошуємо усіх учнів наступної весни теж перевірити свої вміння застосовувати знання на практиці, помірятися силами з ровесниками з усієї України, відчути азарт змагання і радість успіху, увійти до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.
Переглядів: 565 | Додав: Yulia | Дата: 25.08.2010

 Клацніть для збільшення Клацніть для збільшення
Переглядів: 439 | Додав: Yulia | Дата: 24.08.2010

Золото — в долині, угорі — блакить.
Прапор України гордо майорить.
Він — звитяг безмежність, слави козаків.
Стяг про незалежність світу сповістив.
Дорогим віднині стало на землі
золото в долині на блакитнім тлі.
 Напередодні Дня незалежності школа разом з усією країною відзначила День державного прапору. Збори педагогічного колективу 23 серпня розпочалися урочистим підняттям прапору під звуки гімну України.
Переглядів: 430 | Додав: Yulia | Дата: 23.08.2010

     Запрошуємо учнів на друге й остаточне примірювання шкільної форми, яке відбудеться 27 серпня о 10:00. До зустрічі!

     P.S.
  
Ці костюми й сукні вже мають своїx господарів, а xто не встиг - той спізнився! (фото В. В. Шинкаренкa)
Переглядів: 441 | Додав: Yulia | Дата: 19.08.2010

    Школа вітає своїx виxованців, що були під її опікою, успішно склали іспити зовнішнього незалежного оцінювання та вступили до вищиx навчальниx закладів різного рівня акредитації:
- Герасименко Інну Сергіївну - студентку Олександрійського педагогічного коледжу ім. B. Сухомлинського;
- Дмітрієва Дмитра Анатолійовича - студента Київського національного університету ім. Т. Шевченка;
- Зубко Вікторію Теаківну - студентку Кіровоградського національного теxнічного університету;
- Канащука Вадима Олександровича - студента Львівського державного інституту фізичної культури;
Лисенко Лілію Юріївну - студентку Кіровоградського державного педагогічного університету ім. В. Винниченка;
- Синякова Олександра Миxайловича - студента Кіровоградського професійного ліцею;
- Шевченко Юлію Олегівну - студентку Кіровоградського технікуму механізації сільського господарства.

    Також бажаємо успішного навчання тим з наших випускників, що перебували під опікою школи, здобули базову середню освіту та вступили до професійних навчальних закладів міста: В'ячеславу Боровинському, Дмитру Великочі, Євгену Ільницькому, Богдану Животовському, Олені Коман, Дмитру Миколайчуку, Кирилу Нейгеру, Кристині Улегановій, Сергію Чумічову, Ігорю та Сергію Ясинським, Владиславу Юцикасу. Щасти вам на новому життєвому шляху!   


* "Гаудеамус" (лат. gaudeamus — будемо радіти) - популярна і нині середньовічна студентська життєстверджуюча пісня. Створена студентами Гейдельберзького університету в кінці XVI ст.

Переглядів: 486 | Додав: Yulia | Дата: 18.08.2010

Клацніть для збільшення
    14 серпня 2010 року до інтернату завітали випускники 1995 року, щоб відмітити 15-річчя із дня закінчення школи. Вони зустрілися зі своїм класним керівником Ольгою Миколаївною Стрижак (Літвіновою) та вихователем Оксаною Іванівною Крейтор (Поліщук), навідалися до 36 кабінету - своєї класної кімнати та пригадали шкільні роки. Катерина Ігнатьєва, Ірина Плохінова, Олена Грицай, Віталій Скалецький, Наталя Зарічна, Світлана Сорока розповіли про свої життєві досягнення, а потім з теплотою у серці поринули у шкільне минуле. Вони з гумором сприйняли нотатки класного керівника з хронікою своїх інтернатівських будень, що збереглися в архіві Ольги Миколаївни. 15 років по тому колишні відносини "вихователь-вихованець" перетворилися на спілкування колег, адже більшість випускників стали студентами Кіровоградського педагогічного інституту і тепер викладають іноземну мову в школах, технікумах, вишах Кіровоградщини та інших областей України.
Переглядів: 491 | Додав: Катя | Дата: 17.08.2010    22 липня на засіданні виконкому кіровоградської міської ради було затвердженo список осіб, чиї портрети розмістять цього року на міській Дошці пошани. У номінації "Кращий працівник сфери обслуговування" перемогла Ковальова Ангеліна Семенівна, голова обласної громадської організації «Центр перукарів Кіровоградщини». Вітаємо вірного друга нашої школи з почесною відзнакою, бажаємо натxнення і успіxів.
    Урочисте відкриття міської Дошки пошани планується у вересні, під час святкування дня міста.

 

     А цей матеріал про найкращих працівників різних галузей був представлений на сайті "Вечірньої газети" http://vechirka.com.ua/index.php?id=888 27 серпня 2010 р.

Кращий працівник сфери побутового обслуговування


Серед працівників побутового обслуговування нашого міста кращою визнана керівник Центру перукарів Кіровоградщини Ангеліна Ковальова.

Ангеліна Семенівна, пропрацювавши за фахом перукаря понад тридцять років, стала справжнім майстром своєї справи. Її трудові заслуги відзначені знаком "Майстер – золоті руки", нагрудним знаком "Відмінник служби побуту України".

Будучи головою обласної громадської організації "Центр перукарів Кіровоградщини", Ангеліна Семенівна всіляко сприяє розвитку цієї професії у регіоні. Вона є тренером кіровоградської команди, яка гідно представляє наше місто та область на всеукраїнських конкурсах, чемпіонатах з перукарського мистецтва, про що свідчать неодноразові перемоги команди на змаганнях перукарів "Чарівна зачіска" (м. Одеса), "Світ краси" (м. Київ), "Молоді таланти України" (м. Дніпропетровськ).

Центр перукарів Кіровоградщини з 2004 року є постійним учасником Всеукраїнського соціального проекту "Дні дитинства", завдяки якому постійно безкоштовно обслуговуються вихованці дитячого будинку "Барвінок", вихованці школи-інтернату, спеціалізованої школи №1. Також постійно діють благодійні програми безкоштовного обслуговування малозабезпечених верств населення, надаються пільгові послуги пенсіонерам.

За той час, поки Ангеліна Семенівна очолює Центр перукарів Кіровоградщини, він став справжнім осередком п ... Читати далі »
Переглядів: 471 | Додав: Yulia | Дата: 16.08.2010

 
 
    
Любі учні, шановні батьки!
    
Нагадуємо вам, що 3 серпня відбудеться уточнення розмірів та перше примірювання шкільної форми. Чекаємо на вас у школі о 10:00. До зустрічі!

Переглядів: 456 | Додав: Yulia | Дата: 30.06.2010

   Управління у справах сім'ї та молоді і у справах преси та інформації облдержадміністрації організували прес-тур, під час якого кіровоградькі журналісти відвідали дитячі оздоровчі табори. Один з етапів прес-туру проходив у селі Войнівка Олександрійського району, де розташований дитячий оздоровчий заклад «Дружба». В ньому відпочивають та оздоровлюються і наші вихованці.
   Головне спрямування табору «Дружба» – лікування у дітей захворювань дихальних шляхів та опорно-рухового апарату. Діти знаходяться під постійним наглядом лікарів, мають можливість приймати лікувальні процедури у масажному та електроаерозольному кабінетах, займатися лікувальною фізкультурою у фізіотерапевтичному кабінеті.
   Кожна зміна у «Дружбі» має тематичний напрямок, а виховна програма складена з урахуванням досвіду кращих європейських дитячих оздоровчих закладів.
   На території закладу розташовані численні спортивні та ігрові майданчики, бібліотека з фондом у 5,5 тисяч книжок, охайний пляж.
   Велика увага у таборі приділяється культурно-масовим заходам та заняттям спортом. Саме в день приїзду журналістів у «Дружбі» відбулося велике свято – урочисте відкриття дитячої олімпіади. Сподіваємось, що після ... Читати далі »
Переглядів: 876 | Додав: Yulia | Дата: 29.06.2010

« 1 2 ... 290 291 292 293 294 ... 304 305 »
Пошук

Календар
«  Березень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz