Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Четвер, 16.09.2021, 17:15

Головна » 2015 » Грудень » 4 » 6 грудня - День Збройних сил України
6 грудня - День Збройних сил України

4 грудня у школі-інтернаті, ліцеї «Сокіл» відбулися урочистості для кадетів і ліцеїстів І-V взводів та вихованців передкадетського класу з нагоди Дня Збройних сил України. Про традиції та сьогодення українського війська учасникам зібрання нагадали керівник з військової підготовки Д. М. Захаревич та директор закладу С. Д. Сторчаус. Незважаючи на досить невелику офіційну історію, справжній вік Української армії сягає кількох століть, а її бойові традиції формувалися у важких кривавих битвах і конфліктах від Київської Русі до Великої Вітчизняної війни. І сьогодні солдати і офіцери Збройних сил України продовжують боронити рідну землю.

Згідно з Положенням про кадетські класи та з нагоди святкування Дня Збройних сил України наказом директора школи від 04.12.2015 р. № 378 кращим кадетам І-ІV взводів було присвоєно чергове кадетське звання «Старший кадет». Вітаємо Артема Тарана, Валентина Стебліна, Олександра Федорова, 10 клас, Дмитра Кохана, Івана Буряченка, 9Б, Владислава Жабка, Дмитра Авксентьєва, Олега Бондарева, Ярослава Грицачука, Олега Притиковського, 8Б, Станіслава Левченка, Валентина Бернікова, 7Б. кадетам

Адміністрація закладу та керівники кадетського напрямку освіти подякували батькам та опікунам учнів за успіхи і досягнення дітей, відповідальність та співпрацю. Щира подяка була висловлена родинам Станіслава Половенка, Даниїла Чумаченка, Дмитра Пивоварчука, Максима Клішова, Ростислава Куртанича, 6Б, Станіслава Левченка, Валентина Бернікова, 7Б, Владислава Жабка, Романа Юрченка, Володимира Грицієнка, 8Б, Івана Буряченка, Дмитра Кохана, Дмитра Ярошенка, Максима Мінченка, 9Б, Дениса Дуденка, Єгора Доценка, Владислава Корнійчука, Євгена Привалова, Альбертуса Синяєва, Анатолія Коцура, 10 клас.
   Адміністрація та учнівське самоврядування відзначили учнів, кращих з навчання, бойової підготовки, спортивних досягнень. Вітаємо Ростислава Куртанича, Олександра Коваленка, Іллю Сипченка, 6Б, Олексія Донця, Андрія Чхеідзе, Віталія Кривохижу, 7Б, Михайла Саленка, Романа Юрченка, 8Б, Вадима Заболотного, 9Б, Юлію Мельник, Максима Брайченка, 10 клас.

Зі святом Збройних сил України, яке є даниною пам’яті тисячам воїнів, що загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України, присутніх вітали вокальний ансамбль 2А класу та учень четвертокласник Денис Каплунов. Глядачі побачили показовий виступ неодноразових призерів та переможців регіональних та всеукраїнських змагань з кіокушинкай карате Олександра Нікалаєнка, Дмитра Пивоварчука, Олександра Коваленка, 6Б.

Нехай спокійно відчувають себе під надійним захистом військових наші сім’ї, весь український народ. Хай буде мир на Україні!
Переглядів: 474 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2015  »