Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Воскресенье, 29.01.2023, 11:50

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2018 » Январь » 5 » Новорічна вечірка в середній ланці
Новорічна вечірка в середній ланці

27 грудня для учнів 5-7-х класів відбулася розважально-ігрова програма з танцювальними батлами, яскравими виступами вокального ансамблю «Мрія», іграми та театралізованим дійством «Новорічна казка», яке відкрили ведучі Жасмін Якубовська та Андрій Семенов. З головними персонажами - Дідом Морозом (Михайло Саленко), Снігуронькою (Валерія Бровко) та веселою Бабою Ягою (Оксана Нєлєпа) діти мали змогу зрозуміти, що без Зла не можна розпізнати Добро, і кожна людина завжди може змінити свою поведінку та стати кращою, як на власному прикладі показала Бабуся Ягуся.

Учні 5Б класу вітали ровесників запальним костюмованим таночком «Веселі Буратино», соліст Станіслав Гуйван; учні 7В представили загалу власне інсценювання «Вечори на хуторі біля Диканьки». Педагог-хореограф В. М. Захаревич, запальна Бабуся Ягуся - Оксана Нєлєпа та випускниця ЗХА «Алегро» Єлизавета Мілентій очолили гурти учасників веселого танцювального батлу.

Т. В. Гаврилова запросила учасників святкування на танцювально-анімаційну руханку, а педагог-організатор І. Л. Суховенко провела рухливі ігри «Лижі», «Попелюшка». Завершилась розважально-ігрова програма новорічною дискотекою.

Переглядів: 334 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Январь 2018  »