Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Вторник, 31.01.2023, 06:35

Вітаю Вас Гость | RSS
Головна | | Реєстрація | Вхід

Головна » 2017 » Июнь » 23 » Нехай радує літо!
Нехай радує літо!

Завершилася табірна зміна у пришкільному закладі відпочинку «Сокіл». Начальник табору Н. Г. Геращенко та вихователі загонів намагалися зробити старт літнього відпочинку цікавим для дітей, корисним для їх здоров'я, емоційного та інтелектуального розвитку. Кожен день діти охоче розпочинали з ранкової зарядки під керівництвом спортінструкторів Є. П. Горенка та О. М. Кравченка.

Ретельно продумана програма перебування включала походи до театрів, кінотеатрів, бібліотек, екскурсії до музеїв та установ тощо. Діти брали участь у майстер-класах та заняттях гуртків, що проводили для них педагоги ЦПВ «Оріон».

У щоденному розкладі були прогулянки та рухомі ігри на свіжому повітрі. На свої заходи соколят також запрошував Центр дитячої та юнацької творчості.

Насичений подіями і враженнями табірний день сприяв доброму апетиту. Працівники шкільної їдальні намагалися урізноманітнити літнє меню, нагодувати дітей смачно і корисно. Обов'язковий післяобідній відпочинок підтримував дитячі сили, бажання активних дій та нових вражень.

21 червня святковою лінійкою «До побачення, загін!» було підбито підсумки табору «Сокіл». Веселою і запальною виявилася танцювальна битва між загонами. Ватажками команд, які надихали дітлахів власним прикладом та захоплювали креативом, були викладач хореографії В. М. Захаревич та тренер з брейк-дансу ліцеїстка Оксана Нєлєпа.

Т. В. Гаврилова запропонувала дітям участь у чудернацьких естафетах та спів під «Караоке»; Л. О. Пустільнікова провела для охочих сеанс боді-арту; І. Л. Суховенко підготувала для розмальовування сюжети на тему активного літнього відпочинку та здорового способу життя. Дякуємо педагогам та персоналу за цікавий початок веселих канікул. Чудового літа всім учням та вчителям!

Переглядів: 373 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Июнь 2017  »