Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 17:19

Головна » 2016 » Грудень » 6 » Кадетські урочистості
Кадетські урочистості

6 грудня у святково прикрашеній національною символікою актовій залі зібралися кадети, їх наставники та батьки, гості закладу, аби урочисто відзначити День Збройних сил України. Під звуки Зустрічного стрілецького маршу до зали було винесено прапори України та кадетського підрозділу, встановлено почесну варту, і ведучі ліцеїсти Максим Брайченко та Христина Кім оголосили мету зібрання - віддати належну шану армії України.

Перед присутніми виступили директор школи-інтернату, ліцею «Сокіл» С. Д. Сторчаус та волонтер «Української варти» Ю. Ф. Мартинюк-Жосан. Учасники зібрання вшанували хвилиною скорботи воїнів, що віддали життя за мирне буття України. Ліцеїсту Єгору Доценку та старшій ліцеїстці Юлії Мельник було надано право покласти квіти до пам’ятних знаків на честь загиблих випускників школи. Вічна слава!

Кращі кадети та ліцеїсти згідно з «Положенням про кадетський підрозділ» та з нагоди Дня Збройних сил України отримали чергові звання (наказ директора школи-інтернату, ліцею «Сокіл» №443 від 06.12.2016 р., процедуру доручено провести вчителю предмету «Захист Вітчизни» старшому лейтенанту Олегу Павловичу Капчелі). Погони молодшого сержанта були вручені кадету Станіславу Левченку, IV взвод та ліцеїсту Дмитру Кохану, ІІІ взвод.
   Звання «Старший кадет» присвоєно Дмитру Пивоварчуку та Даниїлу Чумаченку, V взвод, Віталію Кохану та Андрію Ісаєву, IV взвод, Андрію Шумигаю, Андрію Аксентьєву, Володимиру Грицієнку, Олександру Савченку, Артуру Токарському, ІІ взвод.
   Звання «Старший ліцеїст» присвоєно Данилу Царалунзі, Тимуру Назаренку та Вадиму Заболотному, ІІІ взвод, Єгору Доценку, Євгену Привалову, Наталії Рябко та Альбертусу Синяєву, І взвод. Вітаємо!
   Також кадети та ліцеїсти були заохочені за набуті впродовж року успіхи. Грамотами за досягнення у навчанні нагороджені Ілля Поплавський, Тимофій Чабан VI взвод, Куртанич, Едуард Костенко, Юрій Заводнов, Олександр Коваленко, V взвод, Кохан та Андрій Осипенко, IV взвод.
   Грамотами за досягнення у спорті нагороджені Данило Брижак та Владислав Єсман, VI взвод, Дмитро Пивоварчук та Олександр Коваленко, V взвод, Вадим Заболотний, ІІІ взвод.
   Грамотами за досягнення у бойовій підготовці нагороджені Владислав Мазуренко та Станіслав Яценко, VI взвод, Ярослав Купінський, Богдан Босько, Максим Клішов, Станіслав Половенко, Владислав Куриленко, V взвод, Андрій Чхеїдзе, Сергій Рихнюк, Володимир Кацан, IV взвод, Владислав Жабко, ІІ взвод.
   Грамотами за творчі досягнення нагороджені Владислав Васільєв та Валеріан Одєгналов, ІІ взвод. Вітаємо!

Подяки адміністрації закладу за виховання гідних членів суспільства висловлені родинам кадетів:
   Тетяні Миколаївні Яценко, мамі Станіслава Яценка; Яні Олександрівні Мазуренко, мамі Владислава Мазуренка; Інні Вікторівні Поплавській, мамі Іллі Поплавського; Наталії Юріївні Скібінській, мамі Івана Скібінського, VI взвод; Ірині Владиславівні Чабан, мамі Тимофія Чабана; Ірині Михайлівні Приходько, мамі Олександра Цапліна, V взвод; Любові Валеріївні Гура, мамі Ростислава Гури, V взвод; Світлані Миколаївні та Володимиру Олександровичу Смуткам, батькам Олександра Ніколаєнка, V взвод; Раїсі Павлівні Кохан, бабусі Віталія та Дмитра Коханів; Лідії Андріївні Васільєвій, мамі Владислава Васільєва; Наталії Олександрівні Савченко, мамі Олександра Савченка; Тетяні Юріївні Мельник, мамі Юлії Мельник, І взвод; Зої Володимирівні та Віталію Валентиновичу Кім, батькам Христини Кім, І взвод; Ользі Євгенівні та Юрію Леонідовичу Шапаренкам, батькам Анни Шапаренко, І взвод; Людмилі Вікторівні та Валентину Вікторовичу Кобець, батькам Надії Кобець, І взвод. Вітаємо!
   Подяками адміністрації закладу відзначені педагоги-наставники кадетів О. П. Капчеля, І. Г. Романюк, Т. О. Герасимова-Молчан, Є. П. Горенко, Д. О. Куліш, Д. Г. Жабковський, О. В. Полуворченко (нагородження проводили заступник директора школи з виховної роботи Н. В. Мілентій та старший вихователь В. В. Андрійченко). Вітаємо!

Виховання хлопчиків і юнаків - майбутніх захисників Вітчизни, будівників мирної, сильної, єдиної України є відповідальним державним завданням, у виконанні якого школа співпрацює не тільки з батьками, а й з багатьма громадськими організаціями. Свою підтримку закладу висловила рада Всеукраїнської асоціації «Кадетська співдружність». Увазі батьків та педагогів-наставників пропонуємо останній номер «Кадетського журналу», який видає асоціація для закладів з військово-фізичною підготовкою. З архівом журналу та іншими матеріалами щодо виховання хлопчиків можна ознайомитися на нашому сайті.

Урочисте зібрання українською похідною піснею «Їхав козак містом» вітали володарі Гран-прі шкільного фестивалю «Сузір'я мистецтв» кадети VІ взводу та переможці фестивалю Софія Григор'єва (пісня «Родина») і ліцеїсти І взводу (пісня «Лента за лентою»). Їм та іншим переможцям - вокальному дуету Оксана Нєлєпа / Ірина Біліченко, ІІІ взвод, солісту ІV взводу Андрію Осипенку, квартету ІІ взводу та ансамблю V взводу педагог-організатор І. Л. Суховенко вручила дипломи лауреатів. Вітаємо!

Переглядів: 585 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2016  »