Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 27.01.2022, 01:08

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу


Зараз на сайті
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Друзі сайту

Безкоштовний для навчальних закладів антивірус в межах співпраці Zillya! з МОН України по програмі «Захистимо майбутнє»

Головна » Архів матеріалів
  
  
  
   Щорічно у жовтні проходить Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Мета цьогорічних заходів, що проводилися під гаслом «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», - сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до вивчення рідного краю, виховання в них поваги та шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини.
   В шкільній бібліотеці на учнів чекала книжкова виставка «Немає кращої землі, ніж та, що зветься рідним краєм», матеріали якої спонукають до краєзнавства, виховують повагу до народних традицій та звичаїв, любов до природи, дбайливе ставлення до рідної землі.
   07 жовтня до шкільної книгозбірні завітали учні 2В класу з класним керівником Н. О. Петровою. Діти дізналися, хто такі бібліотекар і читач, познайомилися з правилами користування бібліотекою та поводження з книгою – відбулася посвята в читачі. Разом з бібліотекарем Т. О. Куженко другокласники здійснили літературну подорож «Казками та легендами повито рідний край».
   11 жовтня для учнів 4-5-х класів було проведено слайд-репортаж «Заповідні місця Кіровоградщини». Учні відкрили для себе дивовижні архітектурні пам’ятки, визначні історичні місця рідного міста, дізналися багато цікавої інформації про його видатних мешканців.
   Також під час місячника було оголошено акцію «Подаруй бібліотеці книгу»
... Читати далі »
Переглядів: 31 | Додав: Yulia | Дата: 15.10.2021

Переглянути фотоальбом
   Ліцеїсти кадетського підрозділу «Сокіл» брали участь у святкових урочистостях, що відбулися на площі Богдана Хмельницького. Там представники міської та обласної влади, волонтери, військові, представники силових структур вітали військовослужбовців, нагороджених почесними грамотами та відзнаками.
   Фіналом офіційної частини стало складання присяги на вірність Україні ліцеїстами VIІ взводу кадетського підрозділу «Сокіл» та вихованцями Центральноукраїнського ліцею-інтернату спортивного профілю Кіровоградської облради. Право зачитати урочисту клятву отримав Ярославу Яровому. Учні присяглися завжди високо нести почесне звання військового ліцеїста, продовжувати та примножувати славні традиції українського війська, ніде і ніколи не зганьбити честь рідного ліцею.
   Урочистою ходою учасники церемонії рушили до Козачого острова, де охочі долучилися до програми фестивалю «Радiсть в камуфляжi».
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Дата: 14.10.2021

   13 жовтня ліцеїсти VI та VII взводів, кадети IV та новобранці інших взводів перед обличчям товаришів, наставників та своїх батьків склали кадетську присягу.
   Дякуємо за участь в урочистій церемонії нацгвардійцям командиру відділення інструкторів стрілецького батальйону (з КЕОП та ОГП) військової частини 3011 старшому лейтенанту А. О. Коваленку, головному сержанту А. М. Рижонку, батькові кадета Андрія Рижонка, що також складав цього дня присягу; командиру та інструктору терзагону УДА у Кіровоградській області І. Б. Козубу та Д. Мірошніку, священику ПЦУ П. Д. Гафичу.
   Бажаємо учням суворо дотримуватися присяги, бути вірними батьківщині, старанно вчитися, з честю і гідністю нести звання кадета.
Переглянути фотоальбом
Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Дата: 13.10.2021

  
 
  
   12 жовтня старшокласники брали участь у всеукраїнському онлайн-уроці з профорієнтації «Як визначити професію своєї мрії». Під час заходу ліцеїсти «Соколу» та учні інших шкіл, що вивчають предмет «Захист України» на базі нашого закладу отримали поради від відомих українців: шеф-кухаря Євгена Клопотенка, олімпійського чемпіона Жана Беленюка, чемпіонки світу з паракарате Уляни Пчолкіної, кар'єрного радника Ганни Резніченко.
   Для такої ж аудиторії 16 вересня у рамках співпраці та партнерства з втілення освітнього проєкту «Твій шлях» відбулася зустріч учнів зі старшим інспектором з особливих доручень сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських старшим лейтенантом Миколою Васильовичем Пономаренком. Метою цього проєкту є передача професійних знань від спеціалістів державних служб учням закладів освіти міста.
  
