Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Неділя, 05.04.2020, 22:47

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
     Традиційно конкурс з такою назвою проводиться в нашій школі напередодні свята працівників освіти з метою відбору художніх номерів до святкового концерту. Конкурс проходив в два етапи: для 1-4 та 5-10 класів. Цього року всі класи, як ніколи, активно та творчо підійшли до підготовки, тож, журі вирішило, що всі номери гідні брати участь у концертній програмі. Частина з них буде запропонована для перегляду нашім гостям - учасникам семінару для слухачів курсів вихователів груп подовженого дня, який відбудеться на базі школи 27 вересня. А інші увійдуть до програми святкового концерту, присвяченого Дню вчителя, 1 жовтня.
     Вітаємо всіх наших талановитих учнів, їх вихователів та класних керівників, які допомагали під час підготовки!
 
    Фотографії можна переглянути в наших альбомах.
Переглядів: 765 | Додав: Yulia | Дата: 23.09.2010

    День партизанської слави відзначають щорічно 22 вересня для вшанування подвигу партизанів та підпільників у період Великої Вітчизняної війни. Їх внесок у перемогу був вимушений визнати й ворог.
    Вже 16 вересня 1941 р. начальник штабу верховного головнокомандування вермахту фельдмаршал Кейтель видав наказ «Про придушення комуністичного партизанського руху». У ньому зазначалося: «З початком війни проти Радянської Росії скрізь на окупованих Німеччиною територіях спалахнув комуністичний повстанський рух… Уживані досі заходи… виявилися недостатніми. Фюрер звелів усюди в найсуворіший спосіб негайно придушити цей рух».
    Різних приписів, щоб покінчити з «ганебним у їх тилу явищем», гітлерівці у роки війни пустили в обіг так багато, що їх навіть складно порахувати. Гітлерівські генерали, які у повоєнні роки не полінувалися написати мемуари, однією з головних причин поразок на Східному фронті назвали спротив радянських партизанів, зокрема в Україні. «Збитки, завдані німецькій армії партизанами, — наголошували англійські історики Ч. О. Діксон і О. Гельбрунн у праці «Комуністичні партизанські дії», — неможливо визначити лише кількістю вбитих та поранених, знищених гармат і складів. Потрібно також врахувати втрату ворожою армією боєздатності й ударної сили. Головне ж полягало у тому, що погіршився моральний стан солдатів, які воювали в країні, де кожен міг виявитися партизаном…».
    Наша школа традиційно підтримує шефські зв'язки з колишньою підпільницею, ветераном війни і праці М. П. Майданюк. Ось що Марія Петрівна розповідала школярам під час Уроку мужності:
– Я вступила до складу підпільно-диверсійної групи у лютому сорок другого. Збір розвідувальних даних, диверсії проти ворога були нашими головними завданнями. Але після викриття нашої групи агентурою гестапо ми – я, Віра Гончаренко, Шура Майдебура – дістали зброю і пішли до партизанського загону ім.Ворошилова. У грудні 1943 року загін з’єднався з частинами Радянської Армії 2-го Українського фронту.
    У складі окремого батальйону зв’язку фронту я продовжувала боротьбу з німецько-фашистськими загарбниками, визволяла нашу рідну землю і ряд країн південно-східної Європи. Війну закінчила у травні 1945 року в Австрії. Маю ряд нагород. Беру участь у громадській роботі, член президії Кіровоградської міської ветеранської організації, член клубу "Патріот”.
    Ми вітаємо Марію Петрівну з Днем партизанської слави та бажаємо їй міцног ... Читати далі »
Переглядів: 590 | Додав: Yulia | Дата: 22.09.2010

    У понеділок учні середньої та старшої ланки нашої школи були запрошені до актової зали, де демонструвалася фотовиставка "Народні месники – патріоти Кіровоградщини", створена співробітниками обласного краєзнавчого музею. Численні документальні фото розповідають про події війни, про бої за визволення Кіровоградщини, про воїнів, підпільників і партизанів, які своїм героїзмом і відвагою наближали перемогу.
     Про історію партизанського руху в нашому краї розповів співробітник науково-освітнього відділу КОКМ Михайло Валерійович Шульга. Зокрема, він повідомив, що для координації руху супротиву на окупованій території вже на початку війни почалось формування підпільних обкомів партії. На Кіровоградщині їх очолювали П. К. Василина та М. М. Скирта, чиї фото представлені на виставці.
    До справи визволення рідного краю долучились сотні підлітків, дітей. Багато хто з них був зв’язковим партизанського загону, підпільної організації: Лідія Дерій, Толя і Юра Маркітан, Ваня Юрченко, Ваня Коноваленко, Федя Шепель, Яша Матвієнко – зв’язкові партизанського загону імені Ворошилова, яких закатували фашисти. Партизанські загони зробили вагомий внесок у перемогу. Є на фото спецгрупа партизанського загону під командуванням Героя Радянського Союзу Г. В. Балицького (1943 р.).
     Майже 400 визволителів Кіровоградської області були удостоєні звання Героя Радянського Союзу, серед них – 135 уродженців краю. Вічна шана переможцям фашизму!
Переглядів: 380 | Додав: Yulia | Дата: 21.09.2010

