Kомунальний заклад «Ліцей «Сокіл» Міської ради міста Кропивницького»Середа, 22.09.2021, 17:15

Головна » 2016 » Листопад » 24 » Мовознавчий квест
Мовознавчий квест

16 листопада в рамках Місячника української мови та писемності бібліотека № 18 сімейного читання міської МЦБС проводила мовознавчий квест «Дивослово», до участі у якому було запрошено учнів 4В класу, керівники Л. А. В’юник та О. М. Остапенко. Вихованці Лариси Анатоліївни традиційно беруть участь у заходах бібліотеки, спрямованих на популяризацію української культури, от і цього разу працівники установи тепло і радо зустріли дітей як давніх друзів. Учасників познайомили з правила квесту та побажали вдало пройти усі етапи.

Діти розділились на чотири команди та помандрували кожна власним маршрутом за спеціальною картою. На учасників гри чекали станції «Кмітливих і винахідливих»,«Словникова», «Лінгвістична», «Корифеї української літератури», «Ерудит». Шлях до вирішення та розгадки завдань був захоплюючим і пізнавальним, адже кожна з 6 зупинок містила цікаві завдання, для розв'язання яких слід було проявити знання з рідної мови та української літератури, державної символіки, народних традицій, а також творчі і акторські здібності, організованість, вміння працювати в команді.

Поблукавши бібліотекою, діти відшукували вказану на мапі зупинку та із захопленням і цікавістю виконували умови конкурсів. Команди діяли швидко і успішно і майже одночасно прибули на останню, «Творчу станцію», де продемонстрували підготовлені виступи. Команда Дар'ї Шевченко інсценізувала байку «Лебідь, Щука і Рак». Гравці команди Артема Заруднього читали на пам'ять: Сергій Кузнєцов - уривок з казки «Мудра дівчина», Влад Федченко - шевченківський «Заповіт». Вірш Т. Шевченка також розучила команда Анатолія Кондрашова, а номер від команди Вадима Літвінова виконала Вероніка Янович, яка заспівала пісню про Україну. Діти дружно підтримували один одного, а потім всі разом проспівали пісню «Наш четвертий клас».

Після заключного етапу було оголошено результати: команди отримали значки з патріотичною символікою та грамоти за кмітливість, логічне мислення, краще знання мови та літератури і виявлені творчі здібності. Також на знак дружби від читачів та працівників бібліотеки четвертокласники отримали в подарунок hand-made панно.

Потім дітей було запрошено на традиційне чаювання. Четвертокласники святкували свої перемоги, спілкувалися та знайомилися з цікавинками літератури, дбайливо наданими бібліотекарями.
   Щиро дякуємо працівникам бібліотеки-філії № 18 та її керівнику Вірі Володимирівні Резніченко за співпрацю, гостинність та незабутні враження, отримані дітьми!

Переглядів: 505 | Додав: Yulia | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2016  »