  
   У рамках Угоди про співпрацю між КЗ «Ліцей «Сокіл» та військовою частиною 3011 Національної гвардії України профорієнтаційну роботу з кадетами та ліцеїстами проводять військовослужбовці стрілецького батальйону. Під час зустрічі, що відбулася 05 жовтня, гвардійці розповіли учням про переваги служби у лавах Національної гвардії України, демонстрували екіпірування та спецзасоби, навчали військово-технічних навичок тощо.
 
 
   Живим словом та власним прикладом агітують учнів школи щодо вибору професії, пов’язаної із службою державі, наші випускники. Нещодавно з візитом до своїх вчителів та наступників-кадетів навідалися колишні однокласники, а тепер професійні прикордонники Артем Таран та Денис Дуденко. Цікавим було спілкування вихованців IV взводу з курсантом Інституту спеціального зв'язку та захисту інформації КПІ ім. І. Сікорського Владиславом Воропєм. Кадетський підрозділ «Сокіл» пишається своїми випускниками, бажає їм цілковитої фахової реалізації та дякує за допомогу в професійному спрямуванні вихованців.
... Читати далі »
Переглядів: 61 | Додав: Yulia | Дата: 12.10.2021

  
  
  
   23 вересня у кадетському підрозділі «Сокіл» відбувся захід за програмою національного уроку «Бабин Яр – 80 років пам'яті: забуттю не підлягає». Метою уроку пам’яті є формування в майбутніх громадян стійкого негативного ставлення до фактів дискримінації, зневаги до людської гідності та зазіхань на право на життя. Модератором заходу виступив заступник директора школи з ВПВ В. В. Андрійченко.
   Розкрили сутність трагедії Голокосту та висвітлили тему розстрілів у Бабиному Яру запрошені Валерієм Володимировичем спеціалісти: доцент кафедри історії України ЦДПУ імені В. Винниченка І. А. Вівсяна, очільник ГО «Університет третього віку «Натхнення» Ф. І. Позднякова, літератор Р. Р. Любарський, педагоги СЮТ - керівники гуртків національно-патріотичного спрямування С. В. Гейко та П. Г. Чорний. Дякуємо колегам за спонукання учнів до вивчення історії та критичного аналізу джерел.
  
  
   11 жовтня у ліцеї «Сокіл» відбувся ексклюзивний національно-патріотичний захід «Митці — захисникам Вітчизни». Під час зустрічі кадети почули виступ літератора Романа Любарського про символіку та історію відзначення Дня захисників і захисниць України, що поєднав свято Покрови Пресвятої Богородиці та День українського козацтва, авторські вірші, в яких оспівуються сила і шляхетність, патріотизм і мужність воїнів, стверджується віра у перемогу. Добірка козацьких дум, пісень і балад у виконанні завідувача відділом військово-патріотичного виховання СЮТ поета Павла Чорного викликала емоційне піднесення у кадетів, які відчувають себе продовжувачами традицій українського козацтва.
  
 
   З не меншою увагою слухали учні розповідь керівника гуртка «Історичне краєзнавство» Сергія Гейка про окремі зразки української військової техніки, яку він супроводжував демонстрацією моделей, створених вихованцями гуртка «Історико-технічне стендове моделювання» СЮТ.
   А найбільшу цікавість виявили ліцеїсти до старовинної зброї, яку продемонстрував колекціонер, історик, краєзнавець, заступник голови ГО «Народна асамблея розвитку основ демократії (НАРОД)» Олександр Маринкевич. Хлопці із захватом скористалися дозволом потримати у руках пістоль, шаблю і меч, яким від трьохсот до трьох тисяч років. Дякуємо партнерам за співпрацю з виховання майбутніх захисників держави!
... Читати далі »
Переглядів: 20 | Додав: Yulia | Дата: 11.10.2021

  
  
  
   08 жовтня на спортивній базі ліцею «Сокіл» за ініціативи голови ЦОТП «Цитадель» віце-президента федерації військово-спортивного хортингу України О. В. Ковальчука та підтримки управління молоді та спорту КМР відбувся відкритий кубок Кропивницького з військово-прикладних дисциплін серед учнів закладів освіти та військово-спортивних клубів міста. До змагань долучилися ліцей «Науковий», НВО №16, НВК №26, СЮТ, дитячо-юнацькі клуби «Промінь» та «Чайка», ЦДЮТ «Центр – Юність», Центральноукраїнський інститут розвитку людини «Україна», Кіровоградський медичний фаховий коледж ім. Є.Й.Мухіна. Кадетський підрозділ «Сокіл» був представлений командою VII взводу, що майже повністю складалася з «новобранців».
   До випробувань спортсменів увійшли марш-кидок на 1000 м, комплексна силова вправа, вогнева підготовка, основи першої долікарської допомоги. За підсумками змагань команда «Сокіл» з лідером Дмитром Рачкованом виборола ІІ місце. Вітаємо наших ліцеїстів та володарів кубку – учнів 26-ї школи!
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 23 | Додав: Yulia | Дата: 08.10.2021

 
 
 
   28 вересня гoлoвна книгoзбірня області запрoсила містян і гoстей oбласнoгo центру на дивoвижну виставку актуальнoгo мистецтва «Мелoдії душі». На ній представлені майже сім десятків твoрів слoвацьких худoжників і скульптoрів. Свідками цієї непересічної для нашoгo міста події, що відбулася за присутності Надзвичайного і Пoвнoважного Пoсла Слoвацькoї Республіки в Україні Марека Шафіна, були ліцеїсти VII взводу з педагогами М. В. Трубіною та В. В. Андрійченком.
   У супроводі заввідділом мистецтв ОУНБ ім. Д. І. Чижевського С. А. Ушакової учні познайомилися з творами митців грoмадського oб’єднання «Аrtem», створеного заради підтримки і пoпуляризації слoвацькoгo oбразoтвoрчoгo мистецтва та слoвацькoї культури за кoрдoнoм. Їм притаманні свoбoда думки, oригінальність твoрчoгo мислення, рoзмаїття фарб, технічних прийoмів і багатствo тем. Митці вказують на вади сучаснoгo суспільства, на маніпуляцію свідoмістю людей, зoсереджують увагу на так званих незручних темах та сoціальні табу.
  
  
  
   07 жовтня у Кропивницькому відбулося гучне свято талантів – обласна дитяча філармонія відзначала своє 30-ліття. З часу створення незалежної держави несе вона просвітницьку місію виховання з дитини не лише творчої особистість, а глядача, який вміє чути музику, розуміє малюнок танцю, є культурною людиною.
  
  
  
   Привітати дитячу філармонію та її керівника Ірину Анатоліївну Полонську прийшли танцюристи ЗХА «Алегро» з педагогами ЦПВ «Оріон» Н. В. Мілентій та О. Л. Балинською та представниками батьківського комітету. З нагоди свята «іменинники» подарували своїм гостям виступ артистів театру музики, пісні і танцю обласної філармонії «Зоряни», солісткою якого працює випускниця «Алегро» Єлизавета Мілентій, а алегрівців було відзначено подякою за активну участь у заходах мистецького проєкту «Діти для дітей» та вагомий внесок у пропаганду українського національного мистецтва. Дякуємо за багаторічну співпрацю! З ювілеєм!
... Читати далі »
Переглядів: 18 | Додав: Yulia | Дата: 07.10.2021

  
  
  
   Безліч позитивних емоцій, чудовий настрій, задоволення від спілкування з тваринами та насолода від проведеного разом часу – такі наслідки чарівної подорожі до Черкаського зоопарку, яку учні 4Б з керівниками класу Н. Г. Геращенко і В. М. Кириченко та батьками здійснили 25 вересня.
   Черкаський зоопарк є одним з кращих в країні, на його території росте велика кількість зелених насаджень, утримується понад 200 видів тварин, включаючи птахів, плазунів, рептилій… Є також «дитяче подвір’я», де учні могли ближче познайомитися з домашніми тваринами.
   Влітку поблизу зоопарку відкрився «ДиноПарк» - локація з майже 20-а роботизованими фігурами динозаврів, фотозонами та стилізованими пісочницями з археологічними кістками. Діти радо познайомилися з усіма цікавинками!
  
  
  
... Читати далі »
Переглядів: 19 | Додав: Yulia | Дата: 06.10.2021

  
  
  
   До Дня міста у Кіровоградському обласному краєзнавчому музеї відкрилася фотовиставка «Місто у просторі і часі: Єлисаветград – Зінов'євськ – Кірово – Кіровоград – Кропивницький». Мета виставки – дати можливість відвідувачам музею зазирнути у минуле міста, його вигляд, детально роздивитися особливості старовинних споруд, згадати людей, чиїми зусиллями місто змінювало своє обличчя протягом майже трьох століть, росло та розвивалося. На запрошення працівників музею першими на виставці побували ліцеїсти VIІ взводу із заступником директора школи з ВПВ В. В. Андрійченком.
   Учні оглянули фотоматеріали з основного та науково-допоміжного фондів музею та познайомилися з історичними нарисами краєзнавців Володимира Поліщука, завідувача відділу історії Валентини Пархомчук, старшого наукового співробітника відділу історії Алли Забабуриної, які наголосили, що місто – це динамічна структура, яка безперервно змінюється в просторі і часі, а саме Кіровоградський обласний краєзнавчий музей зберігає і популяризує його історію. Дякуємо краєзнавцям за запрошення та можливість задовольнити цікавість учнів до минулого та сьогодення рідного міста.
 
 
 
   28 вересня учні 7А класу з педагогами О. М. Колос та А. В. Гуровою відвідали Кіровоградський обласний краєзнавчий музей та оглянули експозицію, представлену у відділі природи. Діти поглянули на Кіровоградщину як туристично-привабливий регіон України з багатим історичним минулим, різноманітними неповторними ландшафтами та дивовижними природними скарбами. Подорож була цікавою та захопливою, діти отримали задоволення та приємні враження, за що вдячні науковцям краєзнавчого музею.
  
  
   04 жовтня світова спільнота відзначає Міжнародний день захисту тварин. З цієї нагоди у відділі природи краєзнавчого музею започатковано музейні уроки, на один з яких завітали учні 6В класу з керівником О. М. Стрижак та психологом А. В. Гуровою. Учні послухали розповідь старшого наукового співробітника відділу природи Світлани Володимирівни Саванчук про представників фауни нашого краю, особливості їхньої поведінки та комунікації. Учнів захопила розповідь екскурсовода, а піднесений настрій підтримала прогулянка центральними вулицями міста, яка збадьорила дітей та дала можливість помилуватись осінніми пейзажами.
... Читати далі »
Переглядів: 16 | Додав: Yulia | Дата: 05.10.2021

  
  
   13-24 вересня учні початкових класів брали участь у оголошеній Національним банком України Всеукраїнській благодійній акції із збору монет в 25 копійок, що вийшли з обігу. Усього під час акції «Монетки дітям» було зібрано 605 грн., а найбільший внесок у 322 грн. зробили учні 4Б класу, класний керівник Н. Г. Геращенко.
   До четвертокласників завітали представники Ощадбанку та як заохочення для подальших добрих дій вручили набори двостороннього кольорового паперу для поробок.
   Усі зібрані гроші спрямовані на рахунок фонду «Таблеточки», відкритий для лікування онкохворих дітей. Дякуємо всім, хто приєднався до доброї справи!
  
  
Переглядів: 12 | Додав: Yulia | Дата: 04.10.2021

« 1 2 3 4 ... 328 329 »
Пошук

Календар
«  Січень 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Випадкове фото

Архів записів

Статистика


Copyright MyCorp © 2022
Адреса: 25005, м. Кропивницький, вул. Короленка, 46
Телефони: (0522) 34-52-52; 34-52-53; 34-52-40; 34-52-51
E-mail: nvo_sokil@ukr.net
Створити безкоштовний сайт на uCoz