Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Понеділок, 27.09.2021, 18:16

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
  
  
  
   Подорож, яку 28 травня здійснили кадети ІІІ взводу з наставниками – вихователем Н. Т. Кобець та педагогом-організатором С. М. Іващенко, була недалекою: вони побували у Свято-Успенському храмі. Відвідини було організовано з метою ознайомлення учнів із православними традиціями та культурою. Цікаву екскурсію будівлею та територією храму провів ключар храму протоієрей Сергій Новак. Дякуємо о. Сергію за гостинність, сприяння моральному вихованню та гармонійному розвитку майбутніх захисників держави!
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Дата: 15.06.2021

  
  
   Свій випуск з початкової школи учні 4В клас з керівником О. В. Артеменко та батьками відсвяткував 07 червня екскурсією до «Зерноленду». Просвітницько-розважальний комплекс «Зерноленд» розташований на околиці села Івківці Чигиринського району Черкаської області і надає гостям можливість власноруч долучитись до всіх етапів народження хліба. Під час екскурсії до столітнього млина учні почули розповідь старого мельника, відвідали етнографічний музей та кузню, піднялися на магічну Семидубову гору, де, за легендою, похований Богдан Хмельницький.
  
  
   З цікавістю діти долучилися до майстер-класів зі старовинних ремесел: виготовлення паперу з кропиви, ліплення посуду з глини за допомогою гончарного кола, створення ляльки-мотанки. За допомогою жорен та ручних млинків четвертокласники власноруч намолоти жменьку борошна, а потім побачили, як випікають «жайворонки». А ще розважилися стрільбою з лука, випробували свою вправність в ходінні на ходулях та літніх лижах. Кожен знайшов заняття за інтересами!
  
... Читати далі »
Переглядів: 22 | Додав: Yulia | Дата: 14.06.2021

  
  
   Поєднати приємне з корисним вирішили учні 6В класу з класним керівником Т. Г. Пугач, які 05 червня завітали до Кривого Рогу та відвідали дивовижні місця. У інтерактивному музеї цікавою науки «Знаніум» шестикласники здійснили цікаву подорож до Країни знань, оглянули, помацали та випробували експонати, що дозволяють пізнати наукові закономірності: мікроскопи, рухому модель сонячної системи, винаходи Тесла та Ньютона, мости Да Вінчі, стілець йога, об’єкти для створення оптичних ілюзій тощо. Все побачене сприяло виникненню позитивних емоцій, зацікавлювало до навчання та переконувало, що наука – це круто!
  
  
   У ковальській майстерні «Артіні» учні занурилися в світ найдавнішого з ремесел, який оповитий стародавніми таємницями і легендами. Шестикласники оглянули виставкові зали з оригінальними художніми кованими речами та музей старовинної ковальні,не тільки спостерігали, як «звичайна залізяка» в умілих руках майстра перетворюється на витвір мистецтва, а й спробували себе в ролі коваля.
   Неподалік міста діти відвідали ранчо «Софія» з кінно-прогулянковим комплексом та мінізоопарком. Справжнім задоволенням була можливість проїхатися верхи, поспілкуватися зі шляхетними тваринами, пригостити їх… Діти вже мріють знов туди повернутись за враженнями та емоціями!
  
... Читати далі »
Переглядів: 22 | Додав: Yulia | Дата: 11.06.2021

  
  
  
   Завершення навчального року та початок літніх канікул учні 5А класу з керівником Н. В. Семеновою відзначили поїздкою на сироварню «Лісова коза» у с. Підлісне, що відбулася 31 травня. Під час екскурсії діти дізналися про історію найбільшого в Україні племінного господарства з розведення альпійських кіз, познайомилися з особливостями утримання тварин цієї породи, чиє молоко є найкращим для виготовлення сирів. У контактному зоопарку діти не тільки поспілкуватися з альпійськими кізочками, а й погодували їх спеціально приготованими порціями корму. Це була найцікавіша розвага для дітей!
  
  
   Екскурсанти дізналися про цілющі властивості натурального козиного молока, зазирнули у погрібок та фірмовий магазин «Сирна лавка», продегустували молоко і фермерські сири, бавилися на ігрових майданчиках та разом малювали. У селфі-зоні було зроблено чимало незабутніх світлин на згадку про відвідини господарства «Лісова Коза». І діти, і дорослі отримали масу яскравих емоцій під впливом «кізотерапії»!
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Дата: 10.06.2021

  
  
  
   30 травня учні 3Б класу з педагогами і батьками відвідали один з найкращих, знаний і в Європі зоопарк – той, що розташований в Миколаєві. Окрім вольєрів з тваринами він має на своїй території акваріум, тераріум та, навіть, сад метеликів. Своєрідним символом зоопарку є скульптура «Мауглі і Багіра» роботи Інни Макушин.
  
  
  
   Чудова природа, мальовниче озеро, зустріч із фауною зі всього світу зачарували дітей. Колекція тварин Миколаївського зоопарку численна і різноманітна. Діти побачили представників хижаків, парно- та непарнокопитних, приматів, хоботних… Серед класу птахів, що мешкають в зоопарку, є хижі, водоплавні і інші види: грифи, стерв'ятники, сови, страуси, фламінго, дрохви тощо.
  