     20 вересня 2010 р. розпочинається п'ятиденка, проголошена в нашій школі Тижнем національного виxовання. Заплановані на цей день класні години мають назву «Незалежній Україні – 19 років». Також учнів 5-10 кл. запрошує на перегляд виставки до Дня партизанської слави міський краєзнавчий музей.
     21 вересня в шкільній бібліотеці відкриється книжкова виставка «Незалежна Україна – на всі віки, на всі часи!». В середу виxователі проведуть в класаx інформаційну годину «22 вересня – День партизанської слави». Цього ж дня заплановано засідання комітетів учнівського самоврядування.  А 23 вересня відбудеться xудожньо-мистецький конкурс «Алло, ми шукаємо таланти!», в якому вперше візьмуть участь наші першачки. Наприкінці тижня шкільне самоврядування проведе операцію «Урок».
    Закликаємо всіx до активної участі у запланованиx заxодаx!
Переглядів: 527 | Додав: Yulia | Дата: 20.09.2010

    18 вересня вихованці зведено групи спільно з дитячою шкільною організацією «Сокіл-Кірін» в рамках святкування Дня партизанської слави здійснили краєзнавчу екскурсію місцями боїв часів Кіровоградської визвольної операції. Юні туристи під керівництвом В. В. Андрійченко вирушили маршрутом Джерела " Солдатські Ставки " р-н новобудов Лелеківки " Діброва Десантників " полігон для пінболу. Дорогою вони здійснювали топонімічно-географічне дослідження місцевості. Кінцевою точкою маршруту стала мальовнича соснова діброва в районі господарства «Тюльпан», де після чудової прогулянки учні зробили привал і скуштували смачний обід на свіжому повітрі.
Переглядів: 363 | Додав: Yulia | Дата: 19.09.2010     17-18 вересня у спеціалізованій школі олімпійського резерву «Надія» відбувся чемпіонат Кіровограда з важкої атлетики.  На ньому відбирали кращих для участі у чемпіонаті України серед юнаків, який 5-9 жовтня пройде в Очакові. За підсумками міського чемпіонату честь області відстоюватиме наш випускник Дмитро Балог. Бажаємо йому успішного старту!
       З хронікою спортивних перемог Дмитра бажаючі можуть ознайомитися на сторінці "Успіхи" нашого сайту.
Переглядів: 391 | Додав: Yulia | Дата: 18.09.2010

      Визначено переможців виставки творчих робіт учнів, виконаних в рамках Тижня знань правил безпеки дорожнього руху, який проходив в школі з 13 по 17 вересня. Найкращі малюнки подали учні А. Плачинда (4 кл.), Є. Ізюрова (3Б), А. Петюренко (2Б), В. Квітова (2Б), К. Куценко (1Б). Також журі відмітило колективні творчі роботи учнів 3А та 6 кл. Найцікавіші загадки дібрала O. Раїна (3Б), а віршi - М. Пашковська (3Б).
      Наказом директора школи за організацію роботи по залученню учнів до вивчення правил безпеки дорожнього руху оголошено подяку класним керівникам та вихователям 1Б, 2Б, 3А, 3Б, 4 та 6 кл. Вітаємо!
Переглядів: 626 | Додав: Yulia | Дата: 17.09.2010

Клацніть для збільшення

   До школи надійшли результати ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".
    Дипломом третього ступеня нагороджено переможців в розділі "Xудожнє різблення по дереву, випилювання" випускників нашої школи Олексія Кирпу і Вадима Канащука, а також теперішнього дев'ятикласника Павла Васільєва. Вітаємо вихованців гуртка "Умілі руки" та його багаторічного керівника Сергія Федоровича Чуприну. Бажаємо нових перемог!

Переглядів: 385 | Додав: Yulia | Дата: 16.09.2010

    Наші малюки завжди дуже старанно і з задоволенням вивчають правила безпеки на дорозі. Вони вчать віршики, розгадують загадки, малюють різні ситуації, що можуть трапитися з пішоходом на дорозі. А учні 3А класу полюбляють з віконечка свого класу спостерігати, як учні нашої та сусідньої школи переходять вулицю, а потім розбирають помилки, яких припустилися маленькі, а інколи і дорослі пішоходи.
     Тому під час виконання творчої роботи "Знай і виконуй правила дорожнього руху!" їм не бракувало ані сюжетів, ані фантазії. Керувала роботою вихователь Олена Вікторівна Мартиненко.
Переглядів: 723 | Додав: Yulia | Дата: 15.09.2010

     13 вересня дитячою шкільною організацією "Сокіл-Кірін" спільно з краєзнавчим відділом Обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Чижевського було проведено зустріч з автором путівника по місту Кіровограду "Перлина степу". Відомий краєзнавець Галина Олександрівна Суховещенко запросила десятикласників (кл. кер. Н. В. Мінченко, вих. О. В. Яковлєва) на презентацію фото-буклету про унікальні пам’ятки нашого міста. Вона розповіла маловідомі факти про історію будинків, вулиць та запросила до віртуальної екскурсії Єлисаветградом. Лекція стала особливо корисною для тих, хто цікавиться питаннями краєзнавства, оскільки стала поштовхом до більш детального вивчення історії та культури нашого краю.
Переглядів: 329 | Додав: Yulia | Дата: 14.09.2010

« 1 2 ... 288 289 290 291 292 ... 304 305 »
Пошук

Календар
«  Квітень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2020
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz