Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Суббота, 26.11.2022, 12:05

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Февраль » 9 » 7 лютого – Міжнародний день безпечного Інтернету
7 лютого – Міжнародний день безпечного Інтернету

Щорічно у другий день другого тижня другого місяця у світі відзначається День безпечного Інтернету. Цього року він проходив під гаслом «Будь зміною: об’єднаймося для кращого Інтернету». Учні 5-6-х класів засвоїли віршовані поради та опановували правила безпеки в Інтернеті, виконуючи завдання он-лайнової гри «Джунглі Інтернету» («Wild Web Woods»). Вона була розроблена за замовлення Ради Європи в рамках програми «Будуємо Європу для дітей і разом з дітьми» та покликана в цікавій формі навчити дітей правилам безпеки в Інтернеті. Мета гри - потрапити до Електронного міста, де панують мир і свобода, а шлях до нього пролягав через Интернет-ліс, де на гравців чекали пригоди і підстерігали небезпеки. Долаючи пастки і перешкоди, учні водночас засвоювали положення Конвенції Ради Європи про захист дітей та вчилися розпізнавати ситуації щодо порушення прав дітей.

Найбільш вправними у подорожі до Електронного міста виявилися Влад Камборянц, Михайло Шафран, Денис Каплунов, 5А, Олександр Куцин, Віталій Гавриленко, Роман Добровольський, 5Б, Діана Гавенко, Карина Горбачова, Софія Карпенко, Дмитро Гросул, 5В, Ілля Троян, Іван Скібінський, Владислав Мазуренко, Євгеній Орлов, 6Б, Руслан Кравченко, 6В.

Також потрапили до «Золотого залу слави» восьмикласники Станіслав Левченко, Андрій Чхеідзе, Едуард Мирза, Сергій Рихнюк, Анастасія Шевченко, Анастасія Цап, які успішно здолали всю дистанцію он-лайнового квесту. Бажаємо учням, аби Інтернет, який є важливою та невід’ємної частиною їх життя, був безпечним і позитивним простором їхнього розвитку та реалізації прав і можливостей.
Переглядів: 469 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Февраль 2017  »