  
   Територія зоопарку є ботанічним садом, в якому висаджені сотні різноманітних видів дерев і чагарників, а також численні квіти. Діти із задоволенням милувалися рослинністю південної України. Парк також прикрашений численними скульптурами, у яких діти захоплено впізнали персонажів улюбленої книжки (а для когось – мультика) про Мауглі.
   Задоволенню та емоціям не було меж, адже спілкування з тваринним світом не лишило байдужим нікого. Це була нетривала, але надзвичайно захоплива подорож!
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 24 | Додав: Yulia | Дата: 09.06.2021

  
  
   12 квітня Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді підбив підсумки ІІ туру конкурсу краєзнавчо-дослідницьких робіт у рамках Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». За роботу з напряму «Українська революція - доба національного державотворення» було відзначено молодшого сержанта VI взводу Карину Дубову. Під керівництвом С. В. Гейка Карина виконала дослідження вихованка гуртка «Історичне краєзнавство» «Українська національна революція 1917-1921 рр. у історично-архітектурних пам’ятках міста Кропивницький» та нагороджена дипломом за ІІІ місце. Ця робота на обласному етапі акції посіла І місце (наказ департаменту освіти і науки Кіровоградської ОДА від 23.02.2021).
   23-25 квітня у он-лайн форматі на платформі додатку GoogleMeet тривала Всеукраїнська історико-краєзнавча конференція «Українська революція: уроки та перспективи», м. Запоріжжя. Конференція підсумовувала три роки Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Старший ліцеїст VI взводу Карина Засіменко підготувала до неї доповідь «Підтримка бійців АТО засобами поштового та телефонного зв’язку під час їх перебування у зоні бойових дій», тези якої увійшли до збірки матеріалів конференції. Ліцеїстку нагороджено дипломом Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді та департаменту освіти і науки Запорізької ОДА.
  
  
   28 квітня Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді провів ІХ конференцію переможців заочних краєзнавчих експедицій «Моя Батьківщина – Україна», «Край, в якому я живу», «Українська революція: 100 років надії і боротьби». Учасники проводили краєзнавчо-пошукову та науково-дослідницьку роботу, працюючи у музеях, бібліотеках та архівах, беручи участь у польових краєзнавчих експедиціях, вивчали факти, події, їх наслідки та здобутки.
   В рамках акції відбулося нагородження переможців заочних конкурсів 2020-го року. В секції «Моя батьківщина - Україні» призером стала Карина Дубова. У секції «Край, в якому я живу» Карина Засіменко презентувала екскурсію шкільним музеєм Бойової слави та була відзначена дипломом КОЦТКЕУМ.
  
   07 червня у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відбулося засіданні історико-краєзнавчого дискусійного клубу «Кліо». На порядку денному була зустріч з кандидатом історичних наук, співробітником Державного архіву Кіровоградської області Вадимом Колєчкіним та автором історико-краєзначого нарису «Часи тривог і сподівань. Єлисаветградщина в епоху Української революції (1917–1922)» Сергієм Гейком. Сергій Володимирович розповів про власні краєзнавчі розвідки дослідження з історіографії.
   Вітаємо ліцеїсток та їх наукового керівника Сергія Володимировича Гейка, бажаємо подальших успішних пошуків і результативних досліджень з історії нашого краю!
... Читати далі »
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 08.06.2021

 
 
  
   01 червня було оприлюднено підсумки обласного відбіркового етапу Всеукраїнського відкритого фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси». Захід проходив на базі обласних центрів дитячої та юнацької творчості та науково-технічної творчості учнівської молоді в дистанційному форматі. Конкурсна програма відбувалася у 9 номінаціях.
   Радо вітаємо з перемогою зразковий художній колектив хореографічний ансамбль «Алегро», керівники Ю. В. та Н. В. Мілентії:
   - І місце в номінації «Народна хореографія», ІІІ вікова категорія з композицією «Попурі танців народів Балкан»;
   - Гран-прі в номінації «Народна хореографія», ІІ вікова категорія з «Танцем угорських ромів».
   У пісенній номінації перемогу здобув колектив студія вокального мистецтва «Антарес» ЦДЮТ, одним з солістів якої є учень ліцею «Сокіл» Денис Каплунов. Учасниками обласного етапу в номінації «фотомистецтво, відеомистецтво» були вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» ліцеїсти VI взводу Карина Засіменко, Карина Дубова, Євгеній Заріцький. Вітаємо учнівську активність, бажаємо творчої самореалізації та подальших перемог!
  
  
 
   05 червня ЗХА «Алегро» здійснив давно омріяну поїздку до м. Хмельницького, де у змаганні з 33-а танцювальними колективами з чотирьох областей України виборов право участі у фінальному турі VI Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народної хореографії імені Павла Вірського. На сцені Хмельницького обласного музично-драматичного театру імені Старицького за присутності високоповажного журі на чолі з головою Національної хореографічної спілки України, народного артиста України, Героя України М. М. Вантуха відбулася прем’єра «Македонського танцю», який колектив тепер представить на фіналі в Києві. Наші вітання балетмейстеру-постановнику Юрію Васильовичу Мілентію, Наталії Володимирівні Мілентій, усій алегрівській родині!
... Читати далі »
Переглядів: 14 | Додав: Yulia | Дата: 07.06.2021

  
  
   З 31 травня управління освіти МРК разом з Кіровоградською обласною асоціацією футболу та обласною організацією фізкультурно-спортивного товариства «Спартак» проводили заходи за програмою Всеукраїнського соціального проєкту «Відкриті уроки футболу» («Open Fun Football Schools») з метою через свято футболу об’єднати дітей, прищепити корисні звички, дати можливість реалізувати себе в спорті; сприяти соціальній інтеграції та захисту дітей в Україні. До фестивалю OFFS долучилися 96 учнів початкових класів з 12 шкіл.
  
  
   У проєкті брала участь команда з восьми учнів 3В та 4Б класів ліцею «Сокіл» на чолі з учителем фізкультури О. М. Кравченком. Діти з великим задоволенням взяли участь у різноманітних конкурсах з елементами футболу, які провели волонтери фестивалю, та поспілкувалися із працівниками поліції. Під час ігор і вікторин патрульні нагадали дітям, яким має бути сумлінний пішохід і велосипедист, подарували книжки, де доступно описані правила безпечної поведінки на вулиці та у побуті. Школярики побували за кермом службового автомобіля та уявили себе поліцейськими.
  
  
   Єгор Умрихін, Даниїл Парамзін, Олег Алєксєєв, Артем Старухін, Олександр Заєць, 3В, Софія Тимців, Поліна Спатар, 4Б отримали дипломи учасника та футболки з логотипом, а Юрій Гарькавий, 3В – індивідуальну нагороду за ІІ місце за кількістю перемог в серії ігор змішаних команд. Дякуємо організаторам, волонтерам та інспекторам відділу зв'язків з громадськістю А. Є. Левандовському, Г. В. Ніколаєвій, В. В. Грінченко за чудове спортивне свято!
«Відкриті уроки футболу» – яскраво розмічене поле!
«Відкриті уроки футболу» – це радість забитого голу!
Футбол нас покликав сміятись, дружити, у злагоді жити і місто любити!
... Читати далі »
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 04.06.2021

  

  
   У перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. На центральній площі міста працівники національної поліції області, ДСНС та Національної гвардії України облаштували виставки, на яких представили техніку та оснащення вибухотехніків, кінологів, рятувальників, патрульних тощо. Зацікавили дітей й вікторини, конкурси, веселі старти, показові виступи кропивницьких поліцейських, які продемонстрували маленьким глядачам навички самозахисту.
   У приміщенні міської ради відбулися урочистості з нагоди вшанування лауреатів міської премії «Дитина року». Учасником зібрання був чемпіон і рекордсмен України з пауерліфтингу ліцеїст VI взводу Данило Волосянко. З нагоди Дня захисту дітей він отримав заохочення міської ради та премію на придбання нового екіпірування та належної підготовки до наступних змагань. Вітаємо!
  
  
   У святковий день не лишилися поза увагою своїх шефів і наші «соколята». Спеціалісти регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області поспілкувалися з учнями 1-2-х класів та молодшими вихованцями ЗХА «Алегро» та нагадали їм, що заборонено робити поблизу автодороги та на ній, яких правил необхідно дотримуватись, керуючи велосипедом, як реагувати на тривожні сигнали спецтранспорту, чому необхідно користуватися ременями безпеки тощо. На завершення дітей чекало святкове пригощання. Дякуємо правоохоронцям в особі спеціаліста сектору персоналу та зв'язків з громадськістю Сергія Воскобойника за гостинці та привітання!
  
  
  
   Педагоги ЦПВ «Оріон» до Дня захисту дітей організували святковий квест «Веселкова країна розваг». На станціях Драйвова, Вокальна, Танцювальна, Спортивна, Образотворча, Чарівний світ природи та Відгадай мультфільм діти створили малюнки і виготовили сувеніри, набули нових знань і отримали задоволення від рухової активності. Дякуємо за творчий підхід керівникам гуртків В. М. Захаревич, Т. Г. Пугач, Н. В. Мілентій, Є. П. Горенку, Л. О. Пустільніковій, С. М. Іващенко, О. Л. Балинській, усім небайдужим, хто дбає, аби наші діти згадували щасливе дитинство!
... Читати далі »
Переглядів: 22 | Додав: Yulia | Дата: 03.06.2021   Нелегкий, але точно незабутній 2020-2021 навчальний рік згадують учні 4Б класу, керівник Наталія Леонідівна Кашпуренко та 5А класу, керівник Наталія Вікторівна Семенова. Цікавого літнього відпочинку!
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 02.06.2021

« 1 2 3 4 ... 325 326 »
Пошук

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2021
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz